Még itt vagyunk és csevegünk.

Discussion in 'Magyar szekció' started by Lautus, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. chagaal

    chagaal User

    Köszi! 2020 vége még odébb van:) Én csak ezzel játszom, minimális agytornának szánva minden nap:) Ezek szerint azért perpill nincs "vészhelyzet", bár nem kicsit aggasztó, hogy a gugli kizárta. Az általad írt "Idézet egy 1997. évi cikkből:" meg gondolom 2017 évi cikk volt:)
    Azt azonban most sem tudom, hogy ha BELÉPEK AZ EDGE-N KERESZETÜL, AKKOR MIT KOCKÁZTATOK.

     
  2. Lautus

    Lautus User

    Igen, 2017-ben jelentették be, az F. P. "halálának" végleges időpontját. (elírtam a dátumot, bocsi).

    Azt, hogy mit kockáztatunk a belépéssel, én sem tudom pontosan. Az, hogy milyen böngészőt használsz, a kockázat szempontjából közömbös. (Te az EDGE-t, én továbbra is a Google CHROME-ot, mert megszoktam - itt is engedélyezni kell, csak egy kissé macerásabb)

    Az biztos, hogy MA semmivel sem nagyobb a kockázat mint egy vagy két évvel ezelőtt, amikor még nem kellett engedélyezni a használatot
    . (Az engedélyezést azért találták ki, hogy felkészüljünk 2020. végére. MA még kockázat nélkül használhatod.:)
    .
    A kockázat akkor lesz hatalmas, amikor jövőre abbahagyják a frissítést, vagyis nem zárják be többé a heckerek, vírus készítők által folyamatosan nyitogatott kapukat.:( Ekkor a vírusok előtt szabad az út a gépeink felé, ha továbbra is használjuk az F.P.-t.
    És, hogy melyik vírus milyen kárt okoz?? Tudja a fene. Nem ismerem sem a régieket sem a most "születőket". (Én biztosan nem fogom engedélyezni azután.)

    A Bigpoint (az angol nyelvű fóromon) azt ígérte, hogy 2020-ra a Rising Cities működni fog Flash Player nélkül is.
    Drukkolok Nekik, mert szórakoztat a játék, nem szívesen hagynám abba.
     
    chagaal likes this.
  3. pityu174

    pityu174 User

    Bocsánat csak annyit szeretnék írni, hogy a lányom facebook-án többször is megjelenik a BigPoint Rising Cities reklám, mint ingyen játék online..... Lehet, hogy van remény flash player nélkül játszani majd... egyszer...? Egyébként bátran rá lehet kattintani a flash player-re.:)
     
    Lautus likes this.
  4. Lautus

    Lautus User

    Én is erre számítok. Mivel:
    - A legnépszerűbb online játékok döntő többsége flash player-es. Nem hiszem, hogy mindegyiket veszni hagyják.
    - Már több éve működnek a flash player-t helyettesítő, attól sokkal biztonságosabb megoldások.
    - Csak hát, jó nagy programozói feladat ezeket a játékokat átállítani, átprogramozni az új megoldásokra.
    - Azt mondja a BigPoint hogy dolgoznak rajta, és el is fognak készülni vele 2020 végére. Úgy legyen.

    A jövő év végéig én is kattintgatok. Ha elkészül az új verzió, akkor tovább is.:)
     
    pityu174 likes this.
  5. chagaal

    chagaal User

    Kezdetek óta játszom ezzel a játékkal és évek óta azt látom, hogy "dobták" a fejlesztők, a kezdetihez képest töredék szinten müxik, nincsenek plusz eventek, nincs újabb terület, a tapasztalt hibákat nem javítják ki, stb. Legnagyobb sajnálatomra úgy gondolom, a Bigpoint nem fog programozót biztosítani a flash player utáni időkre. Nem is értem a miérteket, ez a legjobb városépítő játék (nekem). Gondolom, hogy ezt a játékot inkább a középkorúak és attól felfelé játszák, ergo a Bigpontnak kevesen, kevés bevétellel. Ezért dobták vagy 4 éve a "gazdagságát" és alapon ketyegtetik, nulla ráfordítás szinten. Legnagyobb sajnálatomra.
     
    Lautus likes this.
  6. chagaal

    chagaal User

    Hát ezt látva (https://www.bigpoint.net/company/) , hogy tulajdonosok, igazgatók változtak az elmúlt években, csak egy esik le, az meg az, hogy egyik sem akart ezzel a leépített Rising-el foglalkozni.
     
  7. Lautus

    Lautus User

    Köszi a linket. Még nem jártam a honlapon, újdonság volt.
    Tanulságos, ahogy önmagát mutatja be a cég. 2015-ig új játékokról, új fejlesztésekről, új lendületekről, új célközönség meghódításáról beszél. 2015 után pedig - ahogy írtad is – nem új célokról, csak új tulajdonosokról, nem új elképzelésekről csak új ügyvezetőkről tájékoztat.
    Ez van.
    Talán jobb is, ha nem piszkálnak bele, s marad így a játék.:D
    Na, jó messze elkanyarodtunk a Flash Player témától. Ez már egy másik történet.
     
    chagaal likes this.
  8. No1Z

    No1Z User

    Hi mindenki, van még itt magyaar élet?
     
  9. sosi1

    sosi1 User

    Nem sok, de azért van.