Még itt vagyunk és csevegünk.

Discussion in 'Magyar szekció' started by Lautus, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Lautus

    Lautus User

    Én még játékban maradok. A fórum nélkül kicsit más lesz.:(
    Aki még kitart, jelezze.
     
  2. Leslie1956

    Leslie1956 User

    ...Hát nekem is van még itt dolgom...! :) De hol a túróban találom az EVENT leírásokat???
     
    sikavé likes this.
  3. eva1952

    eva1952 User

    Még én is kitartok egy darabig. Nagyon más ez a fórum. ráadásul még angolul sem tudok, de mindegy.A nálunk meg szokott even leírást ne keresd, mert azt csak mi módink csinálták nekünk.
     
    pityu174 likes this.
  4. Leslie1956

    Leslie1956 User

    Köszönöm szépen!
     
  5. Hekate78

    Hekate78 User

    Én sem hagyom abba, bár így tényleg kicsit más,de már annyiszor végivittem az event-eket, hogy kb. fejből tudom mi jön :)
     
    Leslie1956 likes this.
  6. Leslie1956

    Leslie1956 User

    Vajon lesz-e ezek után egy kis változtatás? Kis izgalom, vagy mifene... Vagy arról gondoskodjunk mi? :) :)
     
    sikavé likes this.
  7. Gagóca

    Gagóca User

    Szerintem max. azon izgulhatunk, hogy mikor zárják le véglegesen az egész játékot. Nagyon afelé tendálunk. :(
     
  8. Natkompf

    Natkompf User

    Egy hosszú és nehéz nap után én is jelentkezem:)
    Szerintem akinek kérdése van, és nem tud angolul itt nyugodtan kérdezhet, szerintem kapni is fog választ;):)
     
    vica47 likes this.
  9. gazsika

    gazsika User

    sziasztok, vajon meg lehet tudni, hogy a régi fórumot törölték-e vagy csak archiválták? Esetleg a régi tartalmak (pl. eventek) megtalálhatóak-e?
     
  10. gazsika

    gazsika User

    Azon ne keseregjetek, ha nem tudtok angolul. Itt az idő megtanulni. Motiváció van: érteni szeretnétek mi folyik a fórumon. :) Anno mikor még én számítógépezni kezdtem egyrészt a kézikönyvek (DOS és társai) szigorúan bizalmas cuccok voltak, másrészt minden programhoz csak angol nyelvű helpek voltak. Nekem a munkámhoz kellettek, így kénytelen voltam megtanulni angolul - legalább a helpeket. Nekem akkor még nem volt ilyen jó fordítóm, mint pl. a google fordítója. Jó tanulást!
     
    beren58, Lautus and tassie-devil like this.
  11. bszabi0203

    bszabi0203 User

    Valamelyik nap jutott eszembe a játék, így hát ma be is léptem kb. másfél év szünet után. Örülök, hogy még megvan, ugyanakkor úgy látom, hogy az uttóbi időszakban nagyjából semmilyen fejlesztés nem történt, de javítsatok ki, ha tévedek. Kár hogy a fórumot megszüntették, 4-5 éve pedig milyen nagy élet volt itt. Örülök, hogy vannak még páran, akik űzik a játékot, remélem még sokáig fennmarad, nem jut a megszűnés sorsára. :)
     
    DirectorMeow likes this.
  12. cicmic11

    cicmic11 User

    Nna. Meglepődtem. Egye fenyő, hogy kicsit más lett a fórum, csak hiányoznak a régiek, olykor bele-bele olvastam. Én azt remélem, hogy kapunk új eventeket :) Van még építeni valóm bőven. Upsz! Van ellenőrző kód is. Mi van? Széttrollkodták az előző fórumot a másnyelvűek? Minek az ellenőrző kód, ha már egyszer játékosként regisztrált az embör gyereke? Meg ha már képes volt ugye megjegyzést írni, akkor valószínűleg másolni csak tud. Ez szerintem egy marhaság.
     
  13. Natkompf

    Natkompf User

    Nem tudom másnak is feltűnt-e, de a hozzászólások számát is nullázták a magyar fórum melletto_O A rangok persze maradtak:D
    De ez az "Old Hand (Öreg Kéz)" honnan jött....:D:D
     
    vica47 likes this.
  14. Dollya

    Dollya User

    Sziasztok! Most mi is van? Nincsen már magyar nyelvű fórum,de miért?
     
  15. Pepe.

    Pepe. User

    Sziasztok. Tényleg nehéz angol tudás nélkül fórumozni. Ez van .Ez most a mi csevegő oldalunk ? Mert ha igen, akkor legalább mi segítsünk egymásnak.
     
    vica47 and pityu174 like this.
  16. beno1111

    beno1111 User

    Sziasztok. Sok idő után most tértem vissza. Valaki vázolná a fórum helyzetét?
     
  17. Natkompf

    Natkompf User

    Igen:( Mert nem volt meg a "kemény mag"o_O
    Már írtam korábban is, ha valakinek kell segítség, biztos segít itt, aki tudja a választ;)
    Nyugaton a helyzet változatlan.... Na jó nem.... a magyar fórumot beszüntették érdeklődés hiánya miatt:(:confused:
     
    vica47 likes this.
  18. bszabi0203

    bszabi0203 User

    Valaki tudja, hogy hogyan lehet megnézni azt, hogy mikor regisztráltam a játékba? :D
     
  19. Gagóca

    Gagóca User

    Member Since:
    Nov 29, 2013

    Szívesen :)
     
  20. magus0807

    magus0807 User

    Szóval akkor ez itt a vég kezdete, vagy a kezdet vége? ???

    Én is többször ki-be lépegettem a fórumon, de valamiért folyton az angol jött be. Már épp írni akartam a supportnak, amikor még egyszer átnéztem, hogy mi a manó megy itt valójában? És láss csodát, ráakadtam erre a topicra. Hurrá.........
     
    vica47, dina10 and Natkompf like this.