Pytania/problemy - wątek do zadawania pytań

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Kubek234, Aug 19, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Wszędzie byli robotnicy prawie, mam tylko paru studentów i kapitalistów:p
     
  2. _marchewa_

    _marchewa_ User

    z domków, które mają krótki okres najmu, niestety rzadko można trafić "wypadajkę" :/
     
  3. gdybym ja to wiedział... Tak w ogóle - są jakieś poradniki do zadań tygodniowych gdzieś? Szczerze powiedziawszy, przydałyby się:p
     
  4. jeśli wejdziesz na kalendarz i klikniesz w zadanie jakie jest w tym dniu to przeniesie cię do poradnika.
     
    krasnoludek10 likes this.
  5. Jak szybko zdobyć 165 tys. bułek? Przy jednej piekarni się nie da, prawda?
     
  6. _marchewa_

    _marchewa_ User

    przy jednej będzie ciężko. Jak było polskie forum były w FAQ poradniki po polsku, gdzie pisało ile czego i w którym etapie danego zadania tygodniowego trzeba oddać. Niestety teraz zostało tylko po angielsku. Ale zadania powtarzają się regularnie, więc szybko się nauczysz, co jest potrzebne w danym zadaniu
     
  7. T.STARK

    T.STARK User

    Szybko zdobyć to nie problem, bo można kupić na Rynku, ale chyba chodzi o produkcję własną do zadania, tak czy nie? - no nie wiem na co postawić:confused: To może i udać się i przy 1 piekarni na najniższym poziomie rozbudowy, oczywiście przy odpowiednim ilorazie cyklów produkcji:rolleyes:
    W każdym bądź razie to zadanie rozwojowe - jeśli chcemy je zaliczyć najszybciej należy wybudować jak najwięcej piekarni i jak najlepiej je rozbudować.
     
    krasnoludek10 likes this.
  8. Chcę po prostu mieć co sprzedawać i wiedzieć, że ktoś kupi:D
     
  9. T.STARK

    T.STARK User

    Po najniższej możliwie cenie - zawsze:)
     
    Rosomack likes this.
  10. Smarqs

    Smarqs User

    Nie mogę oglądać filmów w kinie co zrobić? Przeglądarka Chrom to co podpowiedział wujek google zrobiłem i dalej nie idzie :(
     
    krasnoludek10 likes this.
  11. nie obejrzysz, bo niestety filmów w kinie nie ma:(
    To nie wina przeglądarki.
     
    krasnoludek10 likes this.
  12. Smarqs

    Smarqs User

    Ale pojawia mi się info że być może mam zablokowane coś tam z reklamami i wyskakującymi okienkami.Czy to nie ma wpływu i poprostu gra tak jak by umarła i juz twórcy nic z nią nie robią?
     
    krasnoludek10 likes this.
  13. Rosomack

    Rosomack User

    Taki napis się pojawia. :cool::D
     
    krasnoludek10 likes this.
  14. T.STARK

    T.STARK User

    Zostawcie to kino i kupujcie md za kasę, to może zaczną coś robić:mad:;):D
     
  15. DoWhile

    DoWhile User

    Nowe mapy są od konkretnych lv? na chwilę obecną mam 20 lv i dzisiaj odblokowałem plażę tą na dole mapy , a co z pozostałymi?
     
  16. Kubek234

    Kubek234 User

    Pozostałe dwie mapy, czyli przedmieścia i góry dostępne są na wyższych poziomach (nie pamiętam dokładnie jakich)
     
    Rosomack likes this.
  17. DoWhile

    DoWhile User

    no włąsnie a czy ktoś mógłby napisac od jakich ? Byłbym wdzięczny ;)
     
  18. T.STARK

    T.STARK User

    Wszystko opisane jest w FAQ.
    Island Playfield - Wybrzeże
    Suburb Playfield - Przedmieścia
    Mountain Playfield - Góry
     
    Rosomack likes this.
  19. Izohan

    Izohan User

    Witam mam pytanie. kiedy wygram jakiś przedmiot w postaci hydrantu, latarni, lub płotka to nie mogę go nigdzie odnaleźć czy jest jakiś magazyn gdzie one są umieszczane lub coś. W taki sposób zniknęło i pewnie przepadło mi parę fajnych rzeczy . Pozdrawiam
     
  20. T.STARK

    T.STARK User

    Jeśli coś wygrałeś to nie zniknęło, tylko właśnie masz w magazynie, a konkretniej Składzie Budowlanym w dolnym menu z ikoną otwartej książki z domkiem. W oknie składu budowlanego ukażą ci się wszystkie dostępne pozwolenia na budynki, które możesz wybudować, z prawej strony przechodzisz do fabryk, sklepów i dekoracji czy budynki specjalne (symbol gwiazdki), ale w tym przypadku dostępne tylko na mapie głównej miasta (centrum).