Odpad Česká sekce (archive CS Thread)

Discussion in 'General Archive' started by StarostkaJana, Aug 18, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tak ma dnes napadlo, že už je druhá polovica augusta a ak si ešte dobre spomínam, v auguste mala táto hra narodeniny, nie ? Teraz neviem, či už ma pamäť opúšťa, alebo "tí tam hore" opustili túto hru natoľko, že už ani narodeniny sa neoslavujú...:( Vlani bola ešte dokonca aj nová narodeninová budova :cool:
     
    Blacko.O, Isaboo and stevosko like this.
  2. stevosko

    stevosko User

    Tak ako niekde písali, k narodeninám sme asi dostali tie nízke ceny na tržnici a o ostatnom nemáme ani snívať - bolo by to aj tak zbytočné.
     
    Blacko.O, Isaboo and StarostkaJana like this.
  3. _SimonCZ_

    _SimonCZ_ User

    Ahoj,

    Poslední dobou mám jen 150 City Kredity, a na tržišti (i když se to snažim dávat laciné), tak mi to nikdo nekoupí.

    Co mám dělat?

    _SimonCZ_
     
  4. Oamosis

    Oamosis User

    Jaké nízké ceny? Já už jsem se k tržnici nedostal hodně dlouho. Asi tu hru narozeninově blokli
     
  5. .Jairo.

    .Jairo. User

    Ja som sa pýtala na narodeniny, ale nebola mi poskytnutá odpoveď :(
     
    StarostkaJana, stevosko and Isaboo like this.
  6. .Jairo.

    .Jairo. User

    City kredity zarobíš výberom nájmu z budov, tiež môžeš budovám, v ktorých sú ubytovaní kapitalisti, pokryť ich potreby a nájom sa ti zvýši o príjem, ktorí kapitalisti z pokrytých potrieb dávajú navyše.
     
  7. Blacko.O

    Blacko.O User

    Skús dať ešte lacnejšie a určite to predáš :) Treba len skúšať a zistiť tú ideálnu sumu za ktorú ti to budú kupovať.
     
  8. Aj žiadna odpoveď je odpoveď o_O bohužiaľ :(
     
  9. Keď chceš súrne niečo predať, daj si na tržnici zoradiť ponuky od najlacnejšej (ten trojuholníček nad cenami) a daj svoju ponuku o 1 CK lacnejšiu, tak to určite rýchlo predáš :)
     
  10. Blacko.O

    Blacko.O User

    Nechápem čo stvárajú s tržnicou. Na jednej strane je dobré že zlacneli niektoré produkty a aj stavebný materiál zase :), ale jednej veci nerozumiem. Prečo blokujú aj predaj ??? Cesto na pizzu najlacnejšie kúpite za 600CK. Dal som predaj za 590CK a najviac som mohol vložiť 260 kusov. Keď som chcel vložiť zasa, tak mi dovoluje vložiť na predaj len 1 kus. :mad:
     
  11. alan.68

    alan.68 User

    Zdravím, podle mě je to řízený konec hry . Je pravda že se krásně nakupuje za tak nízké ceny, ale v podstatě se už nikomu ani nevyplatí něco vyrábět či pěstovat takže je to cesta do pekla.
    Jediné co se teď vyplatí je vydělávaní city kredity.
     
  12. KliktaxCZE

    KliktaxCZE User

    Jak by ses možná mohl dočíst na oficiálním fóru v jednom příspěvku ("Smtn wrong?"), tak ta chyba byla údajně nahlášena vývojářům hry a že bude brzy opravena.
    Čímž nechci říct, že by to, že je to plánovaný konec hry, nebylo možné (To vůbec), chci tím spíše říct, že je furt dosti vysoká naděje, že hra nebude ukončena a my budeme moci dál hrát. :D
     
    ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  13. alan.68

    alan.68 User

    Ale jo bylo by to krásné kdyby to vývojáři nějak udělali :) Já hraji tuhle hru jen 9 měsíců tak bych byl rád aby hra pořád pokračovala :)
     
    ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  14. Ahoj Blacko, mne sa tiež stalo niečo podobné, ale potom som zistila, že v ošiali nakupovania za šialene nízke ceny som si jednoducho nevšimla, že mi už na účte nezostalo dosť peňazí na povinný poplatok 10% z ceny, za ktorú som to chcela predať. Nestalo sa ti náhodou to isté? ;)
     
  15. Blacko.O

    Blacko.O User

    StarostkaJana, keď tak nad tým premýšľam asi máš pravdu :D, lebo momentálne som skoro nonstop na mizine :D Ani som si to neuvedomil.
    edit: Inak nebol by som proti keby tie ceny materiálu tak capli na dno každý mesiac :D
     
    Last edited: Sep 23, 2017
    ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  16. Rafiel

    Rafiel User

    Tak jsem právě koupil milion cihel 44ck/kus + dalších cca. 500tis. v cenách 38-63ck/kus,to se mi zdálo sakra výhodné,nevíte co je to za dumpingové nabídky,ostatní jsou o dost vyšší i u obyčejných materiálů.Myslím že cihly teď při stavbách dlouho řešit nebudu.
     
    alan.68, mamysek, Blacko.O and 2 others like this.
  17. kormanko

    kormanko User



    Alebo len pozrieť koľko dávajú bežnú cenu za kus a potom to predať o 20 na kus menej
     
  18. sladky

    sladky User

    Myslím. že tuto hru hraje příliš hráčů a proto se nedaří na trhu nic prodat. Asi by bylo dobře, kdyby byl trh rozdělen do několika skupin, tak jak tomu je u hry Farmerama.
     
    alan.68 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.