Pytania/problemy - wątek do zadawania pytań

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Kubek234, Aug 19, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Kubek234

    Kubek234 User

    33 k ludzi i tyle kasy :eek:. Ja mam 3.5 k i zyski koło 10 k. A przydałyby się pieniążki, chociażby na strefy bo moje rynkowe zarobki znacznie zmalały :(
    A przy okazji ile trzeba grać żeby tyle osób mieszkało w mieście?
     
    krasnoludek10 and roymjd like this.
  2. T.STARK

    T.STARK User

    Podaję dokładne statystyki, jeśli kogoś interesują, a przynajmniej utrwalą się na forum na jakiś czas (ciekawe na jak długi tym razem:rolleyes:)
    Jednokrotny zbiór czynszu biorąc pod uwagę tylko dochody w ck(jednak bez maksymalnego wykorzystania wszystkich sklepików i z inwestycją 10tys ck w potrzebne ulepszenia podczas zbioru na wybrzeżu):
    Centrum 427212
    Wybrzeże 371542
    Przedmieścia 27012
    Góry 126618
    Razem 952384

    Robotnicy 3620
    Kapitaliści 28568
    Studenci 1308
    Razem 33496
    No cóż - trzeba grać długo i regularnie od początku, jeśli nie chce się inwestować zbyt dużo realnej kasy;)
     
    krasnoludek10 likes this.
  3. pytanie ogólne,czy BP i cała ta ekipa RC kompletnie olała graczy którzy grają w RC i cy jest sens dalej grać na RC
     
    krasnoludek10 and myszka212 like this.
  4. Kubek234

    Kubek234 User

    Jeśli chodzi Ci o forum polskie, jego zamknięcie było spowodowane małą aktywnością. A jeśli nie o to chodzi, to rozwiń swoją myśl ;)
    Kurcze, statystki dość, a nawet bardzo okazałe :eek:, w przeciwieństwie do moich o_O. Ale cóż. Rok temu wróciłem do gry po długiej przerwie i rozwijam jak mogę. Kiedyś może i ja pochwalę się takimi statystykami :)
     
    krasnoludek10, myszka212 and T.STARK like this.
  5. T.STARK

    T.STARK User

    Bez ekipy RC nie byłoby tego forum - pytanie nielogiczne. Obecny dział językowy tworzą gracze (ach, to my!) - złam kilka postanowień regulaminu forum, a ekipa pewnikiem wyłoni się z ciemnych zakamarków:D
    A to raczej retoryczne. Ci, którzy widzą sens grania w RC będą grali, Ci którzy nie widzą, nie powinni tego robić na siłę - no wiecie szkodzi oczom i takie tam;)
     
  6. myszka212

    myszka212 User

    BP może tak, ale nie ekipa RC /polska/. Czujemy się, jakby nas też odsunięto w kąt:(
    Niestety...:(
    Tak jest:) Teraz to My tworzymy to nasze" forum".:)
    Która ekipa? :oops::D;)
    Cały czas zastanawiam się, jak te biedaki tłumaczą to wszystko i czy cokolwiek kumają/specjalnie tak napisałam:D/ i ciekawa jeszcze jestem czy wszystkie obcojęzyczne posty tłumaczą sobie z naszego na ichnie...hihi:D Aż mnie korci, żebyś cosik napisać i sprawdzić:D
     
    krasnoludek10, roymjd and T.STARK like this.
  7. T.STARK

    T.STARK User

    Może dysponują jakimś zautomatyzowanym słownikiem 'delikatnych' sformułowań polskich, a może mają jakiegoś z naszych, który 'uprzejmie donosi', w ostateczności sprawę załatwia James Bond;):D
    Zresztą, może nawet nie sprawdzają, wiedzą, że Polacy to niezwykle kulturalny naród, przynajmniej jeśli chodzi o społeczność RC:rolleyes:
     
  8. jacenty54

    jacenty54 User

    13k populacji i juz 245k z głównego miasta chyba nieźle, coś czuję że na jakiś czas przystopuję przyrost ludu i wezmę się za ulepszanie produkcji różnych dóbr, czy jest możliwość zwiększenia ilości tartaków farm więcej niż 5-6 jednostek?
     
    krasnoludek10 likes this.
  9. Kubek234

    Kubek234 User

    6 to max od bodajże 65 lvl można 6 dobudować
     
    krasnoludek10 likes this.
  10. kinga5151

    kinga5151 User

    Czy to juz koniec RC,bo u mnie od kilku dni biala plansza i nie moge wejsc do miasteczka.Ktos moze mi odpowiedziec?
     
    krasnoludek10 likes this.
  11. T.STARK

    T.STARK User

    Gra działa normalnie. Musisz sprawdzić swój software - update flashplayera, czyszczenie cookies, itd.
     
    krasnoludek10 likes this.
  12. kinga5151

    kinga5151 User

    Faktycznie dziala,poprawilam to i tamto i jest ok.Dzieki dobry czlowieku.
     
    krasnoludek10 likes this.
  13. bokser3

    bokser3 User

    witam, może to będzie pytanie dosyć dziecinne ale ja jestem początkującym graczem i mam za zadanie kliknąć w elektrownię. I nie wiem co zroić mimo że dopiero co "małą elektrownię" wybudowałem. Pomożecie proszę? Dodam że klikałem w tą elektownię ale nic, chyba że coś źle klikałem.
     
    krasnoludek10 likes this.
  14. Elektrownia się nie otwiera tak jak zakłady produkcyjne, może w zadaniu chodzi o wybudowanie i aktywowanie elektrowni?
     
    krasnoludek10 likes this.
  15. bokser3

    bokser3 User

    no właśnie poprzednie zadanie miałem wybudować "małą elektrownię", jest wybudowana i pojawiło mi się zadanie by kliknąć w elektrownię a obok taka biała strzałka pokazana jest i nic.
     
    krasnoludek10 likes this.
  16. a może chodzi o rodzaj elektrowni?? Tak dawno wykonywałam te zadania, że nic innego nie przychodzi mi do głowy o co może chodzić.
     
    krasnoludek10 likes this.
  17. bokser3

    bokser3 User

    nie jestem pewien ale może masz rację :) Następna elektrownia węglowa od 16 lvl będzie dostępna.
     
    krasnoludek10 likes this.
  18. lex0000

    lex0000 User

    Witam, powróciłem do gry pod dłuższej ponad rocznej przerwie. Dużo się zmieniło, rozumiem że trzeba zmiany wprowadzać, w związku z czym mam pytanie, jak działa tutaj opcja ze znajomymi, dodać, podejrzeć miasto, znajomego etc.​
     
    krasnoludek10 and myszka212 like this.
  19. myszka212

    myszka212 User

    Nie ma możliwości podejrzeć miasta, wymienić się czymkolwiek. Możesz dodać znajomego i nic więcej.
     
    krasnoludek10 likes this.
  20. T.STARK

    T.STARK User

    U mnie bynajmniej od jej zniknięcia nawet zakładka ze znajomymi nie istnieje.
     
    krasnoludek10 likes this.