Dotazy a problémy hry Rising Cities

Discussion in 'Česká sekce' started by danda-vnovis, Jul 28, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Sorac

    Sorac User

    Já tedy netuším o čem tu píšete, ale do hry vůbec nemohu. To že se to celé podělalo je jedna věc, ale když už se tam nedostanu přes úvodní stránku, tak bude chyba asi u nich.
     
  2. Oamosis

    Oamosis User

    Jakmile se dostanu do hry ( nevím kdy mě to tam pustí), tak se podívám co je v poště. Nějaký spam jsem tam nikdy neviděl. Takovou rubriku zdejší pošta neobsahuje. V současnosti je to jedno. Hra je už dva týdny mimo provoz. Řve tam nějaká divná muzika a lítaj nesmyslné obrázky. Hra není.
    Já osobně si už do počítače nic stahovat nikdy nebudu. Můj důchod není tak veliký, abych si mohl dovolit stále tak drahé opravy. Buď to funguje bez stahování a nebo mě může být taková hra ukradená. Tankisté také lákali a pak se tam muselo něco stahovat. Jednak to neumím ( ve škole nás nic podobného neučili) a jednak si nedám zničit počítač nějakým stahováním
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Zdravím Oamosis, prosím jdi do emailu, který jsi ke hře registroval a psal jsi z něj na herní podporu. Já se domnívám, že ty asi hledáš na špatném místě odpověď na své tickety z herní podpory.
    Herní podpora odpovídá vždy na emailovou adresu a ne do hry. Do hry sem ti psala pouze já, ale to si asi momentálně nepřečteš.
    Nicméně, pokud se nemůžeš dostat do hry, udělej prosím následující kroky:

    Zde návod (podobný návod dává i herní podpora)

    Pokud se v mezipaměti prohlížeče a flash pluginu nahromadí příliš mnoho dat, mohou se objevit problémy. Někdy mohou způsobovat potíže také problémy s připojením. Existuje mnoho možných příčin.
    Přečti si níže uvedené body, přestože jste už některá z těchto řešení vyzkoušel.
    Restartování počítače může vyřešit spoustu problémů a umožnit ti příjemnější hraní. Také můžete vyzkoušet jiný prohlížeč, jestli v něm hra nepoběží lépe. Pokud jste vyzkoušel(a) všechny výše uvedené tipy a stále se Vám nedaří vstoupit do hry, obraťte se laskavě na důvěryhodného odborníka přes počítače, protože nemáme možnost prozkoumat Váš počítač, abychom se přesvědčili, že všechny námi navrhované úkony byly vykonány důkladně a správně, nebo jestli nastavení Vašeho počítače nebylo pozměněno způsobem, který Vám brání v přístupu ke hře.

    Osobně být tebou, zkusím hru spustit v jiném prohlížeči, zda problémy přetrvávají i tam.

    Prima hru danda

    PS: nikdo tě nenutí nic stahovat, ale pokud chceš hrát jakoukoliv prohlížečovou (browserovou) hru, tak je nutné mít aktuální prohlížeč, pluginy a javu. Když nemáš, hra prostě nemůže fungovat správně. Navíc při vymazání historie prohlížeče a vymazání dat flash playeru přes webový odkaz "nic nikam neinstaluješ", naopak odebíráš bezpečně nahromaděná data z cookies ze hry.
     
    Last edited: Aug 28, 2017
  4. .Jairo.

    .Jairo. User

    Oamosis, resp. Sorac - čo to tu na nás skúšaš? Nie je to trocha schizofrenické písať z dvoch adries ako dve osoby, keď píšeš z jednej IP adresy? (Odhliadnuc od toho, že je to na fóre zakázané.) Ak sa nemôžeš dostať cez úvodnú stránku potrebuješ reset účtu. Choď do e-mailu, na ktorý si registroval účet a ak sa nenachádza odpoveď v e-mailovej pošte, prezri zložku spam! Podpora hry ti odpovedala!
     
    ZeleninovýSalátek likes this.
  5. Oamosis

    Oamosis User

    Tak jsem to tu už našel, ale moudrý z toho nejsem.
    Pošta má nějaký koš? Už jsem dlouho ve hře nebyl, protože to nejde se tam dostat, ale nic jako koš jsem tam neviděl. Pokud ale někdo odpovídal do pošty, tak jsem mimo hru.
    Milion dalších problémů a dotazů je stále nezodpovězených a já už nevím co s tím mám dělat.
    Ty rady na předělání počítače musíte nechat na programkátory. Nikdy do počítače nic stahovat nebudu. Nemám peníze na neustálé opravy ( a ty vylepšení a vyčištění stejně nepomáhá)
     
  6. Oamosis

    Oamosis User

    IP adresa je stejná pro celý panelák ( centrální počítač napojený na internet). Takže pokud by tuto hru hráli všichni, tak tu může být až 120 různých jmen z jedné IP
     
  7. .Jairo.

    .Jairo. User

    A všetkým sa rovnako nedá prihlásiť do hry, áno? Máš ma za hlupaňu? Začni robiť, čo ti poradila Danda, prosím, posledný krát ťa slušne žiadam!
     
    ZeleninovýSalátek likes this.
  8. Oamosis

    Oamosis User

    Já nejsem expert na počítače. Žádné zásahy už v něm dělat nebudu a pokud tu někdo z někoho dělá hlupáka, tak jste to Vy. Nějaký cucák mi tu bude házet odborné termíny, které jsem v životě neslyšel a to je mi už 60 dávno pryč. Pište jasně ČESKY a nebo nepište vůbec. Kdo má těm vašim nesmyslům rozumět? Máme snad spisovnou češtinu!!! Vše ostatní ignoruji
     
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Zdravím Oamosis, jak jsem ti psala, nic instalovat nemusíš, to za prvé. Pro přihlášení do hry bude stačit, pokud vyzkoušíš jiný prohlížeč než ten, který používáš a ve kterém ti hra nefunguje.
    Dále je důležité prohlížeč čistit a čistit data flash playeru, který je nezbytný pro spuštění hry.
    Protože sem nemůžu dávat návody, jelikož je toto jenom sekce, využiju zpracovaného návodu kolegů českého fóra jiné hry zde máš odkaz: http://cs.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/vše-pro-bezproblémový-chod-hry.6886/#post-135277
    tento úkon proveď a dej odstranit vše. Hra rising cities tam má jiný soubor, než jsou soubory v ukázkovém screenu.
    Jak vyčistit prohlížeč tam najdeš též a vybereš si návod pro svůj prohlížeč, protože prohlížečů je víc druhů a budeš postupovat podle pokynů v návodu.
    Jak je patrno z návodu, není třeba žádné instalace. Navíc například prohlížeč google chrome nebo mozilla si udržují vše aktuální sami, aniž bys to zřejmě tušil a neptají se tě, zda mohou provést aktualizaci, pokud výslovně aktualizaci nezakážeš.
    Jsou to obrázkově zpracované návody, které zvládne i lajk, který počítačům nerozumí. A pokud něčemu nerozumíš, tak tu neskuhrej a nestěžuj si a konkrétně napiš, čemu vlastně nerozumíš a dostaneš na konkrétní dotaz zcela konkrétní odpověď. Pokud nejsi schopný zvládnout pár jednoduchých úkonů, pak je na zvážení, zda jsi schopen hrát jakoukoliv prohlížečovou hru.

    A pro infromaci, opravdu nepíšu svahilsky, ale česky
    Je nekorektní někoho nazývat cucákem, husy sem s tebou nepásla a nemáš ani zbla představu, kolik je mě, tak si vyprošuji tyto ubohé narážky.
    danda
     
  10. Blacko.O

    Blacko.O User

    Drahý Oamosis, oslovenie cucák používaj radšej len doma na svojich rodinných príslušníkov a nie tu na ľudí ktorý ti chcú pomôcť. A ak nepoznáš základy na chod tvojho PC tak ho radšej vypni a už nikdy v živote nezapínaj. To čo tu píšeš a ako sa vyjadruješ sa nedá čítať. Sa vôbec čudujem že ti tu niekto ešte odpisuje. :p:p:p ....
     
    mamysek, danda-vnovis, borsan and 2 others like this.
  11. Sorac

    Sorac User

    • osočovanie komunity
    No já nevím páni odborníci, ale já jsem už vyzkoušel 4 prohlížeče a do hry mě nepustil ani jeden. Řve tam nějaká muzika a míhají se tam nějaké čmáranice. Hru končím, protože angláni mi tu radili, abych všechno zboural že se mi vrátí suroviny. Lhali.
    Tady jak to pročítám, musí zase být každý minimálně počítačovým expertem. To se raději vrátím na ********. Ten funguje s každým prohlížečem a je bez rozčilování. Pozdravujte ty okupanty a zrádce ( kolaboranty)

    EDIT: upravené moderátorom
     
    Last edited by moderator: Sep 3, 2017
  12. Krakonoš

    Krakonoš User

    nechápu, proč byla zrušena česká verze nápovědy. Dříve tu byla dobrým pomocníkem a najednou po aktualizaci zmizela. Hurá do Evropy. Škoda, jinak zajimavá hra, ale nápověda chybí.
     
  13. fiji66

    fiji66 User

    Ahoj už druhý den se nemohu dostat do hry.Nejdříve fungovala jenom hlavní hrací plocha a teď se do hry nedostanu vůbec.A to není první případ.Jestli to autory nebo správce hry už nebaví tak ať tu hru zruší a nebudeme se se u toho zbytečně nervovat.Dík Colombo
     
  14. KliktaxCZE

    KliktaxCZE User

    Dobrý den, chtěl bych nahlásit jednu "chybu" - Když se přihlásím na svůj účet, a dám režim celé obrazovky, který normálně zapínám přes nastavení hry v dolní liště, tak to začne dělat divné věci.

    Např.: Když kliknu na "Nastavení hry", tak mi to místo toho vyjede lišta s pokrytím hasičů, policie a záchranné služby. Nebo, když chci vybrat nájem, tak mi vyjede okno s rozšířením plochy, na které můžu stavět.

    Nevíte, co bych s tím měl dělat ? Předem děkuji za odpověď :)
     
    alan.68 likes this.
  15. .Jairo.

    .Jairo. User

    Skús aktualizovať flash player a javu, resp. ak je to len chvíľková záležitosť a potom to prejde, tak pc len dlhšie načítava zväčšené nastavenie.
     
  16. KliktaxCZE

    KliktaxCZE User

    Už vím, co s tím je. Když dám režim celé obrazovky, tak to udělá něco s kurzorem myši a objevuje se na nesprávném místě, resp. napravo od místa, kde chci, aby byl kurzor myši. Upřímně nevím, jestli je to chyba mého počítače, nebo chyba hry, ale herní podpora to asi bude vědět více než já.
     
    Blacko.O likes this.
  17. stevosko

    stevosko User

    Ak hráš na Mozila Firefox tak je to chyba poslednej aktualizácie, robilo to aj mne, musia to opraviť tam, už to tu raz v minulosti bolo a trvalo to do ďalšej aktualizácie
     
  18. KliktaxCZE

    KliktaxCZE User

    Přes Firefox jsem hru hrál, když to dělalo ty (s prominutím) blbosti... Každopádně díky, konečně to budu moci hrát na fullscreenu.
     
  19. fiji66

    fiji66 User

    Zdravím,už asi týden se nemohu přihlásit do hry.Nejprve fungovali jenom dvě hrací pole,pak jenom jedno a teď se nemůžu přihlásit vůbec.Poraďte co s tím?Díky
     
  20. KliktaxCZE

    KliktaxCZE User

    Podívej se, jestli máš aktuální pluginy (Flash Player a Java), když to nepomůže, tak se s touto chybou obrať na herní podporu, oni už to nějak vyřeší.