Witam

Discussion in 'Sekcja Polska' started by myszka212, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. voscon

    voscon User

    Hejka
    Chce zapytać kogoś bardziej ogranego nt doświadczenia typu policja ,staż i szpital.
    grając od ok 6mc mam jednostki na ok 8-9 lv.
    za akcje otrzymuję z reguły brązowe medale.
    Pytanie brzmi czy to da się jakoś przyspieszyć przyrost doświadczenia?
    w tym tempie to i za dwa lata złota nie dostanę.

    pozdrawiam
     
  2. Im bardziej masz wyszkolonego specjalistę tym większa szansa na zdobycie lepszych medali. Więc jak masz PW to rozdzielaj na maksa 100pkt.
     
  3. hypermag

    hypermag User

    Jeśli grasz 6 m-cy tzn. że nie masz za dużego lvl to musisz się uzbroić w cierpliwość na wyższych lvl będzie lepiej ;) i rób tak jak pisze Lideczka czyli wykup za punkty wykształcenia i witaminy X na maxa umiejętności i popatrz jakiego specjalistę dostaniesz na start bo to jest losowe jak będzie miał słabe umiejętności startowe to go wywal od razu bo takiego nie opłaca się kształcić,
     
  4. Stoi:p Inne kraje:D Gdzie Ty masz tę sygnaturę TL:confused:
     
    myszka212 likes this.
  5. mam pytanie kiedy chce odtworzyć film w kinie wyskakuje mi komunikat ze mam włączona blokade reklam. gdzie mogę je odblokowac
     
  6. T.STARK

    T.STARK User

    Nie do końca. Lepsze medale zdobywa się za ilość przydzielonych skillpunktów na poziom motywacji specjalisty, ich ilość (medali) zwiększa się wraz z wydajnością, a skuteczność z czujnością.
    Poziom wyszkolenia specjalisty też nie ma tyle do rzeczy, jak jego przydatność, czyli specjalizacja, w której będzie zwiększał szanse powodzenia przeprowadzanych akcji. 8,9 lvl to już wysoki poziom wyszkolenia (na 10 możliwych!), czyli mniej szans na przydzielenie profesji, dłuższy czas oczekiwania na otrzymanie dodatkowych skillpunktów oraz większy wydatek w PW na przedłużenie umowy.
    Żeby uzyskać dobrego specjalistę musimy dobrze go wyszkolić już na początku. Skillpunkty przydzielam na początku do poziomu czujności - za każdy trójkącik na pasku szkolenia otrzymujemy więcej i lepsze umiejętności, które będą miały wpływ na lepszy rozwój specjalisty.
    Każdy poziom wyszkolenia specjalisty daje nam szansę na przydział specjalizacji i dodatkowe skillpunkty w ilości zależnej od poziomu wyszkolenia.
    Ogólnie morał z tego taki, że dobrego specjalistę z dobrymi umiejętnościami możemy zdobyć już przy pierwszym poziomie wyszkolenia, gdy zdobędziemy potrzebną nam specjalizację:cool:
    Nigdzie - komunikat ten pokazuje się w przypadku braku filmów niezależnie od ustawień przeglądarki. Jeśli filmy otwierały się wcześniej, to będą się otwierały, jeśli będą tylko dostępne, a to ma miejsce rzadko. Filmy nie są dostępne cały czas. Może to być też kwestia ustawień przeglądarki (blokada reklam), ale tylko w przypadku, gdy filmy w kinie są dostępne, ale jest problem z ich wyświetlaniem.
    Ogólnie ten bajer z filmami w kinie to niewypał - nie licz na codzienne porcje darmowych md:p.
     
    Last edited: Aug 8, 2017
  7. myszka212

    myszka212 User

    Post 26
     
  8. nie ma filmów w kinie, to nie wina wtyczek
     
  9. Lunari

    Lunari User

    też tak mam jak wchodzę do kina komunikat i nic więcej:p
     
  10. więc co zrobić z tym kinem?
     
    Lideczka676 likes this.
  11. myszka212

    myszka212 User

    Poczekać na lepsze czasy:)
     
    Lideczka676 likes this.
  12. -milena92-

    -milena92- User


    Optymizmem zapachniało :D
     
    myszka212, T.STARK and Lideczka676 like this.
  13. hypermag

    hypermag User

    a ja dzisiaj obejrzałem 10 filmów o Noki i jestem bogatszy o 50 MD :)
     
    myszka212 and Lideczka676 like this.
  14. T.STARK

    T.STARK User

    (...)
    Tak działa potęga kina RC;)
     
    Lideczka676 likes this.
  15. mnie udało się jeden zobaczyć:)
     
  16. paulus84

    paulus84 User

    Witam wszystkich serdecznie w polskiej sekcji. Mam pytanie, czy sprzedając/kupując towary na rynku też macie od kilku dni tak drastycznie niskie ceny? Jakaś totalna katastrofa jest ostatnio :)
     
  17. T.STARK

    T.STARK User

    Czort z kinem, ale takich zawirowań na rynku to się nikt nie spodziewał. I dobrze, uważam, że to dobre posunięcie, który znacznie zdynamizuje grę, bo kilkudniowe zbieranie środków, aby rozbudować chociażby jeden budynek było już lekko, delikatnie mówiąc męczące.
     
  18. Kasmilla

    Kasmilla User

    cześć chciałabym usunąc konto. Wiecie moze jak?
     
  19. -milena92-

    -milena92- User

    Musisz napisać do Pomocy Technicznej z prośbą o skasowanie konta.

    https://vpx.pl/image/yQgP
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Last edited: Aug 13, 2017
  20. myszka212

    myszka212 User

    Tak mnie dzisiaj naszło...brakuje mi tylu tematów z Naszego Forum, np. marudzenia, bo właśnie marudzę, że brakuje mi Galerii Kultury, Zgaduli, naszych domków:(
     
    Lideczka676 likes this.