Még itt vagyunk és csevegünk.

Discussion in 'Magyar szekció' started by Lautus, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Safika

    Safika User

    Sziasztok!

    A speciális javak között kellene megtalálnom a rendőrséget. Ám az nincs ott, hol lehet a baj?
     
  2. apuci29

    apuci29 User

  3. pityu174

    pityu174 User

    Esetleg, ha valaki most játszana, csak szólnék, nagyon érdemes a tőzsde tégla árait figyelni.......:);) 100 alá is mehet.. A gránit ki lett fosztva...
     
    Lois and Lautus like this.
  4. Fylas

    Fylas User

    Kábé minden nyersanyagból van több tízezres készletem. Több, mint 1 milliárd arany és zéró fejlesztési lehetőség. Kezd baromi unalmas lenni a játék :(
     
    Lois, dina10 and pityu174 like this.
  5. chagaal

    chagaal User

    Hát sajnálatos, hogy így elgazdátlanodtunk (meg hát bosszantó is:)
    Vegetálásra (ránk bízott mennyi időre) amortizálódott ez a játék.
     
    csilla-10 and Lautus like this.
  6. Lautus

    Lautus User

    Hát bizony nagy a csend a fórumon. A magyar szekció passzív. A franciák és a csehek még csak-csak mozgolódnak.
    De a fő fórum (az angol) is haldoklik. Ott is csak egy modi állja a sarat (nincs sok dolga). Ha Ő is ráun, akkor vége.
    Akkoriban, - mikor nagy volt a pörgés - csak magyar modi-ból volt egyszerre 4-5.

    Játszik még egyáltalán valaki?
     
    Last edited: Oct 10, 2018
  7. pityu174

    pityu174 User

    1 pp-ért lehet most venni a gránitot, csak halkan szólnék....:rolleyes:
     
    Lautus likes this.
  8. Lautus

    Lautus User

    Ha valakit érdekel: Hirdetmény a központból.

    Az eredeti pontos szöveg az alábbi linken:
    https://board-en.risingcities.com/threads/maintenace.45684/#post-977031

    Szabad fordításban magyarul:
    Helló polgármesterek!

    2018. október 16-án, kedden karbantartás lesz az alábbi időpontban:

    • 8.30 - 9.30 UTC (koordinált világidő)
    • 10:30 - 11:30 CEST (közép európai nyári idő) Ez vonatkozik ránk.
    Köszönöm a türelmed.
     
  9. gazsika

    gazsika User

    igen. :)
     
    pityu174 likes this.
  10. Natkompf

    Natkompf User

    Nyugi még vagyunk :)
    És ezúton kívánok mindenkinek kellemes hosszú hétvégét :)
     
  11. ortipolgi

    ortipolgi User

    Igen, bizony :)
     
    Lautus likes this.
  12. gakaba

    gakaba User

    vagyunk csak nem szoktunk fórumozni :)
     
    csilla-10 likes this.
  13. gakaba

    gakaba User

    Sziasztok! Egy konkrét épülettel kapcsolatos kérdésem lenne, a hegyi kunyóval. Ugye csak hegyvidékre lehet építeni mely épületnek paradicsom szükséglete van. Zöldségestandot viszont hegyvidékre nem építhetsz. Kérdés, hogy tudod a hegyi kunyhó szükségletét kielégíteni?
     
  14. Lautus

    Lautus User

    Szia!
    A hegyi kunyhót nem csak a téli tájra, hanem a hegyvidékre is fel lehet építeni. (ahová például a bajor házat.) A hegyvidék bal oldalán pedig építhetsz akár zöldségesstandot, vagy fagyizót is, melyek a hegyi kunyhó szükségleteit elégítik ki.
    A két terület egyik, illetve másik határára építve ezeket - nyögvenyelősen, de megoldható a szükségletek kielégítése.

    Kérlek jelezd vissza, hogy sikerült-e megoldanod a problémát.
     
    gakaba likes this.
  15. gakaba

    gakaba User

    Köszönöm szépen a választ igen sikerült, valóban macerás!:D
     
    Lautus likes this.
  16. Lautus

    Lautus User

    Köszönöm a visszajelzést!
     
    pityu174 likes this.
  17. Lautus

    Lautus User

    Sziasztok!
    Az előbb olvastam. Nem erőlködtem a fordítással, csak rábíztam a Google Fordítóra. Szerintem így is érthető mindenkinek.:(

    ***********************************************
    "Tisztelt játékosok,

    Szeretnénk tájékoztatni Önt arról, hogy november 20-tól a felkelő városok támogatása csak angol és német nyelven érhető el.

    Ennek oka az, hogy nagyon alacsony a játékosok száma, akik aktívan kapcsolatba lépnek a Támogatás más nyelveken.

    A fent említett dátumtól kezdve minden támogatási kérelemnek angolul vagy németül kell lennie.

    Ugyanakkor hamarosan megváltoztatjuk a fórum nemzetközi szakaszát, ahol minden országban játékosok írhatnak bejegyzéseket az angolon kívül. A jelenlegi különálló nyelvek szekciói csak egy szakaszba lesznek összeolva.

    Köszönöm a megértésed.

    Üdvözlettel,
    A Bigpoint támogató csapata"
    ******************************************
     
    pityu174 likes this.
  18. apuci29

    apuci29 User

    játszik még valaki?
     
    Lautus and dina10 like this.
  19. pityu174

    pityu174 User

    Naná, hogy játszunk:):):), csak kissé ritkábban...:):):). Én, 1 hónapja értem el az álmaim szintjét+lakosság számát...:p:p:p Soha nem gondoltam volna, hogy idáig is eljutok valaha...;);):D
     
    Lautus likes this.
  20. OliSiS

    OliSiS User

    Szóval az új városok segítséget kapnak? Érdekes.
    Valami taktika amúgy a gyors feljődésre/pénzszerzésre? Annyi nyersanyag kell az épületekhez, hogy az embertelen.