Pytania/problemy - wątek do zadawania pytań

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Kubek234, Aug 19, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. kundel3ury

    kundel3ury User

    Witam, mam problem z ukończeniem zadania "trening czyni mistrza" czyli osiągnięcie 4 poziomu rozbudowy. Niejeden budynek osiągnął poziom 4 a nie zalicza tego zadania. To samo mam z zadaniam "lekarka z powołania" odchaczone są obydwa podzadania ale nie zalicza całości.
     
  2. T.STARK

    T.STARK User

    Spróbuj wyczyścić przeglądarkę z ciasteczek.
     
  3. kundel3ury

    kundel3ury User

    Niestety, problem miałem i na innym komputerze. Ciasteczka usunąłem, problem nadal jest.
     
  4. T.STARK

    T.STARK User

    Sprawdziłem wymagania w FAQ do "Trening czyni mistrza", czyli "Practice Makes Perfect". Należy spełnić 3 warunki:
    - wypełnić wszystkie wyzwania mistrzowskie w budynku
    - podnieść budynek na poziom 4
    - wybrać specjalność budynku, czyli mieszkańca i bonus
    Zdarzało się czasem, że po podniesieniu budynku nie można było wybrać specjalizacji - trzeba było wejść w budynek jeszcze raz i wybrać bonus (nie zaliczy też zadania, gdy nie wybierzesz specjalności i zamkniesz okno dialogowe, ale zawsze możesz zrobić to jeszcze raz później. Może też po wyczyszczeniu ciastek podnieś inny budynek jeszcze raz (wychodzi na to, że obojętnie jaki).
    Jeśli to nie pomoże napisz do PT (ikona ze znakiem zapytania w prawym górnym rogu).
    Zadania wykonywałem już dawno temu i nie było żadnego problemu.
     
  5. DoWhile

    DoWhile User

    Pokażecie swoje miasta? Proszę wrzucajcie screeny swoich miast (wszystkich 4 map najlepiej) Proszę o to bo moze coś mi sie przyda , z kogoś wezmę przykład przy układzie budynków :)
     
  6. T.STARK

    T.STARK User

    W głównym forum (angielskim) jest kilka wątków ze skrinami, w tym mój ostatni. Robię skriny od czasu do czasu całego połączonego miasta w dużej rozdzielczości, co niestety wymaga trochę pracy.
    Zachęcam również do pokazywania miast, chociaż prostych printskrinów wyedytowanych przez painta:)
     
  7. DoWhile

    DoWhile User

    okey poszukam dziękuje bardzo :)
     
  8. kundel3ury

    kundel3ury User

    Wysłałem dziś ticket do supportu, ukończyłem kolejne zadanie i wszystkie "ptaszki" są na zielono ale go nie zalicza. Zobaczymy co odpiszą (jeśli rozczytają mój kulawy angielski).
     
  9. T.STARK

    T.STARK User

    Możesz się zainspirować moją kolekcją jutrzenek na przedmieściach (budynki pochodzą z nagród za medale);):D
    [​IMG]
     
    kundel3ury likes this.
  10. DoWhile

    DoWhile User

    Niezła metropolia :D
     
    T.STARK likes this.
  11. Widzę, że urodzaj Jutrzenek nie tylko u mnie występuje. :)
    W magazynie kisi się :D 82 pozwoleń na budowę. Wybudowałam tylko 7, stawiam już na domki z dłuższym czasem zbioru czynszu.
     
    Rosomack, DoWhile and T.STARK like this.
  12. T.STARK

    T.STARK User

    Nie, to tylko przedmieścia metropolii:D
    O ile dobrze policzyłem, to mam ich 88, więc 1 mniej. Ech, a myślałem, że pobiję rekord:D

    PS. Tu jest link >KLIK< do mojego poprzedniego skrina z całego miasta.
     
    Last edited: Feb 24, 2019
    Lideczka676 and DoWhile like this.
  13. Madzik5

    Madzik5 User

    Witam
    Mam pytanie dotyczące Browaru. Próbuje zbudować browar ale muszę mieć źródło wody. Nie wiem czego mam szukać mam teren przy moście i jeszcze jeden obok ale tam nie mogę postawić .
    Proszę o podpowiedź
    Nie dodałam że jestem początkująca
     
  14. Madzik5

    Madzik5 User

    Dziękuję Lideczka676, nie wiem czy dobrze rozumiem, pierwszy po lewo od mostu mam teren, na następnym jest możliwość do postawienia elektrowni wodnej, czy to o ten chodzi?
     
  15. browary to na samym brzegu (górny skos, wyglądają trochę inaczej niż w ekwipunku, bo mają 3 poziom rozbudowy) mapy, tej niżej budynki z niebieskimi dachami, pomiędzy elektrowniami atomowymi,
    na pierwszym obrazku widać zaraz za akademią taki mały niebieski stawik to jest właśnie miejsce na browar.
     
  16. Rosomack

    Rosomack User

    >Tutaj< je widać, środkowy zachód, trzy "zameczki" z niebieskimi dachami wokół elektrowni jądrowych. :)
     
  17. T.STARK

    T.STARK User

    To może to pomoże:
    Przedmieścia: przeźroczysty budynek po lewo - cegielnia, po prawo browarek;)
    [​IMG]
    EDIT. Ups:oops:. Nie dodałem, że dostępne od poziomu 19:)
     
    Last edited: Mar 8, 2019
  18. luktaw

    luktaw User

    Cześć. Od wczoraj nie mogę wejść do Portu. Przedmieścia, metropolia i góry wchodzą bez problemu. Miał ktoś taki problem ? Dane przeglądania usunięte, sprawdzałem na 3 przeglądarkach.
     
  19. Witam, nigdy czegoś takiego nie miałam, jest jeszcze jedna możliwość, spróbuj zalogować się na innym komputerze, ten trik działa przy zablokowaniu zakładu produkcyjnego, może uda się i tym razem. Jak już to nie pomoże to tylko pisanie do pomocy technicznej zostaje.
     
    Rosomack likes this.