Dotazy a problémy hry Rising Cities

Discussion in 'Česká sekce' started by danda-vnovis, Jul 28, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. iljas1

    iljas1 User

    Už jsem to našel,cihelna stojí.Dík.
     
    Isaboo likes this.
  2. stevosko

    stevosko User

    Ahoj hudy536. Ak sa pamätáš, písali sme o tom ešte na českom fóre, vtedy sa to robilo viacerým. Je úplne jedno aký mám prehliadač a kde hrám - používam tri počítače a dve pripojenia (podľa toho kde práve som). Po tom poslednom reštarte Firefoxu sa tam hrať nedá vôbec, hrám na chrome, exploreri aj opere a všade mi to blbne. Vtedy ešte Citizen sľúbil, že zistí, čo to je a viac sa o tom nehovorilo. Najviac mi to robí, keď mám spustenú akciu, kde treba zbierať predmety z ciest, keď prechádzam na inú plochu, tak ma z hry vyhodí a už sa neviem dostať naspäť. Predtým aspon na dáky 15 pokus sa to podarilo, teraz aj dva dni bez šance. Asi je načase s tým prestať, 70 som dosiahol, nemám kam ďalej, a od začiatku sa mi nechce... Pri hre ma drží už len fórum a ten kus zábavy, čo tu je.
     
    StarostkaJana and Isaboo like this.
  3. Califoria

    Califoria User

    stevosko, mne sa stáva že pri prechode medzi hracími plochami ma to vypne, ale niekedy ani mňa do hry nepustí :D
     
    StarostkaJana, Isaboo and stevosko like this.
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Ahojte lidičky, chci vás přivítat v novém roce a popřát hodně štěstí a úspěchu do roku 2018. Proč tu není Jairo bohužel nevím, předám jí váš dotaz, je pracovně vytížená, ale bude lepší, aby vám napsala sama.
    Stevosko co se děje už asi dneska nikdo nezjistí, neb vývojářský team nekomunikuje a prakticky není moc koho se zeptat. Snad jen Jairo by věděla, na koho fundovaného se obrátit. CM neřeší bohužel nic a psát jí nemá smysl žádný. To už sem bohužel za ten půlrok zjistila na vlastní kůži, když sem chtěla obyčejné standardní věci jako globální vyčištění cache, aby se hráčům lépe hrálo na jiné hře, kterou taky spravuje a dokonce se domnívám, že by to pomohlo i tady. Mít to kouzelné tlačítko aspoń v ovládání, tak bych to aspoň udělala ručně u těch, kteří mají problém. Stevosko možná vyzkoušej napsat na podporu o reset účtu. Třeba to aspoň trochu pomůže.
    Prima den Danda
     
  5. hudy536

    hudy536 User

    Moc díky, bohužel víme, že takto to fungovalo už před tebou a přesně z toho důvodu to velká většina hráčů vzdala, neviděla žádný smysl v dalším hraní, když měli všechny plochy zaplněné a domy na stupni 4, zůstali jen ti, kteří mají tuto hru opravdu rádi.
    Já se ale chci zeptat hlavně na to, kdo nebo co je CM? Přiznávám, že to nevím o:). Díky moc za odpověď a hezké hraní přeji.
     
  6. Califoria

    Califoria User

    Isaboo and stevosko like this.
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Ahojík, já vím, že to chápete, přesto sem se domnívala, že nám bude věnovaná aspoň nějaká pozornost, ale opak je pravdou. CM jsou takzvaní komunitní manažeři, kteří jsou komunikační spojkou mezi teamy a hráči jednotlivých lokací a mezi vývojáři. Pokud nefunguje komunitní manažer, který zastupuje hru vůči nám, nemáme žádnou šanci se nijak dopracovat ke změnám. Tito manažeři zpravidla komunikují s adminy jednotlivých lokací. ICM je komunitní manažer všech BP her pro jednu konkrétní jazykovou komunitu, ale jeho pravomoce jsou taktéž omezené. I když má větší pravomoce než admin, tak se zpravidla ani on k vývojářům nedostane a neúčastní se ani žádného meetingu s nimi, aby mohl předat nápady herní komunity na základě zaslaného reportu. Jedinou efektnivní spojkou je proto CM komunitní manažer.
    Hra už má bohužel ten lepší čas za sebou, ale to víme všici. Ale i tak se domnívám, že by nikoho z nich neubylo, kdyby hru obohatili občas nějakým zajímavým updatem. Soudě podle podle komunity zde je stále dost hráčů, kteří by za to byli vděční. A jinde to lze jako na zoomumbě nebo skyramě, tak si říkám proč ne i tady? Bylo by to fér.
    Linky (odkazy) sem samozřejmě dávat můžete, pokud vedou na toto forum a to vedou. Sice protesty na herní fóra nepatří, ale zde je pochopitelné, že se hráči bouří a proto nechám na posouzení anglických kolegů, zda prostest nechají.
    Prima hru danda
     
    StarostkaJana and Isaboo like this.
  8. Dobrý den,
    mam taký problém- vždy ked kliknem na 2 pivovary v hlavnom mestečku,zasekne sa mi celá hra.
     
    StarostkaJana, Isaboo and stevosko like this.
  9. stevosko

    stevosko User

    Ahoj, skus prečistiť prehliadač, vymazať historiu, alebo otvor hru v inom prehliadači a skus tam. Niekedy sa to sekne, ale v druhom prehliadači to nabehne.
     
  10. Vokys

    Vokys User

    Ahoj. Mám dotaz. Existuje nějaká možnost postavit vícekrát Pilu, než jen pětkrát? Na jakoukoliv stavbu je potřeba hrozně moc dřeva, ale i když mám všech pět pil na 3. levelu, nestíhají to. Díky za odpověď.
    Jinak město stavim zatím teprve asi měsíc, ale je to parádní, moc mě to baví. Kam se hrabe Bigfarm, kterou jsem hrál tři roky :)
     
  11. stevosko

    stevosko User

    Kedysi sa dali dokúpiť ešte dve píly, ale teraz to už možné nie je, takže zatiaľ maximum je 5 píl. Jednu ešte získaš v nejakom 60-tom level (ja mám píl 8).
     
    Last edited: Jan 22, 2018
  12. Vokys

    Vokys User

    Ty kráso, to je bída :-( Díky za info.
     
    stevosko, Isaboo and StarostkaJana like this.
  13. stevosko

    stevosko User

    Neboj, aj my sme to zvládli s piatimi, zvládneš to aj ty. My sme mali navyše stresy zo záchranných zložiek, ktoré nás oberali o materiál a búrali nám domy - to už je našťastie dávno zrušené...
     
    Isaboo, alan.68, danda-vnovis and 2 others like this.
  14. Marcus711

    Marcus711 User

    Ahoj, mám takový dotaz na horách je vodní elektrárna ,otevře se mi když otevřu všechna rozšíření okolo?
     
    Isaboo, stevosko and StarostkaJana like this.
  15. Áno, ale okrem toho ešte musíš samozrejme elektráreň pripojiť cestou k vchodu
     
  16. Marcus711

    Marcus711 User

    Děkuji za info.
     
    Isaboo, stevosko and StarostkaJana like this.
  17. Nattysulka

    Nattysulka User

    Jak lze smazat můj účet?
     
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Ahoj, pokud chceš svůj herní účet zrušit, musís požádat herní podporu o zrušení herního účtu. Dodáš všechny požadované informace a herní podpora tvůj herní účet zruší. Před samotným zrušením herního účtu ti doporučuji vymazat data v platební oblasti (uložené platební údaje apod.).
    danda
     
    StarostkaJana, Isaboo and nika1980 like this.
  19. pekarnik

    pekarnik User

    ahoj tak se mi vyskytl problém při přihlášení naskočí mi po přihlášení od smart screen nebo filtr že tato stránka není bezpečná problém se vyskytl ted předtím mi to nevyskakovalo prosím o radu díky