Ahoj

Discussion in 'Česká sekce' started by stevosko, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. nika1980

    nika1980 User

    No tak to by bolo naozaj velke prekvapenie sice uz aj ja som nato myslela achhhh ktovie co bude no kazdopadne sa nechajme prekvapit mozno sa na nas usmeje stasticko...
     
  2. borsan

    borsan User

    Aj keď nám nedali Veľkonočnú akciu prajem všetkým veselú a pohodovú Veľkú noc.:)
     
  3. Marcus711

    Marcus711 User

    Stal se zázrak,funguje kino :)
     
  4. [​IMG][​IMG][​IMG]

    Dovoluji si slavnostně oznámit všem váženým starostkám a starostům - že jsem dnes úspěšně odmaturoval !!!
     
  5. stevosko

    stevosko User

    Salátku, úprimne gratulujem a veľmi sa s tebou teším.
    A čo plánuješ ďalej?
     
  6. Díky moc za gratulaci :):):). Dal jsem si víc přihlášek, ale nejvíc by mě zajímala politologie - uvidíme, jak dopadnu ;)
     
    Isaboo, stevosko and StarostkaJana like this.
  7. Salátku, tiež gratulujem :cool: a veľa šťastia na prijímačkách na výšku :)

    [​IMG]


    [​IMG]
     
  8. Strašně moc vám děkuju! Jsem rád, že to mám za sebou (byla to brnkačka .... hihihi, a to vůbec nekecám :D:D:D) [​IMG]
    Pro ty, co někdy hrají hru ZooMumba mám novinku. Moderátor nám v Players' Corner otevřel neofic.českou sekci - takže si tam můžeme česky poklábosit .... já asi budu momentálně slavit a odpočívat a slavit a .... šrotit na přijímačky ;)
     
  9. Isaboo

    Isaboo User

    Jojo, osm let nás trápil a teď tu machruje. Neučil se (holomek), dvě hodiny před zkouškou si se mnou opakoval češtinu a pak to zvládnul levou zadní. Z matiky propadal a odmaturoval z ní úplně v pohodě ... zakroutila bych mu krkem, za to, jak nás prudil a na všechno učení kašlal. No - nemilovali by jste ho?
    Tak saláte zelený, kadeřavý, hlavo dutá - sice jsem ti už gratulovala - ale tady to máš písemně [​IMG] a slibuju velký nášup palačinek
     
  10. hudy536

    hudy536 User

    Salátku, také ode mě velká gratulace!
     
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Salátku přijmi i ode mě srdečnou gratulaci k maturitě :) Konečně si můžeš z plna hrdla poklábosit.
    Původně sem Vám měla být k dispozici i na ZM, ale nakonec mi bylo řečeno, že tam česká sekce nebude a helemese a nakonec tam je :)
    Každopádně pro vás bývalá moderátorka ZM připravila i neoficiální stránky, kde taky můžete poklábosit a máte tam i celé FAQ v češtině. Na podpoře si můžete i požádat o link, sem k jiné hře ho dávat nesmím.

    Prima večer
    danda
     
  12. Tomdra

    Tomdra User

    Zdravím všechny co tu přežívají. Čekal jsem už dlouho, ale BigPoint na to s..... takže už se hrou končím. Náhradu mám tak se tady mějte pěkně.
     
  13. Ahoj Tomdra, daj aspoň tip, akú máš náhradu? Ak sem teda ešte niekedy nakukneš ;)
    Ja sem tiež chodím iba popri budovaní krásnej ZOO (a to nemyslím tú od BP), ale nenašla som ešte podobnú staviteľskú, ako je toto mestečko.

    A čo vy ostatní? Čo hráte ešte popri "zamrznutom" RC? Smutné je, že už mi asi ani nebude mať kto odpovedať...:(
     
    ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  14. stevosko

    stevosko User

    Ja nehrám nič. Zrazu ma seklo, prestalo ma to baviť. Do mesta chodím len tak, ak sa mi normálne otvorí na prvá krát- čo je málokedy - vyberiem nájom, na fóre ma nebaví minútu čakať, kým môžem dať ďalší príspevok.
     
  15. hudy536

    hudy536 User

    Pro Milan171 - nechci tam psát česky do tabulky nej - tak to píšu sem a doufám, že si to přečteš- já jsem si tabulku aktualizovala 3.9.2018, hned, jak jsem zjistila, žes to převzal, můžeš mě zase zařadit? (Případně prosím ostatní, zda by mu vzkaz nějak nedoručili jinak, jestli to půjde).
    díky moc
    hudy536
     
  16. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Ja sa vám dosť čudujem, že ste vôbec tak dlho pri RC vydržali. Táto hra nemá žiadnu budúcnosť. Za tie roky sa zmenil dopyt po hrách, prehliadačové hry sa dostali do úzadia, zatiaľ čo do popredia rastú mobilné hry. A týmto smerom sa rozhodol uberať aj BP, momentálne sa zameriavajú na vývoj mobilných hier. A to že RC ešte nezrušili je asi len tým, že ešte stále sú ich príjmy z tejto hry vyššie, ako jej náklady. Ale je to len otázka času, dokedy to takto pri znižujúcom sa počte hráčov, bude.

    Ja už vyše 3 rokov hrám namiesto RC jednu staviteľskú hru, Elvenar. Na českom serveri. Je tam aj pekné české fórum, časté aktualizácie a akcie. Ak chcete, mrknite. ;) A ten český server môžem odporúčať, aj tak tam hrá veľa slovákov.
     
  17. Tomdra

    Tomdra User

    Elvenar taky hraji a ještě od té firmy hru Forge of Empires.
     
  18. Nelca22

    Nelca22 User

    Ahoj jak scháníte tolik a tolik trámu je to fuška
     
  19. stevosko

    stevosko User

    Ach jaj, už nás idú zase rušiť...:(
     
    StarostkaJana and Isaboo like this.
  20. No ak som správne pochopila ten preklad, tak sa idú zlúčiť na fóre všetky skupiny v iných jazykoch okrem angličtiny do jednej. Čiže by to nemal byť žiadny problém. Naša obrázková hra bude iba jednou z tém v medzinárodnej sekcii. Mne osobne je jedno či budeme v českej sekcii, alebo v medzinárodnej sekcii :) Hlavne, že nás nezrušia úplne ;)

    P.S. stevosko, som rada, že si sa zase vrátil :)
     
    Marcus711, Isaboo and stevosko like this.