Witam

Discussion in 'Sekcja Polska' started by myszka212, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Nie jestem jakąś fanatyczką Gry o tron, ale wszystkie książki przeczytałam i jak to bywa serial daleko odbiega od oryginału o_O
     
    T.STARK likes this.
  2. Goya19

    Goya19 User

    Aniu, to i ja sie melduję. Szukałam swojego wątku, żeby obwieścić, że przeżyłam operację, a tu ni ma :eek::D. A więc- przeżyłam, mam trzy implanciki i klateczkę jako stabilizator i wszystko jest O.K :)
     
    Rosomack and Lideczka676 like this.
  3. hypermag

    hypermag User

    cześć
    czy ktoś dzisiaj ma problemy z zalogowaniem od godziny około 19:00 ?
     
  4. u mnie nie ma
     
  5. Wiedźma

    Wiedźma User

    Heh... nie inaczej. To ja. Witam serdecznie.
    Postaram się więcej nie śmiecić spamem "post pod postem". :p
     
    myszka212 likes this.
  6. Welcme do międzynarodowej sekcji polskiej, tutaj możesz publikować wątki, aby spodobać się wszystkimi zasadom forum, więc najlepiej jest pozostać na wątku wątku.
    W przypadku gier proszę opublikować w języku angielskim w odpowiednim secio lub skontaktować się z językiem jor.
    Nasz zespół zaprasza również do udziału w naszych grach na forum i na top100
    Baw się dobrze z grą
    Angielska herbata md
    :):):)
     
    myszka212, T.STARK and Lideczka676 like this.
  7. No i mamy powitanie, trochę łamaną polszczyzną ale jest;).

    Tłumaczone na translatorze jak moje.:oops:
     
  8. T.STARK

    T.STARK User

    W innych słowach to to, co pisałem wcześniej. A może nazwać wątek "Polska niepodległa elita burmistrzów"?;)
    A co do wypowiedzi pozwolę sobie odpowiedzieć:
    Hello our new Leader and welcome in our polish section in "Welcome" thread. Your polish sounds quite good, thank you for your presence and advices:)
     
    myszka212 and Lideczka676 like this.
  9. myszka212

    myszka212 User

    Pewnie masz rację:). Zostańmy tu, bo tu jest namiastka naszego forum:). A do Who is who i tak możemy zawitać, nawiązać nowe zagraniczne znajomości:D
    Ja w ogóle nie jestem fanką fantasy, ale w tym wypadku "urzekła mnie ta historia":D
    Wikingów oczywiście też oglądałam, no i TWG obowiązkowo.

    A The walking dead oglądałaś?
    Zwykle tak bywa:(. Jedyny film, który powstał na podstawie książki Deana Koontza "Intensywność" był wiernym odtworzeniem oryginału.
    Małgoś, cieszę się bardzo kochana:). Przed zamknięciem forum napisałam do Ciebie na priv.
    Tak nam zamknęli nasze forum:(:mad:
    Ale cieszę się bardzo, że u Ciebie wszystko w porządku:)
    Jak widzisz staramy się odnaleźć w nowych realiach...:)

    :):):)
    Hello Tassie:) Nice to meet you:)
    Starku, bardzo mi się podoba Twoja propozycja nazwy wątku:), szczególnie wyraz "niepodległa":):):)
    I podoba mi się określenie Leadera "najlepiej jest pozostać na wątku wątku".:D
    A wiesz może co to ma znaczyć "Angielska herbata md"?:eek::D;)

     
    Last edited: Aug 6, 2017
    Lideczka676 likes this.
  10. The walking dead jeszcze nie widziałam, ale Wikingowie jak najbardziej, czekam na ciąg dalszy.
    Podobał mi się jeszcze Breaking bad.

    A zauważyliście jaki zawirowania są na rynku??:eek:
     
    Last edited: Aug 2, 2017
  11. T.STARK

    T.STARK User

    Wstyd się przyznać ale nawet nie słyszałem o FTWD, szczególnie, że to we współpracy z Kirkmanem, chociaż w tym czasie powstało wiele serialowych klonów TWD, jak np. Z-Nation.
    I to się ceni w tych, którzy uważają się przynajmniej za fanów:rolleyes: Warto wiedzieć, że są różnice, ale raczej nie warto porównywać różnych form przekazu. Interpretacje oryginału mogą być różne, a swoimi różnicami nawet zachęcać do zaznajomienia się z samym oryginałem.
    Podejrzewam jakąś angielską markę herbaty, chociaż dziwnie użyty kontekst wypowiedzi skłania mnie o podejrzenie o jakieś niefortunne tłumaczenie pogubionych literek bądź dziwnie użytych skrótów poprzez translatora. Sprawdziłem na innych forach i chyba chodziło o tłumaczenie "English team moderator":D
    I tak to się nam angielska załoga w polskiej sekcji jeszcze bardziej sherbaciła:eek::D
     
    myszka212 and Lideczka676 like this.
  12. dzień dobry, czy może ktoś wie czemu od kilku miesięcy nie mogę się zalogować do gry? będę wdzięczna za odpowiedź
     
  13. Jestem trochę zaskoczony, kiedy zaczęło się to dzisiaj tylko na tym koncie :(
     
  14. -milena92-

    -milena92- User

    A w jaki sposób bez zalogowania się do gry udało Ci się wejść na forum? Od kiedy posiadasz konto?

    tassie-devil mam wrażenie, że nastąpil błąd i zastosowany został w TYM poscie nie ten język, który w tej sekcji powinien być :D
     
    T.STARK likes this.
  15. Wiedźma

    Wiedźma User

    Wyczyść dane przeglądarki i flash playera a jak to nie pomoże to zgłoś się do pomocy technicznej.
    Kilka miesięcy.. długo. Gra działa, więc szkoda że tak długo czekasz.
     
  16. -milena92-

    -milena92- User

    tassie-devil Sorry, it looks like you have written your statement using a language that is not official on this forum. Please, post your text again using only polish or english language.
    Best regards.
     
    myszka212 and T.STARK like this.
  17. T.STARK

    T.STARK User

    A ja znowu mam wrażenie, że umieszczanie wszelakich ogłoszeń w danej sekcji językowej poprzez osoby, które nie znają, czy nawet nie odróżniają danego języka i tłumaczą je poprzez najprostsze translatory całkowicie mija się z celem. Jeśli administracja forum ma coś naprawdę ważnego do zakomunikowania lub po prostu musi to zrobić, niech lepiej użyje języka który zna, czy języka w jakim jest forum lub po prostu stosuje przypomnienia w postaci odnośników do danego ogłoszenia.
    Po pierwsze treść takiego tłumaczenia użytego przez translator nie jest do końca wiarygodna (nie wspominając, że jest całkowicie nieczytelna), po drugie każdy użytkownik powinien mieć świadomość, że udzielając się w danym forum akceptuje jego warunki i obowiązują go postanowienia z sekcji ogólnych, nawet jeśli nie zna języka w którym występują - jęśli się na coś zgadzamy, to my ponosimy konsekwencje.
     
    myszka212 and Wiedźma like this.
  18. Hej:) Zgadulę nam zamknęli:confused:
     
    myszka212 likes this.
  19. myszka212

    myszka212 User

    Breaking bad - świetny serial:) A widziałaś Boardwalk Empire? - kapitalny:)
    Przyłączam się do pytania Krysi...tak z ciekawości...:D
    Błąd również zauważyłam:eek:

    Wow:):):) Krysiuniu:):):)
    Absolutnie się z Tobą zgadzam, nic nie zrozumiałam z tego co zostało tam przekazane.
    Jeżeli chcę się zapoznać z zasadami panującymi na forum wolę je sobie sama przetłumaczyć niż czytać tekst sztucznie przetłumaczony i kompletnie niezrozumiały. Tym bardziej, że nasz język nie należy do łatwych i próby tłumaczenia wypadają groteskowo;):D, coś w rodzaju "angielskiej herbaty md":D:D:D:oops::oops::oops:


    Ależ Tomku nic nie stoi na przeszkodzie stworzyć ją na nowo:):):)
    ----------------------------------------------------------------------------------
    A teraz trochę prywaty:D
    Dzisiaj wróciłam ze zlotu harleya w Karpaczu:), ale się działo:):eek:
    Tłum ludzi, 3tyś. motocyklów:D, przepiękna parada:), przepiękna pogoda, przepiękne, moje ukochane Karkonosze, super koncerty np. Perfect:):):), super ludzie i niesamowity klimat:). Ale znowu nie udało mi się niestety wygrać nagrody głównej czyli Harleya, ale...wszystko przede mną...:)


    A widzieliście, że TL ma nieregulaminową sygnę?/ciekawe jakby to przetłumaczyli? hihi/
     
    Last edited: Aug 6, 2017
    T.STARK and Lideczka676 like this.
  20. Lunari

    Lunari User

    to nie klon serialu ale seqel czyli serial opowiada jak się zaczeła inwazja zombi warto obejrzeć bo jest powiązany z TWD