Rynek

Discussion in 'Sekcja Polska' started by jacenty54, Oct 6, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. DoWhile

    DoWhile User

    A co do materiałów to potrzebne mi wszystko praktycznie tj.:
    1. Belki dachowe
    2. Drewniana boazeria
    3. Korek
    4. Płytki
    5. Dachówki
    6. Cement
    7. Ziemniaki
    8. Bułki
    9. Chmiel
    10. Maliny
    11. Pszenica
    12. Piwo Jasne
    13. Pączki
    14. Cisto na pizze
    15. Piwo słodowe
    16. Obraz
    17. Pilsner
    18. Gouda
    19. Kwiaty cięte
    A i jeszcze porada co robić jak mam mało energii? Mam wszystko wykupione jak na swój lv (wszystkie elektrownie) , robie miesje w których można wygrać elektrownie te na rynku, zbieram , zbieram MD za które kupuje elektorownie , a są inne sposoby?
     
    krasnoludek10 likes this.
  2. Zanet0000

    Zanet0000 User

    Jesteś?

    Z grą nie ma się co śpieszyć, ma tylko 75 poziomów, a później nie dzieję się nic. Najlepsza zabawa jest wg mnie tak do 50 poziomu, kiedy musisz się martwić o rozwój miasta, o zasoby, jest jeszcze ten dreszczyk emocji. Później gdy już wszystko masz w nadmiarze gra staje się nudna. Obecnie wchodzę tylko jak wykonuję zadanie, lub raz dziennie na zebranie z ratusza.
     
    krasnoludek10 likes this.
  3. T.STARK

    T.STARK User

    ...choć trzeba przyznać, że te 75 poziomów starczy na kilka lat gry, o ile ktoś wytrwa, a jeśli chodzi o samą rozbudowę, to wcale tak nie narzekałem na nadmiar surowców i kasy przy ustawicznej rozbudowie do poziomu 75, a i po jego przekroczeniu ponad rok mam jeszcze co rozbudowywać. Fakt, że surowców i kasy trochę się odkłada, ale jeszcze się przydadzą.
    Stosuj ulepszenia te o najkrótszym czasie działania (piękne) obniżające energię na najbardziej energożernych budynkach - możesz je tanio kupić w pakiecie za 2 tys ck. Trzymaj je do końca - bug powoduje, że energia nie powraca do poprzedniego stanu. Kontroluj energię (można to dokładnie policzyć) i nie przesadź, bo można mieć problem z grą.
     
    krasnoludek10 likes this.
  4. DoWhile

    DoWhile User

    okey dziękuję za podpowiedź , który lv Wy macie? :D
     
    krasnoludek10 likes this.
  5. DoWhile

    DoWhile User

    dobrze to zarobie parę groszy a ile masz hajsu? i kiedy sie w takim razie spotykamy na grze i o której godzinie żeby pohandlować?
     
    krasnoludek10 likes this.
  6. DoWhile

    DoWhile User

    T.STARK bardzo przepraszam ale nie mogę ja pisać w grze wiadomości , muszę komunikować się na forum, odczytałem Twoją wiadomość i jak zwykle gra się zacięła musiałem robić relog. Nie mogłem Ci nawet odpisać dlatego piszę tutaj. Przepraszam ale nie mam jak inaczej :)
     
    krasnoludek10 likes this.
  7. Rosomack

    Rosomack User

    @DoWhile, staraj się nie pisać jednego swojego posta pod drugim - do zmian służy komenda "edit" w lewym dolnym rogu wysłanego już posta. :)
     
    krasnoludek10 likes this.
  8. DoWhile

    DoWhile User

    co Wam przeszkadza moje pisanie? Nie pisze jakiś głupot (spamu) raczej rzeczy dla mnie ważne. Uwzięliście się czy co? Powinniście się raczej cieszyć że ta gra i forum jeszcze żyją i ktoś się interesuje tym :( Ja postaram się streszczać w jednej wiado jeżeli Wam to aż tak przeszkadza nie wiedząc czemu. Zanet0000 kiedy możemy się umówić na resztę? :)
     
  9. Rosomack

    Rosomack User

    Mam to w głębokim poważaniu, jak większość spraw. :)
    Ale uprzejmość wymaga, aby stosować się do reguł ustalonych przez gospodarza: "Q: What is considered as spamming/flooding. A: Spamming/Flooding counts as many things:1. A double post (One post right after another.)",

    Czyli w wolnym tłumaczeniu: spamowaniem jest pisanie jednego posta pod drugim. Tu jest >link<, warto zapoznać się ze zdaniem gospodarza, zanim się go odwiedzi. To jest uprzejme. :)
    Chcę wierzyć, że nie jesteś drugim kontem człowieka, z którym nie rozmawiam. :cool:
     
  10. T.STARK

    T.STARK User

    Nie "Nam" przeszkadza Twoje pisanie czy jego sposób, tylko jeśli chodzi o mnie to chciałem ci pokazać metodę, że do takich rzeczy możesz używać komunikatora w grze z tego powodu, aby nikt niepożądany czytający to forum przez przypadek nie ingerował w wasze transakcje. I nie mam nic przeciwko osobiście, żebyś robił to tu, tym bardziej, jak komunikator w grze powoduje u Ciebie potrzebę ponownego logowania się do gry.
    I mam nadzieję, że wszystkie transakcje odbyły się bez problemów:)
     
  11. T.STARK

    T.STARK User

    ...a panem Rosomack się w ogóle nie przejmuj - niektórzy tu próbują strofować i pouczać innych, przypisując sobie kompetencje moderatora - gdyby sam czytał reguły forum wiedziałby, że stosowanie zwrotów godzących w dobra osobiste typu:
    są również nie na miejscu. Nikt tu nie odbywa rozmów z "kontami człowieka", bo "konta człowieka" same nie piszą wiadomości, o ile nie są botami. Nie wiem, czy wynika to z jego wrodzonej złośliwości, czy z braku znajomości poprawnego wysławiania się, nie mówiąc już o zarzucaniu komuś nieuprzejmości z racji braku szczegółowej znajomości zasad forum, tym bardziej jak są one w języku, którego ktoś może nie znać;)
    Również osoba, która cokolwiek tłumaczy tu coś z innego języka bez formalnego przedstawienia kompetencji nie może w pełni zagwarantować wiarygodności tego tłumaczenia, a my w konsekwencji nie musimy go uznawać i stosować;)
     
    Last edited: Feb 17, 2019
  12. T.STARK

    T.STARK User

    Najwyższy:)

    Does the triple posting a spam?:eek::confused::D
     
    Last edited: Feb 17, 2019
  13. DoWhile

    DoWhile User

    Rosomack nie bede dyskutował bo jesteś dla mnie osobą zbyt zasadniczą i "pedantyczną" trochę luzu. Nie pisz że go masz od razu mówię bo widać ze nie. Jestem sobą a nie kimś innym. Nie chcę brnąć w tą dyskusję więc proszę jeżeli jesteś tak uprzejmy nie odpisuj an ten post. Dziękuje przepraszam i pozdrawiam Tomasz Kubisiak :)
     
    T.STARK likes this.
  14. Witam
    Jest szansa że jakiś bogaty skupywał by moje oferty na rynku?
    Zawsze wystawiam z 1 na końcu
    Póki co to wystawiam tylko pomidory, pszenice i drewno
    I z góry dzięki
     
  15. Witam
    kupione, dziś pomidory i pszenica
    Pozdrawiam
     
  16. Dzieki za zakupy, jeszcze boazeria doszła do handlu :D:cool:
     
    krasnoludek10 likes this.