Dotazy a problémy hry Rising Cities

Discussion in 'Česká sekce' started by danda-vnovis, Jul 28, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Isaboo

    Isaboo User

    pekarnik: ... mě se to dneska stalo taky.
    Tak jsem to prostě ignorovala ... ;) a normálně jsem (i přes veškerá "varování") pokračovala dál.
     
  2. Bábrdlíno, mě to dělá taky ... a pěkně mě to štve :( (ale taky to ignoruju).
     
    StarostkaJana, Isaboo and stevosko like this.
  3. pekarnik

    pekarnik User

    jo taky to ignoruju:))
     
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Zdravím, problém se zabezpečením se vyskytl na více stránkách i u jiných her, koukněte jestli není náhodou problém u antivirového programu a nezpůsobuje to právě on. Větší problémy zaznamenává zejména Mozilla Firefox, naopak v Google Chrome tento problém neregistruji.
    BP s tím bohužel nic neudělá

    Danda
     
    StarostkaJana and Isaboo like this.
  5. Isaboo

    Isaboo User

    Už je to v pořádku .... :)
     
    StarostkaJana likes this.
  6. liana1974

    liana1974 User

    Zdravím, chci se zeptat, jak mohu se dostanu k bezpečnostnímu ukazateli na pláži, na horách a na vesnici? Vždy, když si na to najedu mi to píše, že se k němu dostanu postavením hasičské stanice od 10. levelu. Už jsem ve 41 . levelu a hasičskou stanici mám postavenou v centru, ale další hasičská stanice tu není. Poradí mi prosím někdo co mám dělat? Děkuji. Liana
     
  7. Isaboo

    Isaboo User

    liana1974:
    hasičská stanice (vč. ostatních záchranných složek) je pouze v hlavní části města - dá se postavit pouze tam.
    V ostatních mapách není .... :)
     
  8. iljas1

    iljas1 User

    Poradí mi někdo kde můžu postavit pivovar? Díky
     
    StarostkaJana and Isaboo like this.
  9. Ahoj, pivovary môžeš postaviť na pozemkoch s jazierkom (v ľavej časti mesta) :)
     
    danda-vnovis and Isaboo like this.
  10. iljas1

    iljas1 User

    Děkuji za radu.
     
    StarostkaJana and Isaboo like this.
  11. 1Mika1

    1Mika1 User

    Ahoj, už asi podruhé jsem postavila dům na 4. úroveň a vybrala specializaci budovy a v úkolu Cvičení dělá mistra. se mi nepotvrdilo že jsem ho splnila. A ještě se chci zeptat na ty videa v kinu, když se chci podívat na video a získat odměnu tak mi to napíše, že žádné video není k dispozici, což se mi zobrazuje pokaždé. Děkuji za odpovědi.
     
    StarostkaJana and Isaboo like this.
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Ahoj 1Mika1,
    na úkol se ti podívám a v případě nutnosti ti ho dokončím, pokud si potvrdím, co jsi uvedla a kina s těmi se to má tak, že většinou nejsou. Takže hláška žádné video není k dispozici je v pořádku, pak opravdu žádné k dispozici není a nelze kino spustit. Budovu kina nemusíš mít na ploše, pokud nechceš. Moc videí se tam nedočkáš, protože se jedná o nabídku třetích stran a BP to neovlivní.
    EDIT: za úkol cvičení dělá mistra už bys měla mít odměnu k vyzvednutí.

    Příjemný den
    danda
     
    StarostkaJana and Isaboo like this.
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Ahojek, máte někdo problém se zobrazením hry? Potřebuji víc informací a podrobnější popis. Dneska už na podporu psali celkem dva hráči, ale nejsou schopni to vysvětlit nebo dodat screen. Ještě někdo tedy, kdo by mohl poskytnout bližší informace?

    Díky moc, pomůžete tak ostatním
    Danda

    EDIT: takže pozor na aktualizace flash - způsobuje problémy se zobrazením hry !!!
     
    Last edited: Apr 10, 2019
    ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  14. s.c.lynx

    s.c.lynx Game Administrator Team RisingCities

    Stalo se tak před poslední aktualizací programu Adobe Flash (včera). Způsobila problémy s velikostí hry. Obvykle trvá několik dní, než se napravím, zjistil jsem, že pokud jsem zmenšil obrazovku na 90% normálního, dostanu efekt celé obrazovky. Sdělili jsme tuto záležitost mocnostem, které jsou.
     
    ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  15. Nemôžem použiť vyberača nájomného, lebo všetky ikony a informácie, čo boli na pravej a hornej strane zmizli.
    Bude vyberač predĺžený o dni, počas ktorých sa nebude dať použiť?
     
    ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  16. Isaboo

    Isaboo User

    Jani - jsme na tom stejně - a obávám se, že to prodloužit určitě nepůjde.
    Když jsem si ale vypnula v nastavení hry zobrazení hry na celou obrazovku - tak se hra objeví zmenšená a jsou tam zase všechny ikonky (i ta na výběr nájmů).
     
    ZeleninovýSalátek likes this.
  17. Isaboo, dakujem za radu :) už som na to pred chvíľou prišla: CTRL -, oddiali sa to a vidím aj ikonky.
     
    ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Děvčata prosím viz info výše, ve svém prohlížeči si zmenšete zobrazení prohlížeče přes zoom ze 100% na 90% a měly byste se dostat na zobrazení, kde by už lišta měla být dostupná a viditelná. Vyzkoušejte prosím a dejte vědět.

    Screenshot_3.png

    Chápu, že aktualizaci adobe flash se vyhnout asi nedalo. Každopádně jak už psal kolega, problém byl předán dál k řešení vývojářskému teamu hry (nebojte nedáme to vyšším mocnostem), takže už to bude brzy opraveno. Jen prosíme o trpělivost.

    Díky Danda
     
  19. hudy536

    hudy536 User

    A já myslela, že jsem truhlík a že jsem klikla na něco, na co jsem neměla :D. Ale já si poradila posouváním a vypnutím celé obrazovky, ale návrat na původní systém by byl určitě lepší. :).
    Všem hezkou hru a pevné nervy než se to opraví o)).
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Návratu k původní funkčnosti hry se vrátíme určitě, jen to chvíli potrvá. Vývojáři na tom pracují :)
    Asi to nebude tak jednoduché, proto musíme vyčkat.

    Díky za pochopení
    Danda
     
    ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.