Piac

Discussion in 'Magyar szekció' started by apuci29, Aug 16, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. gazsika

    gazsika User

    én már régóta egyetlen filmet sem kapok. :-(
     
    vica47 likes this.
  2. magus0807

    magus0807 User

    Én már régen kitettem a "hűvösre" a mozit, mert csak a helyet foglalta a hasznosabb épületek elől... :)
     
    vica47 likes this.
  3. nika1980

    nika1980 User

    pedig meg dekoracionak is megteszi...szep kis epuletecske a mozi....
     
    Lautus and vica47 like this.
  4. gazsika

    gazsika User

    hogy ez nekem eszembe nem jutott!!
     
    vica47 likes this.
  5. gazsika

    gazsika User

    hova tetted a mozit? A raktárba nem lehet átmozgatni. Törölted?
     
  6. magus0807

    magus0807 User

    Törölni kell, de bármikor visszahozható. :)
     
  7. Baanzaaj

    Baanzaaj User

    Helló van itt valaki akivel lehet piacon kereskedni? Természetesen nem bagater áron, hanem normális, kicsit kéz kezet mos áron? 27-es szinten vagyok, szóval milliós tételek nem kellenek. 1-2000-3000 gerenda,tégla,...inkább építőanyag. Amit adok cserébe búza, zsemle, sör, illetve megbeszélés szerint építőanyag,gránit. Ha valakit érdekel vegyen fel barátnak (vagy hogy is működik ez)... Üdv Baanzaaj
     
  8. chagaal

    chagaal User

    hát nálam mozi évek óta semmit:) most meg ez a havonta visszaesni tudó motoros event, amit annak idején a felezők lenyúlására találtak ki:) és hát azóta már felezők sincsennek:) mára nem gond, a raktárban van pár motoros kéró, de kirakni nem érdemes, az egyik legrosszabbúl kaszálható valami:)
     
    vica47 likes this.
  9. chagaal

    chagaal User

    ha megmondod a hogyant, akkor kapsz 50 ezer gerendát ingyen:) és azonnal...
    de tartok tőle, hogy ez itt sajnos nem lett megvalósítható szinten elérhetővé téve:-(
    a barát szint max egymás közötti csevegés ... volt legalábbis pár éve...
     
    Last edited: Mar 24, 2018
    vica47 and Lautus like this.