Ahoj

Discussion in 'Česká sekce' started by stevosko, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Zlata moje, ruší se jenom podpora v českém jazyce a dalších jazykových mutacích, avšak já tu s vámi zůstávám na anglické podpoře. Takže Vaše tickety se ke mě v případě problémů dostanou. Jediný problém je, že požadavky na herní podporu musíte psát anglicky, abych vám já nebo kolegyňka, mohly obě pomoct.
    Takže nebojte,. já vás neopustím.
    danda :)
     
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Milí starostové a milé starostky,
    blíží se konec roku a přichází vánoce. Chci vám ze srdce popřát, aby ty vaše byly šťastné a veselé, plné pohody a lásky, zdraví a štěstí.
    To vám všem přejeme všichni za celý moderátorský team Rising Cities

    vanoce.png
     
  3. mamysek

    mamysek User

    Ahojky všem,
    krásné svátky všem, co vydrželi - divím se popravdě, že po takové době tu ještě najdu sem tam pár známých jmen - ale jinak totální mrtvo????!!!!! Co dodat...........
     
  4. hudy536

    hudy536 User

    Přeji všem krásný rok 2019! :):):)
     
  5. Rafiel

    Rafiel User

    Je to nejmíň rok co jsem tu nebyl,a koukám že pořád nic novýho,to je tedy pěkně zapykaná hra,škoda,kdysi dávno byla dost zábavná...tak já zase jdu na rok pryč.
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Ahojík všem, po malé dovče jsem zpět, doufám, že jste se tu měli skvěle a byli jste hodní :):);) ... brzo budou velikonoce, tak už máte pomlázky a vajíčka :) ?
     
  7. Ahoj Danda, tu sa nič nedeje, tak sme si ani nevšimli, že si tu nebola :) Ale sme radi, že si tu :):)

    Všetkých nás trápi otázka, prečo sa tu nedajú púšťať aspoň staré akcie tak, ako je to napríklad aj v ZooMumbe?

    Veľká Noc bez veľkonočnej akcie bude v tejto hre zase veľmi smutná :(
     
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Ahojek všem, taky mě moc mrzí, proč se nemohou pouštět akce i na Rising Cities, když lze pouštět akce na Zoomumbě. Zeptám se, ale už nezaručím, zda mi na tuto otázku někdo odpoví. Když jsme pro vás chtěli v minulosti akce, tak jsme dostali jen stručnou odpověď, že prostě nebudou a souhlasím, že když to někde jde, proč to nejde i jinde. Hlavně je to asi o ochotě něco udělat, tak se zeptám i když iluze si nedělám.
    Držte pěsti :) danda
     
  9. Ahoj Danda :) si milá, že sa chceš opýtať, ale predpokladám, že všetci vieme, aká bude odpoveď.
    Alebo lepšie povedané, tvoja otázka zrejme zostane bez odpovede :(
    Škoda, lebo práve včera večer som si zlomila malíček na nohe, takže celé sviatky presedím doma a taká veľkonočná akcička by ma určite potešila. No čo už, taký je život.
    Aj tu na fóre to už spustlo, takže asi idem radšej kŕmiť zvieratká do ZOO ;)
     
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Ahojík všem, tak sem konečně vzkaz předala výše, bylo mi schváleno poslat email s prosbou komunity, tak možná se uvidí....
    Rozdíl předtím a teď je především v lidech, kteří naslouchají a myslím si, že i můžou něco v tomto podniknout. Tak uvidíme, sice si od toho neslibuju moc, ale věřím, že vaši zprávu převzal človíček, kterému není osud hry ukradený.

    Moc ráda bych vám nyní popřála krásné velikonoční svátky a spoustu zábavy a lásky

    [​IMG]

    Danda :)
     
  11. Isaboo

    Isaboo User


    Já přeji vám všem krásné velikonoční svátky … Danda - tobě díky za všechno, co pro nás děláš :)

    [​IMG]

    Je veliká škoda, že sem už chodím spíš ze setrvačnosti (nechce se mi hru opustit).​
     
  12. hudy536

    hudy536 User

    Také všem přeji krásné Velikonoce!
     


  13. [​IMG]



    (jsem moc zvědav, jestli se tu ještě vůbec uvidíme i příští rok)
     
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Já sem optimista uvidíme :)

    Danda
     
  15. Milan171

    Milan171 User

    Danda, tu je už malo kto optimista, väčšinou sú tu len pesimisti. Hra sa za posledné roky neposunula, takmer nikam, zrušili národe fóra, ostalo len anglické. Keď to pôjde takto ďalej, tak neviem, neviem, či sa hra, dožije ďalších svojich narodenín.:(:(:(
     
  16. Isaboo

    Isaboo User

    Nejen, že je nás tu málo - v posledních dnech mě dokonce začalo zlobit i fórum. Když dám příspěvek a chci pokračovat v jiném vlákně , tak mě to "vykopne" a musím se na fórum přihlašovat pokaždé znova (je to protivný … udělá to vždy, když kliknu na "home").
    Je to bída s nouzí :(:(:(
     
    Last edited: Jun 11, 2019
    stevosko and ZeleninovýSalátek like this.
  17. Já to mám taky tak - hele, tak neklikej na "home" (klikni jen na fórum, to mi jde bez nového přihlašování … zatím hihi).
     
    danda-vnovis and Isaboo like this.
  18. Isaboo

    Isaboo User

    Salátku můj zlatý zelený :D:D:D ono to vážně funguje. Díky moc :):):)
     
    danda-vnovis likes this.
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Ale víte co je super? Že se vás tu tolik naráz během krátké doby ozvalo, to potěší, že tu není pitevna :)) stále ještě tu jsme a dokud tu budeme, tak víme, že hra jede a funguje :)
     
    Isaboo likes this.