Linkek eventek leírásához

Discussion in 'Magyar szekció' started by gazsika, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. gazsika

    gazsika User

  2. gazsika

    gazsika User

    Last edited: Jul 28, 2017
    Natkompf and twmmy58 like this.
  3. pityu174

    pityu174 User

    Köszönjük szépen:)
     
  4. Gagóca

    Gagóca User

    Én is köszi, :)
     
    Natkompf likes this.
  5. -zsolt49-

    -zsolt49- User

    Sziasztok!
    Ezt a fórumot meg mi a fenének kellett megváltoztatni, inkább a játékba nyúltak volna bele. Eddig nagyon jól működött, használható volt, most meg teljesen belerondítottak.
    Így járunk sajnos mindennel, amit "úgymond" kijavítanak. SAJNOS :(
     
  6. gazsika

    gazsika User

    szia, ne dühösködj! Itt nem kijavításról van szó. Egyszerűen a cégnek nem érte meg egy kis látogatottságú oldalt tovább működtetni. Nézd a jó oldalát. Esetleg ragad Rád némi angol tudás. Amúgy udvariatlanul belerondítottál a témába. Itt jó lenne a téma címe szerint csak az aktuális eventekkel foglalkozni. Minden másra ott van pl. A még itt vagyunk c. téma.
     
    vica47 and Natkompf like this.
  7. gazsika

    gazsika User

    A plakát alapján valószínűleg bolhapiac következik.
    itt a link
    https://board-en.risingcities.com/threads/flea-market.3549/
    és lőn. :) tényleg bolhapiac kezdhető
    Teddies - drop from worker residents when collecting rent
    Maci felröppenő munkások lakta házakból
    Vases - drop from capitalist residents when collecting rent
    Váza felröppenő befektetők lakta házakból
    Junk - appears on streets
    szemeteszsák, utcáról felszedhető
     
    Last edited: Aug 2, 2017
    Natkompf likes this.
  8. gazsika

    gazsika User

    és már itt is van a rockfesztivál. :)
    https://board-en.risingcities.com/threads/weekly-event-rock-festival.21368/

    Concert Tickets - received from ALL residents when collecting rent
    felreppenő mindenhonnan
    Concert Merchandise - collected from Street Boulders.
    plakátok utcáról
    Concert Fans - collected from Street Boulders.
    rajongók utcáról
    Lighter - received ONLY from workers when collecting rent.
    öngyújtó munkások házaiból
    Teddy Bear - received ONLY from students when collecting rent.
    macik diákok házaiból (volt magyar oldal szerint értelmiségiek)
     
    Last edited: Aug 4, 2017
    dina10 and Natkompf like this.
  9. gazsika

    gazsika User

    Natkompf likes this.
  10. dina10

    dina10 User

    ... tudna valaki linket a flash sütik törléséhez? előre is köszi!
     
  11. Lautus

    Lautus User

    dina10, Natkompf and chagaal like this.
  12. dina10

    dina10 User

    Nagyon köszi! Még anno a "hazai"-ból mentettem a linket, elég sokszor rá kellett klattyolni, de mára az a link sem müxik:)
    Most megint rászorultam, úgyhogy köszi, most ez lett mentve:)
    Kezdőknek: ha valamelyik termelőre klattyolva lefagy a játék és újraindítás után is ugyanarra klattyolva lefagy, akkor a fenti linkre klatty és a sütik törlése után nincs több fagyás (a legközelebbi fagyásig, de az hetekben mérhető). Általában az Előzmények törlésével együtt mindig megoldás a jelentkezni tudó másféle anomáliákra is (Google Chrome-ban).
     
    Lautus likes this.
  13. chagaal

    chagaal User

    DirectorMeow, vica47 and Lautus like this.
  14. chagaal

    chagaal User

    hehe, ez a 100. hozzászólás a magyar szekcióban és a duplázásárt még csak le sem leszek b@szva:)
    Na nem mintha értelme lett volna valaha is:) Tényleg fura tudott lenni az, hogy tényleg olvasatlanul tiltások tudtak létezni.
    De mint mostanra is látjuk, az itt jelen lévők, a váltás óta (nincs modi) sem szabadult el semmilyen húgyagyú barom, azok valszeg a lövöldözős játékokban élik ki az IQ minuszaikat:)
     
  15. Natkompf

    Natkompf User

    Ahogy elnézem, nem vették át őket a nemzetközi csapatba. A csehektől átvettek valakit, a "Who is who" (vagy valami hasonló nevű topikban) láttam, mint új modit, aki írta, hogy régóta modi volt ott
     
    chagaal likes this.
  16. chagaal

    chagaal User

    kicsit fura nekem is... játékosok voltak ők is... a modi "lehetőség" vállalástól még játékosok voltak ők is... hová lettek?
    ... persze arról fogalmam sincs, hogy "modinak" lenni milyen pluszokkal járt a játékon belül (de megérdemelték, szabad idejük ment rá)...
    szóval tényleg utólag is köszönet nekik, azért ténylegesen sokat segíteni tudtak a kérdezőknek...
     
    DirectorMeow, eva1952 and Natkompf like this.
  17. chagaal

    chagaal User

    de most tényleg... mára egyik modi sincs jelen játszás szinten?
    valamikori modik, lécci jelenlétet jelezni...
    "moderátor" besorolás-meghatározottság nélkül is segíthetnétek a kezdőknek...
     
  18. apuci29

    apuci29 User

    Én úgy tudom hogy aki fórum modi ilyen típusú játékba az adott játékba kap vmilyen előnyt havonta pl én egy harci böngészősbe voltam supporter és farmkezelőt havi 200 pp-t meg fiók és farmkezelőt kaptunk! Mivel az ilyen munkáéért nem fizetnek valós pénzt de játékbani téríést adnak havonta! A fent felsoroltak havonta nagyjából egy átlag usernek 5-6e fájt
    amúgy minden régi újnak üdv itt kezdődhet az offolás
     
  19. Viven1

    Viven1 User

    Sziasztok!

    Viven vagyok -moderátor/admin voltam a magyar fórumon, a megszűnése előtt pár nappal léptem ki a csapatból. Olvasás szinten szoktam figyelgetni, hogy boldogultok itt az új "részlegen". Úgy látom teljesen jól megoldjátok nélkülünk is.. ;):(
     
    DirectorMeow, vica47, chagaal and 4 others like this.
  20. apuci29

    apuci29 User

    De legalább mint játékos itt vagy nagyon jó fejek voltatok és le a kalappal előttetek hogy évekig fékeztétek az ámokfutásainkat
     
    vica47 likes this.