Linkek eventek leírásához

Discussion in 'Magyar szekció' started by gazsika, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Natkompf

    Natkompf User

    Titeket nem hívtak át, mint modi?o_O
    Vagy csupán közölték, hogy "csá csumi csőváz"?o_O:confused:
     
    vica47 likes this.
  2. gazsika

    gazsika User

    sziasztok!
    indítottam egy témát - ld. a címét. De úgy tűnik önfegyelem semmi. :-( a témacím épp arra való, hogy bármikor megtaláld, amit keresel. A témák szétbarmolása pont az értelmét veszi el annak, hogy tematikus fórumok legyenek. Nekem nem gond megtalálni az információt az angol oldalon. Az első beírásomban benne vannak a linkek. Én ebből a témából kilépek.
     
    Gagóca likes this.
  3. pityu174

    pityu174 User

    Sziasztok,:rolleyes: ezt küldeném a játék üzemeltetőinek!!!:cool:. Nálam simán találnék még 1 helyet a Halloween event Horrortornyának:cool: és még a néma síroknak is.:cool: Köszönöm szépen a reggeli 5 órai keléseket munka előtt, és az éjszakákba nyúló termeléseket.:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Halloween event;) hurrrááááá...:cool: Hirdetés: angol anyanyelvi szinten tudó, nyávogó macskát keresek szinkron hangnak az alábbi melléklethez.... Jelige: Sárgarégpa
    [​IMG]
     
    Last edited: Nov 3, 2017
    akifif, Ist428, vica47 and 2 others like this.
  4. sivakl

    sivakl User

    Hogyan lehetne még sütödét építeni? A motoros feladat alig teljesíthető így. Csak ha éjjel is felkel miatta valaki, különben kevés az idő.
     
  5. Natkompf

    Natkompf User

    Szia!
    Időben válaszolok, de én se voltam a fórumon mostanában....
    Sütödét leginkább sehogy sem lehet építeni!:( Régen voltak eventek, meg fórumjátékok, de most csak "vegetálás" van:eek::(
     
    vica47 likes this.
  6. chagaal

    chagaal User

    Ja, meg régen voltak felezők, a játék elején nagy segítség tudott lenni...
     
    Natkompf and vica47 like this.