hibák megbeszélése

Discussion in 'Magyar szekció' started by gazsika, Sep 2, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. chagaal

    chagaal User

    Szia! A support megoldás ottlévőtől függ, van aki bukta nélkül megoldja, van akinek egyszerűbb újraindítani és tényleg minimum 30% bukta az energiában, hangulatban... ergo BB vásárlásra kényszerül az, aki arra magától csak úgy nem igazán szeretne BB-t vásárolni:)
    Én úgy vagyok ezzel, hogy napi szinten játszom sok éve, túlképpen (ha nem is kényszer), de időnként tényleg megérdemelnek némi ellenszolgáltatást (pénzt:) De jobban örülnék, ha valami plusz miatt perkálnék, de hát az meg már elképesztően régen nincs.
     
    Lautus likes this.
  2. chagaal

    chagaal User

  3. ger2005

    ger2005 User

    Support megoldotta a problémát... Beléptek a profilommal és frissítették rajta a számokat. Így arányos állapotba hozták az energia és hangulat szintemet. Kicsit korrigálni kell utána hogy ismét kiváló hangulatú legyen a város.
     
  4. Lautus

    Lautus User

    Örülök, hogy újra játékban vagy. Kellemes húsvéti ünnepeket!:)
     
    eva1952 likes this.
  5. ger2005

    ger2005 User

    Köszönöm viszont kívánok kellemes ünnepeket!
    Egy észrevételem lenne... egy-két nap óta belépéskor figyelmeztet a microsoft hogy adathalász oldalra lépek a játék megnyitásakor. Szerinted, illetve itt a többiektől is kérdezem, óvakodnunk kéne valami veszélytől, vagy továbbra is nyugodtan játszhatunk?
     
  6. Lautus

    Lautus User

    Nyugodtan játszhatunk, nem lehet gond.
     
  7. tomi87

    tomi87 User

    Sziasztok! tudnátok nekem segíteni, hogy hogy tudnám vissza hozni a rendőrséget, a tűzoltóságot, meg a kórházat mert véletlenül rányomtam a kikapcsolásra?
     
  8. Lautus

    Lautus User

    Itt találod őket:
    Eszközök menü - Mozgatás - Raktárépületek - Biztonsági szervek

    [​IMG]

    Ha megtaláltad, ha nem, jelezz vissza.
     
    Last edited: Apr 2, 2018
    pityu174 and vica47 like this.
  9. tomi87

    tomi87 User

    Szia nagyon szépen köszönöm a segítséget sikerült megcsinálni!!! :)
     
    Lautus, pityu174 and vica47 like this.
  10. sacika42

    sacika42 User

    Sziasztok!Az a problémám,hogy 3 Farm épüetemben nem tudom elkezdeni a termelést,mert az inditáskor elsötétedik a képernyő-és semmi.Minden más működik.Segitségeteket kérem,és köszönöm.sacika42
     
  11. Lautus

    Lautus User

    Szia!
    Indítsd el a játékot egy másik böngészőben. Ott kezd el a termelést a farmjaidon.
    Majd visszatérhetsz a kedvenc böngésződhöz.

    Jelezz vissza ha sikerült, ha nem akkor is.
     
    Csipkéskút and pityu174 like this.
  12. Kankalin

    Kankalin User

    Nem működik nálam a játék, csak tölt, de nem indul el.
     
  13. Kankalin

    Kankalin User

    Öt nap után végre elindult, az energia szintem teljesen lezuhant, és az elégedettség is sokat csökkent.
     
  14. KKatika

    KKatika User

    hali hol és hogyan tudom a riasztást ki kapcsolni
     
  15. Lautus

    Lautus User

    Itt kapcsolhatod ki! (Bármelyik vészhelyzeti épületnél megtalálod ezt a "kapcsolót".)
    Ekkor a rendőrség, a mentőállomás és a tűzoltóság is bekerülnek a raktárba.
    Ha ismét szükséged van rá onnan visszarakhatod az épületeket. Nem kell még egyszer felépítened őket.

    [​IMG]
     
  16. Én most a kikötői területet nem érem el. elkezd tölteni, de nem lép át.
     
  17. zita040

    zita040 User

    sziasztok egy kérés, hiba -e ha a téli kunyhó zöldséges stand tartozik de azt nem lehet kirakni a havas területre. akkor mit tegyek???
     
  18. Lautus

    Lautus User

    Szia zita040!
    A hegyi kunyhót nem csak a téli tájra, hanem a hegyvidékre is fel lehet építeni. (ahová például a bajor házat.) A hegyvidék bal oldalán pedig építhetsz akár zöldségesstandot, vagy fagyizót is, melyek a hegyi kunyhó szükségleteit elégítik ki.
    A két terület egyik, illetve másik határára építve ezeket - nyögvenyelősen ugyan, de megoldható a szükségletek kielégítése.

    Kérlek jelezd vissza, hogy sikerült-e megoldanod a problémát.​
     
  19. zita040

    zita040 User

    köszike sikerült
     
    Lautus likes this.
  20. KKatika

    KKatika User

    Sziasztok
    nem tudok belépni a város árny képe pörög töét de semmi 1 napja