Hello/Ahoj!

Discussion in 'Who is Who - The Team' started by .Jairo., Jul 17, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. .Jairo.

    .Jairo. User

    My name is .Jairo. and I'm a new moderator on the English forum. I come to you from the Czech forum. Some people may know me from other games. I am a moderator for 4 years, so I know the game quite well. If you have a problem, you can contact me. It would be pleasure for me to help you.

    Volám sa .Jairo. a som novou moderátorkou na anglickom fóre. Prichádzam k vám z českého fóra. Niektorí ma môžu poznať aj z iných hier. Som moderátor už 4 roky, hru poznám teda celkom dobre. Ak budete mať problém, môžete sa na mňa obrátiť. Bolo by pre mňa potešením vám pomôcť.
     
  2. Welcome to our team Jairo, it is terrific to have you join us :D:D
     
    Isaboo likes this.
  3. s.c.lynx

    s.c.lynx Game Administrator Team RisingCities

    Jairo welcome. We are so excited to have you join us on the team. We have been anticipating and hoping for this for a while. We will do anything we can to make you feel welcome. Yeah!

    :D;)

    Jairo vítejte. Jsme tak nadšeni, že se k nám přidáte do týmu. Předvídali jsme a naději na to chvíli. Uděláme vše, co je v našich silách, abyste se cítili vítáni. To jo!

    :D;)
     
    StarostkaJana and Isaboo like this.
  4. .Jairo.

    .Jairo. User

    Thank you for a nice welcome :)

    Ďakujem za milé privítanie :)
     
    StarostkaJana and Isaboo like this.
  5. Hello Jairo. How are you? What is your name, hobbies etc. etc.:)???
     
  6. .Jairo.

    .Jairo. User

    Hello krasnoludek10,
    I am an old moderator from the CZ / SK team and the forum at the time our forum was still separate. My name here in the forum is .Jairo. And my hobby? Council cook and bake, I like reading, doing macrame and I coach, fin swimming (this hobby takes up almost all of my free time). ;) I'm also a TL for the Drakensang online forum.

    Ahoj krasnoludek10,
    som stará moderátorka z CZ/Sk tímu aj fóre v dobe, keď bolo naše fórum ešte samostatné. Moje meno tu na fóre je .Jairo. a moje hobby? Rada varím aj pečiem, rada čítam, robím macrame a som trénerka plutvového plávania (toto hobby mi zaberá takmer všetok voľný čas). ;) Okrem toho som aj TL pre fórum Drakensang online.
     
    Blacko.O and Isaboo like this.
  7. rashini

    rashini User