kasa

Discussion in 'Sekcja Polska' started by -robotron-, Aug 25, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -robotron-

    -robotron- User

    ...jakis czas temu pytalem moderatorow o licznik kasy...co sie stanie, gdy przekrocze miliard...Odpowiedz-licznik sie wyzeruje, stracisz wszystkie pieniadze...zaryzykowalem...nic sie nie wyzerowuje, kasy wciaz przybywa,wiec nie martwcie sie o to kochani...
     
    Lideczka676 and Rosomack like this.
  2. T.STARK

    T.STARK User

    Nie ma to jak sprawdzić na własnej skórze, jednak z wypowiedzi bardziej doświadczonych graczy uzyskałem odpowiedź, że najwyższą dopuszczalną wartością liczbową w grze jest 2,148 miliarda. Po przekroczeniu tej wartości może wyświetlić nawet ujemne sumy na ekranie gry, a prawidłowe tylko w Magazynie (polecam inwestycję w materiały).

    Ostatnio sprawdzałem co stanie się, gdy wartość zużycia zadowolenia zbliży się ku zeru (jest to możliwe poprzez stosowanie ulepszeń w budynkach niezależnie od posiadanych dekoracji). Niestety, nastąpiły błędy w logowaniu jednej z map i rozbudowie budynków oraz ich działaniu. Na szczęście udało mi się przywrócić stan zadowolenia (bez zwracania się do Pomocy Technicznej) do wartości większych od zera i gra wróciła do normy.
    Polecam też więc monitorowanie tych wartości i rozsądne stosowanie ulepszeń zmniejszających poziom energii i zadowolenia.

    No i kolejny bug, który ma tym razem wpływ na błędne podawanie wartości populacji (zwiększone sumy), czyli ilości mieszkańców w mieście, jest nim budowa i przemieszczanie do inwentarza budynku Złota Chatka, od którego znowu polecam trzymać się z dala. Może to również spowodować przekroczenie dopuszczalnych wartości w grze przy uporczywym stosowaniu ww. operacji.
     
    Last edited: Aug 28, 2019
    Lideczka676 and krasnoludek10 like this.