Czy ta gra umarła?

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Gatz, Jan 2, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Gatz

    Gatz User

    Zajrzałem tu po chyba ponad rocznej przerwie i... poza forum nic się nie zmieniło... zadania tygodniowe te same ehhh a liczyłem na powrót do tej perspektywicznej gry ;(
     
    krasnoludek10 and Lideczka676 like this.
  2. myszka212

    myszka212 User

    Niestety, likwidacja forum w pewnym sensie przyczynia się do uśmiercania gry:(
     
    krasnoludek10 and Lideczka676 like this.
  3. T.STARK

    T.STARK User

    Alee...jaka likwidacja forum? A gdzie tu piszecie? No jest forum, aleeee w innej formie....a gra? No też żyje, tylkooo brak jej wsparcia technicznego.
    Ludzie poumierali chyba, powiedziałbym, co grali wcześniej.
    Taa - gra się nie rozwija -to fakt, ale grać można;)
    Tam zaraz gra umarła:rolleyes:
    36K ludków i przybywa:p

    PS. A - i jeszcze 31 terenów do wykupienia:p:p
     
    Last edited: Jan 13, 2018
  4. Śmiem się nie zgodzić - na FA ciągle dokładają nowych misji i poziomów i mnie to bardzo wnerwia, bo jeszcze starych nie mam porobionych do końca a tu wciąż przybywa i przybywa...
     
    Lideczka676 likes this.
  5. T.STARK

    T.STARK User

    Ciężko stwierdzić co jest główną przyczyną braku zainteresowania obsługi gry, a wręcz wydaje się konkretnej polityki zniechęcania klientów do niej, która wciąż posiada wielu zwolenników i nowo zainteresowanych, bo nikt nie ma takiej odwagi ze strony wydawcy do przyznania się, czy jest to spowodowane niską frekwencją graczy, jej słabym zarobkiem, czy samą wadą produktu, w którym występuje wiele błędów, co oznaczałoby po prostu brak kompetentnych ludzi w firmie.
    A może po prostu wydawca skupia się na czymś innym i ma to po prostu gdzieś.
    Jakkolwiek takie traktowanie użytkowników nie świadczy o nim zbyt dobrze i wcale mnie nie dziwi, że wielu zaniechało.
    To co wydawca prezentuje to typowe chowanie głowy w piasek lub odwrócenie się kuprem, kierując w nas....eee, nieważne:rolleyes::D
     
    krasnoludek10 and Lideczka676 like this.
  6. Daisy361

    Daisy361 User

    Bardzo fajna gra, ale ja też zaglądam na nią od czasu do czasu. Inni pewnie podobnie, a na forum prawie nikt nie zagląda, bo każdy zajmuje się swoim miasteczkiem :)
     
  7. goldenmen

    goldenmen User

    czysta kasa dla firmy ludzie kupuja walute premium i firma ma zyski bo kosztów dużych brak . nie płaca programiscie za wprowadzenie nowowsci a kasa za free wpływa
     
    Lideczka676 likes this.
  8. T.STARK

    T.STARK User

    Może i masz rację co do powodu nie usuwania gry z serwerów, ale mam jeszcze pewną teorię apropos porzucenia gry przez programistów, a mianowicie, że została ona shackowana.
    Już dawno temu natknąłem się na stronki z unblockami do gry - nie mogę potwierdzić efektu ich działania, bo nie zamierzam korzystać - po primo ze względów bezpieczeństwa, secundo, nie chcąc popsuć sobie kilku lat grania. Nie znam też nikogo, ani nie słyszałem, że ktoś korzystał, ale jeśli ktoś coś takiego wypuścił, to mogliby być to też dawni programiści gry, którzy nie do końca mogli być zadowoleni z honorarium np. i stąd ta cała cisza.
    Chyba, że to zwykły fejk lub strona wirusowa, ale z pewnością taka istnieje, wiadomo, jeśli ktoś skorzystał, to nie przyzna się.
     
    Lideczka676 likes this.
  9. Rosomack

    Rosomack User

    Jeszcze nie. :D
     
    myszka212 and Lideczka676 like this.
  10. T.STARK

    T.STARK User

    Chłopieeeee.... sprawiłeś, że poczułem się jak prawdziwy Iron-man na maksymalnym pułapie, który nie spodziewał się nagłego spadku temperatury...i poderwał się dopiero przy wysokości npm...:eek:
    Jak to Ty to mnie przekonałeś, a jak nie to zgłaszam kradzież nicka:cool:
     
    Rosomack and Lideczka676 like this.
  11. -robotron-

    -robotron- User

    we wrzesniu bedzie piec lat jak gram w te gre.. ? Przyzwyczailem sie...Doszedlem do 75 poziomu,gwiazdek nie daja,eventow typu Olimpiada tez nie ma,ze o Swietach nie wspomne,ale gram sobie dalej, bo lubie...
     
  12. T.STARK

    T.STARK User

    Eventy sezonowe mogliby ustawić z automatu (jaki i świąteczne) jeśli odłożyli aktualizacje na bok. Tak samo ostatni poziom i nagrody za niego można było zrobić jako powtarzalny (z tą samą ilością PD) - bez tego zdobywanie PD jest bezużyteczne, tak samo jak idea gwiazdek.
    To raczej prosta operacja, jeśli ktoś ma dostęp do skryptu, szkoda włożonej pracy, która znacznie urozmaiciłaby grę.
     
  13. Rosomack

    Rosomack User

    Ano ja, chyba Cię rzeczywiście zaskoczyłem, bo Twoja wypowiedź była nieco, hm, oniryczna. :eek:;):D
    To cały czas ja, nikt mnie nie zwędził, choć się ciut co poniektórzy starali. ;):D
     
    T.STARK likes this.
  14. T.STARK

    T.STARK User

    Nie spodziewałem się powrotu, choć pożegnania nie było:rolleyes:
    Ach,- Witam na kolejnym, nowym forum:)
     
    krasnoludek10 and Lideczka676 like this.
  15. Rosomack

    Rosomack User

    A bo mnie "zaskoczyła" zmiana prawa z luksemburskiego na niemieckie. :eek::confused::oops::D
    Cytując Skippera z "Pingwinów z Madagaskaru": spodziewaj się niespodziewanego. :D

    Jakie nowe? Wszystko działa tak samo. o_O:D
    A że trochę nam przedpola oczyścili? Pewnie po to, żebyśmy nie stetryczeli (za bardzo). :D
     
    krasnoludek10 and Lideczka676 like this.
  16. T.STARK

    T.STARK User

    Oj tak - i znowu to wszystko pisać od nowa:rolleyes:;)
     
    krasnoludek10 likes this.
  17. Rosomack

    Rosomack User

    Nooo, wszystkiego to nam nie pozwolą. Dlatego zarchiwizowali. :D;)
     
    krasnoludek10 likes this.
  18. T.STARK

    T.STARK User

    A ja mam wrażenie, że nie zarchiwizowali tylko zbanowali tych, co dawali bany razem z całym ich forum:D:p:p:p:p:p
    I to tak, że teraz głupio im się nawet odezwać;)
     
    krasnoludek10 and Lideczka676 like this.
  19. Rosomack

    Rosomack User

    Jedno nie wyklucza drugiego. A @myszka212 tu bywa, nawet wątek założyła, ale może jej ktoś zabronił pisać? :eek::D
     
    Last edited: Jul 23, 2018
    krasnoludek10 likes this.
  20. T.STARK

    T.STARK User

    Nie jestem za poparciem zakazu pisania, a zawsze byłem przeciwko niezbyt zasadnemu nakładania takiego zakazu, chyba, że dotyczył jakże powszechnej mowy nienawiści.
     
    krasnoludek10 likes this.