hibák megbeszélése

Discussion in 'Magyar szekció' started by gazsika, Sep 2, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Lautus

    Lautus User

    Szia!
    A következők valamelyike megoldás lehet:
    (nem kell a teljes sort végig csinálnod, akár már az első is hozhat eredményt)

    - A böngésződben töröld a Cookie-kat, (a webhelyadatokat, és a gyorsítótárat jelöld be)
    - Töröld a Flasch Player sütiket,
    - A böngésződnek, és Flasch Playered-nek a legújabb verziója fut? Ha nem akkor frissítsd ezeket!
    - Lépj be egy másik böngészőből,
    - Lépj be egy másik gépről,

    és ha ezek egyike sem hozott eredményt, akkor én sajnos mást nem tudok: Írd meg a problémát a supportnak.:(
    Ők ma már (sajnos) csak egy módon segítenek: alaphelyzetbe állítják a városod. Ezzel a "gond megoldva, de az energia szint, és a hangulat nagyot tud zuhanni." (dina10 -től vettem az idézetet.)

    Kérlek jelezd vissza, hogy sikerült-e megoldanod a problémát.
     
  2. csi77a

    csi77a User

    Sziasztok! Elolvastam a korábbi posztokat, nekem is hasonló problémám van, nem tudok belépni már hetek óta ezzel a nickkel. A felsoroltakat próbáltam, de itt speciális probléma lehet, mert másik nickkel tudok játszani. Jól értem, hogy a support még működik magyarul?
     
  3. Lautus

    Lautus User

    Nekem az utóbbi 3-4 évben nem volt szükségem a supportra, ezért saját tapasztalatom nincs.:(
    Amikor a hivatalos fórumot az angol nyelvre szűkítették, azt ígérték, hogy a support továbbra is több nyelven lesz elérhető. Egy próbát megér!

    Sajnálom, hogy a régi módszerek nem segítenek. Nekem annó az XP-s és a WIN7-es gépnél volt szükségem alkalmanként ezekre a megoldásokra. Mindig segítettek.
    (2013-ban kezdtem ezt a játékot, egyre ritkábban lépek be, soha nem volt gemer PC-m, mindig irodai PC-n játszottam.)

    A hivatalos angol fórumon sem javasolnak semmi újat, - sem a játékosok, sem az egyszem aktív moderátor.
    Ha kéred, a modi belép a fiókodba és ott "varázsol". Általában alaphelyzetbe állítja az energia és hangulat szintedet. Ez egy kicsit fájdalmas, de a játék megy tovább. (nem a saját tapasztalatom, ezt mondják az angol fórumon)
    (Egy ezer éves bug miatt, - amit nem tudnak javítani, - tudatosan, vagy véletlenül fel tudod turbózni a hangulatodat és energiádat, ezt állítja vissza alapra)

    Sok sikert a hiba megszüntetéséhez.:)
     
  4. csi77a

    csi77a User

    Végül az angol nyelvű support segített. Valóban jelentősen csökkent az energiaszint, a hangulato nem vettem észre, hogy csökkent volna, de ezen kívül a többi maradt. Kösz a leírást!
     
  5. Lautus

    Lautus User

    Örülök, hogy sikerült. :)
    Jól értettem? A support is csak angol nyelven működik?

    ***************************
    Ja, látom már! Az angol nyelvű fórumon kértél és kaptál segítséget. Super!
     
    Last edited: Jun 30, 2019