Támogassuk a kezdő játékososkat!

Discussion in 'Magyar szekció' started by chagaal, May 1, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. chagaal

    chagaal User

    Páran, sok éve játékosok ittragadtunk:)
    Persze tudjuk, azt amit, de ezzel együtt sagítsük a kezdőket.
    Ha már ittragadtunk:)
    PP-vel nem igazán tudunk mit kezdeni, 300 millió felett:)
    Ergo nem a bevétel az elsődleges, mert azt nincs mire elkölteni, mindnégy terület dugig házakkal, max csodára várunk:))))
    Szóval segítsük a kezdőket az aktuális eventeknél, adjuk elérhető áron az elérhetőt:)
    Mert hogy elképesztően sok felesleg van a rakrtárban:) (pár millió felettikről írok)
    És hát minek annyi?
     
    Natkompf and vica47 like this.
  2. dina10

    dina10 User

    Hát nem vagyok túl adakozó, de 700-ért viszik a gerendát rendesen:)
     
    Natkompf and vica47 like this.
  3. dina10

    dina10 User

    Látjuk, hogy a support maximálisan belnyúlt a játékmenetbe, na nem a játék játszhatósági maximumán. Röhej, hogy kivitelezők anno leléptek és nem engedélyezett a mai megjelenítőknek az anno megjeleníthetősége. nem is értem. Van aki érti ezt?
     
    Natkompf and vica47 like this.
  4. apuci29

    apuci29 User

    igaz nem vagyok kezdő de engem lehet nyersivel támogatni :D
     
  5. dina10

    dina10 User

    ... meghökkentő hogy két városból egy mai-tegnapi szinten ellátni tudtam az összes érdeklődőt 700-ért gerendával... áhhh ez gáz, nemzetközi szinten alig páran játszanak itt, meg hát gáz, hogy a 710-ért adóknak nem volt bevétele... jobb lehetne ez a játék ennél a minimál szintnél...
     
  6. Frenkcity

    Frenkcity User

    Sziasztok, érdeklődnék hogy bónuszkódokat merre lehet megtalálni?köszi!
     
  7. pityu174

    pityu174 User

    Sajnálom, de már rég megszűnt.:( De a jó hír, egyébként is felesleges volt;) szerintem..., mint ahogy a karácsonyfa is.:)
     
    Lautus likes this.
  8. KKatika

    KKatika User

    hali

    elértem a hidat de hogy tuzdokátt meni rajta?
     
  9. Lautus

    Lautus User


    A sziget játékterület
    csak a 20. szinten érhető el, miután befejezted a küldetések sorozatát.

    1. FELADAT: [​IMG]
    A sziget eléréséhez szükséges követelmények:
    • Vásárold meg a földet a híd előtt
    • Javítsd meg a hidat

    2. FELADAT: [​IMG]
    A híd javítására vonatkozó követelmények:
    • 1000 polgár peták összegyüjtése
    • 500 gerenda gyártása és szállítása
    • 25 tégla gyártása és szállítása

    A törött híd kijavítása után az új szigeti játékterületet a hídra kattintva érheted el.
     
    pityu174 and dina10 like this.
  10. nasama57

    nasama57 User

    Sziasztok . Híd kijavítva.Vásároltam több föld területet,melyeken épületek is vannak.A kérdésem az lenne,hogy tudom a lámpa előtti kereszteződést össze kötni.1 kockányi utat nem enged.
     
  11. Lautus

    Lautus User

    Szia!
    Nincs különös követelmény. A szürke négyzet a terep része, ahhoz kell csatlakozni valamilyen úttal.
    Én így oldottam meg.

    [​IMG]
     
    pityu174 likes this.
  12. nasama57

    nasama57 User

  13. nasama57

    nasama57 User

    Köszi szépen.Engem az a szürke kocka zavart meg,hogy nem egybefüggő az út.Autó rá sem megy arra a szürke kockára.https://prnt.sc/lfjgba
     
    Lautus likes this.
  14. gakaba

    gakaba User

    Sziasztok! Egy konkrét épülettel kapcsolatos kérdésem lenne, a hegyi kunyóval. Ugye csak hegyvidékre lehet építeni mely épületnek paradicsom szükséglete van. Zöldségestandot viszont hegyvidékre nem építhetsz. Kérdés, hogy tudod a hegyi kunyhó szükségletét kielégíteni? :)
     
  15. dolfy

    dolfy User

    Sziasztok,segitsegre van szuksegem .kerdes a mazlikerekkel megnyert epuleteket stb.sehol nem talalom ,valoszinu a raktarba kellene lenniuk de sanos ott nincs srmmi.en arra gondoltam azokat el lehet helyezni a foldeken.
     
  16. Lautus

    Lautus User

    Szia!
    Az építési központban találod meg.
    Ritkán lehet nyerni épületeket is, de gyakrabban csak építési tervet nyerünk. Ami csak +1 lehetőség a PP-ért való megvásárlására, és felépítésre.:(
     
    Last edited: Feb 9, 2019
  17. dolfy

    dolfy User

    Koszonom szepen.
     
    Lautus likes this.
  18. somvezér

    somvezér User

    Sziasztok, volna egy kérdésem: a tejüzemet szeretném kihelyezni, de sehova nem engedi lerakni. Mi a megoldás? Köszönöm előre is!
     
  19. Lautus

    Lautus User

    Szia.
    Az enyémek a hegyvidéken vannak:

    [​IMG]
     
    pityu174 likes this.
  20. Luca-baba

    Luca-baba User

    Sziasztok. Hová tudom kirakni a halász telepet? Irja hogy a halászterületre, de az hol van? Egyelőre hiába próbálkozom, sehová nem engedi kitenni.