Czy ta gra umarła?

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Gatz, Jan 2, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Rosomack

    Rosomack User

    Tłumaczysz zasady wielokrotnego przeczenia na przykładzie? o_O:confused::D:eek:
    Poprawiłem Ci odmianę (w cytacie). :)
     
    krasnoludek10 and Lideczka676 like this.
  2. T.STARK

    T.STARK User

    Chyba Trump mi się udzielił - wypowiedzieć się tak, by wszystkich zadowolić, najwyżej powiedzieć, że powiedziało się o jedno NIE za dużo:D
     
    Lideczka676 and krasnoludek10 like this.
  3. Rosomack

    Rosomack User

    Oj tam, pierwszy raz próbowali DJ (i Włodka zresztą też) odjechać w tych Helsinkach, to się przejął i język mu się plątał. Każdy tak ma za pierwszym razem. o_O:D
     
    Last edited: Aug 1, 2018
    krasnoludek10 likes this.
  4. T.STARK

    T.STARK User

    Nie chciej wiedzieć, czego ja próbowałem przed tą wypowiedzią;):D
     
    krasnoludek10 likes this.
  5. Rosomack

    Rosomack User

    Aleś zagaił. :eek::D
     
    krasnoludek10 likes this.
  6. T.STARK

    T.STARK User

    Żem zagaił jak gajowy na gajówce:rolleyes:.
    A moim zdaniem poziom grywalności w grę nic nie ma do frekwencji na forum. Dużo ludzi gra, a nie udziela się na forum, pomimo wymogu zalogowania się w grze, by wejść na forum.
    Nie znając liczby osób logujących się do gry i czasu jaki w niej spędzają nie możemy jednoznacznie stwierdzić Czy Ta Gra Umarła - więc pytanie zamieszczone tu jest bezzasadne - chyba, że umieszczone dla samej dyskusji nad tym zagadnieniem.
     
    krasnoludek10 likes this.
  7. Ot, filozof się znalazł:D
     
  8. T.STARK

    T.STARK User

    Wspaniale! Dawno go zgubiłeś?;):p
     
    krasnoludek10 likes this.
  9. Ja go nigdy nie gubię:p:D Moi przodkowie twierdzą, że wiecznie filozofuję i paru nauczycieli z dawnego LO też:D
     
  10. Rosomack

    Rosomack User

    No to trzeba ich zachęcić. :D
    Tych potencjalnych. :D
     
    krasnoludek10 likes this.
  11. T.STARK

    T.STARK User

    Jak na razie słabo to idzie. Jacyś ci dzisiejsi użytkownicy nietrwali są:eek::D
     
    krasnoludek10 likes this.
  12. Rosomack

    Rosomack User

    Specyfika gry - cierpliwi, wytrwali. Gdybym szukał materiału na snajperów - to tutaj. ;):D
    Dyskusje muszą się rozwinąć, zaciekawić, może wtedy przyjdą. :D
     
    Lideczka676 and krasnoludek10 like this.
  13. "Wysokie oczekiwania są kluczem do wszystkiego"
    A z tym to ja się nie zgodzę, bo chciałem dostać się na Uniwersytet Warszawski albo Politechnikę Warszawską, ale niestety na nic mnie tam nie przyjęli. Na UKSW się zawahałem (jak we wszystkim co w życiu swym nędznym robię z resztą, nawet w sklepie nie mogę się zdecydować) i dopiero niedawno wziąłem udział w rekrutacji dodatkowej. Przyjęli mnie za to na to, gdzie poszedłbym tylko po to, żeby nie być rok w plecy nudząc się xD Czyli na SGGW, ochrona środowiska:p
     
    Lideczka676 likes this.
  14. T.STARK

    T.STARK User

    He, powiedz tylko kogo mam odstrzelić - będę czekał, aż mi wejdzie na muszkę:D
    Ja tam żadnej misji nie czuję - na zawsze też mnie tu nie będzie, a przynajmniej nie będę miał żalu do siebie, że zamknęli forum z mojego powodu:rolleyes:
    Co do tematu dyskusji: Jeszcze gra nam nie umaaarła, póóóóóki myyy żyjeeeeemy:cool::D
     
    krasnoludek10 and Lideczka676 like this.
  15. Śmiechłem, Milordzie:D
     
    Lideczka676 and T.STARK like this.
  16. T.STARK

    T.STARK User

    ...więc gra nie umarła, ale forum to już jedzie kompletną padliną.
    Co prawda, każde zalogowanie się do gry, to zalogowanie się do forum, można robić coś w grze, a nie trzeba robić nic na forum:confused:
     
    krasnoludek10 likes this.
  17. Powinno być na odwrót:D
     
  18. Rosomack

    Rosomack User

    Ależ ja jestem pacyfistą, skąd takie szalone pomysły? :eek:
    Chyba jednak nie. Trzeba kliknąć na forum. Była różnica między datą gdy zacząłem grać, a datą gdy wyświetlało mi, że jestem na forum. :)
     
    krasnoludek10 likes this.
  19. T.STARK

    T.STARK User

    No też się dziwię, że pacyfista mógłby poszukiwać snajperów - ale jakby co, polecam się - niejednego misia wygrałem w wesołym miasteczku;)
    A czego rocznicę obchodzisz?:D
     
    krasnoludek10 likes this.
  20. Rosomack

    Rosomack User

    Staram się nie. :D
    Wszystkiego czego się da. :D
    Ale jeśli chodzi o RC, to nawet roku nie jestem pewien. :D