Pytania/problemy - wątek do zadawania pytań

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Kubek234, Aug 19, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. lex0000

    lex0000 User

    Dokładnie takiej zakładki nie ma. Szkoda, że taką lipę z tym zrobili. Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam:)
     
    krasnoludek10 likes this.
  2. moni_moni

    moni_moni User

    my farms do not work
    moni_moni | ID 9054612
     
    krasnoludek10 likes this.
  3. T.STARK

    T.STARK User

    Sorry - in that section we speak only polish language;)
     
    krasnoludek10 likes this.
  4. moni_moni

    moni_moni User

    moje farmy nie działają
    moni_moni | ID 9054612
     
    krasnoludek10 and T.STARK like this.
  5. zapewne zrobiło się tak po którymś etapie zadania tygodniowego, zdarzało mi się to często, a najprostszym sposobem naprawy jest wg mnie zalogowanie się na innym komputerze (nie przeglądarce) i powinno się udać.

    Pozostaje jeszcze czyszczenie ciasteczek.
     
    krasnoludek10 and T.STARK like this.
  6. T.STARK

    T.STARK User

    Z powodu bugu w grze związanym z budynkiem 'Złota Chatka' ciągle powstrzymywałem się z jej postawieniem, niezbyt znam jego szczegóły w razie rozważenia jej budowy. Z tego co się orientuję bug występuje na dwóch ostatnich poziomach rozbudowy(?) i przy umieszczeniu jej w inwentarzu i przy odbiorze z inwentarza i postawieniu, czy też bezpośrednim jej przemieszczeniu w terenie? Jak i w jakiej ilości wpływa to stan posiadanej populacji i czy w ogóle warto stawiać ten budynek?
     
    krasnoludek10 and amdep like this.
  7. Witam.
    Proszę mi podać stronę na której jest pokazana kolejność rozbudowy budynków mieszkalnych.
    pozdrawiam
     
    krasnoludek10 likes this.
  8. Witam nie moge rozbudowac remizy, posterunku i spitala do 3 lvl co musze zrobic aby sie dalo ? Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz.
     
    krasnoludek10 likes this.
  9. Kubek234

    Kubek234 User

    Na początek proponuje sprawdzić, czy masz wystarczająco materiałów i pieniędzy (odpowiedź się może wydać głupia, ale może pomóc) :)
     
    krasnoludek10 likes this.
  10. czesc, na placu imprez wykonalem 4 etapy zadania antyczny teatr i na czwartym jest elektrownia w nagrode ale jej nie dostalem, co zrobic?
     
    krasnoludek10 likes this.
  11. T.STARK

    T.STARK User

    Najprościej odpowiadając spełnić warunki do ich rozbudowy. A oto i one:

    Poziom 3 Budynku​
    Koszt + Materiały​
    Nastrój​
    Energia​
    Etaty​
    [​IMG]150.000 [​IMG] +250 [​IMG] +200 [​IMG] +150 [​IMG]+50 [​IMG]-75 [​IMG]6
    [​IMG]150.000 [​IMG] +250 [​IMG] +200 [​IMG] +150 [​IMG]+50 [​IMG]-75 [​IMG]6
    [​IMG]150.000 [​IMG] +250 [​IMG] +200 [​IMG] +150 [​IMG]+50 [​IMG]-75 [​IMG]6
    Dostałeś z pewnością - elektrownia Ci niestety z nieba nie spadnie. Nagrodą jest pozwolenie na dodatkową elektrownię, którą możesz sobie wybudować, a znajduje się ono w Składzie Budowlanym w zakładce 'Elektrownie' (ikonka z błyskawicą).
     
    Last edited: Dec 18, 2017
    krasnoludek10 and Lideczka676 like this.
  12. ok , myslalem ze jest to jak inne nagrody , ze nalezy tylko umiescic na polu. dzieki
     
    krasnoludek10 likes this.
  13. Kubek234

    Kubek234 User

    Wielu powie, że późno. Lepiej jednak późno niż wcale. Zdrowych, wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Samych sukcesów w życiu prywatnym jak i grze :)
     
  14. Na przyszłość proszę zgłosić sie do działu "Help" (czy jakos tak) a przede wszystkim zastanowić się nad okazaniem swojego identyfikatora w grze (zdaje sie, że jest on potrzebny tylko do zgłoszenia do Pomocy Technicznej).

    Dobrej nocy wszystkim.
     
  15. jacenty54

    jacenty54 User

    U mnie to już od jakiegoś czasu się wlecze cały postęp, niecałe 15k populacji, niektórzy piszą że mają ponad 30k to chyba muszą grac parę ładnych latek. Ale mam pytanie w jaki sposób zdobywa się platynowe odznaki?
     
    Lideczka676 likes this.
  16. Ja gram od około 4 lat, ludności mam ok 14 tys, bo nie rozbudowuję budynków, nie widzę takiej potrzeby. Czekam na lepsze czasy, bo już 75 poziom przekroczyłam i PD mi się nie zbierają.

    Platynowe medale zdobywają na maksa wyszkoleni specjaliści, są o głównie akcje 5 osobowe.
     
  17. jacenty54

    jacenty54 User

    Ja akurat rozbudowuje ale rozbudowa niektórych budynków z 2-3 poziom to czasem 2-3 dni zeby materialy zebrac tylko na jeden budynek dlatego wpadłem w lekką stagnację.
     
    T.STARK likes this.
  18. T.STARK

    T.STARK User

    U mnie ta stegnacja wynika głównie z potrzeby na md, za które musiałbym kupić domki pasujące do rodzaju terenu (góry i woda). Gotówka i materiały powoli przestają być problemem, bo nawet nie ma co i gdzie za nie budować, zostaje jeszcze kilka domków w których monotonnie można zbierać czynsze do dalszej rozbudowy.

    A skoro jesteśmy w wątku z pytaniami, czy ktoś może odpowiedzieć mi na pytanie z postu #46 ?
    Chatkę już postawiłem, czy ktoś wie co robić, żeby uniknąć buga przy rozbudowie?? Nie chciałbym zaburzyć mojego licznika populacji:confused:, z innymi nie mam problemu:rolleyes:.