Jak grać - gdzie jest poradnik po polsku ???

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Dezeta5, Jun 5, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. T.STARK

    T.STARK User

    Żaden. Niestety nie odziedziczyłem zdolności po mojej praprababci wróżce:rolleyes:
     
    krasnoludek10 and Lideczka676 like this.
  2. dlaczego piekarnia mi nie działa? Energia, punkty i nastrój spoko
     
  3. Może zablokowałeś sobie podczas zakończenia zadania tygodniowego, to stały błąd, najłatwiej go naprawić logując się do gry na innej przeglądarce lub innym komputerze.

    A najlepiej pilnować i nie zakańczać zadania jeżeli wszystkie używane do niego zakłady produkcyjne nie mają ustawionej produkcji.
     
    krasnoludek10 likes this.
  4. na pewno nic nie kończyłem
     
  5. to kolejna rada naszych byłych adminów (forum polskiego) wyczyścić ciasteczka :)
     
    krasnoludek10 likes this.
  6. hahahahaha:D Pszenica mi się skończyła:D
     
  7. pamiętam stare dobre czasy, gdy pszenica na rynku szkła po 2CK :rolleyes:
     
    krasnoludek10 likes this.
  8. Rosomack

    Rosomack User

    Gdy przenosisz dane gospodarstwo, podświetlają ci się te budynki, których mieszkańcy z nich korzystają. Jakoś tak. :)
     
    krasnoludek10 likes this.
  9. Smarqs

    Smarqs User

    Gdzie znajdę info o tym jakie zadania trzeba wykonać w wyzwaniach(kiedy bud.jest już rozbudowany do poziomu 3 i żeby go rozbudować do lvl 4 trzeba wykonać kilka wyzwań.)?
     
    krasnoludek10 likes this.
  10. Jak klikniesz w domek, to powinny pojawić Ci się gwiazdki. Musisz na nie kliknąć, najechać albo coś takiego i wyświetlają Ci się zadania do wykonania. Chyba...
     
  11. Smarqs

    Smarqs User

    no ok ale mi chodzi o info wcześniej żeby wiedzieć kogo np zakwaterować, gdyż jak to jest np w domku z prefabrykatów przy ktorymś tam wyzwaniu trzeba było zebrać punkty produkcyjne a jak wiadomo dają je tylko robotnicy
     
    krasnoludek10 likes this.
  12. T.STARK

    T.STARK User

  13. Na tym polegają te wyzwania, że najczęściej musisz zmienić rodzaj mieszkańca. Ale spokojnie - mnie też to okropnie irytuje, denerwując zarazem.
     
  14. Smarqs

    Smarqs User

    Dzięki T.Stark i krasnoludek10 z tego co pamiętam to poradnik był kiedyś w j.Polskim no ale jakoś sobie poradzę.:)
     
    krasnoludek10 likes this.
  15. T.STARK

    T.STARK User

    Zgadza się, był, ale już nie ma - poradnik istnieje w chwili obecnej tylko w języku angielskim.
    Dałem Ci linka do tematu, o który prosiłeś - rzeczywiście, po przejściu na poziom mistrzowski warto wiedzieć jaki typ mieszkańca ulokować do pierwszego wyzwania, by nie tracić kluczy, później wystarczy tylko najechać na gwiazdkę w wyzwaniu - wszystkie wyzwania opisane są w okienku informacyjnym każdego budynku.
     
    krasnoludek10 likes this.
  16. Jaśniej???
     
  17. T.STARK

    T.STARK User

    Coś konkretnie nie jest jasne, czy jest zbyt za jasne:eek::confused:
     
  18. nic nie jest jasne
     
  19. T.STARK

    T.STARK User

    Słońce też nie?:eek::confused::cool:
     
  20. DoWhile

    DoWhile User

    Szybkie pytanie, gram z dziewczyną Ona ma swoje konto ja swoje , chcieli byśmy się wymieniać produktami np drewnem lub handlować nim między sobą , jak to zrobić? gdy ja wystawiam lub ona ofertę swoją na rynku to druga osoba nie widzi tej oferty nie mogę kupić od dziewczyny np 10 drewna za 1500ck bo wystawia je po 150ck/szt. Pomocy !