Witam

Discussion in 'Sekcja Polska' started by myszka212, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -robotron-

    -robotron- User

    ja gram na angielskich serwerach i filmy sa codziennie...to wina wlasciciela gry, ze nie ma kontrakrtow z polskimi firmami, albo serwerami...
     
  2. .Jaromir.

    .Jaromir. User

    Jak dodać znajomych do gry
     
  3. W chwili obecnej nie ma takiej możliwości
     
  4. Lunari

    Lunari User

    kiedyś była:(
     
    amdep and Lideczka676 like this.
  5. ilijana

    ilijana User

    Witam .Szukam sąsiadów..
     
  6. ilijana

    ilijana User

    Witam..Szukam sąsiadów
     
  7. myszka212

    myszka212 User

    Ilijana, usuń swój jeden z postów, bo nie piszemy postu pod postem. A przy okazji witam Cię na forum:)
     
    amdep and Lideczka676 like this.
  8. T.STARK

    T.STARK User

    myszka212 przestań gwiazdorzyć i nie wyręczaj herbaty z ich pracy;) Tak w ogóle to chyba nawet ich wywiało z tego forum - założyli ranking i przestali go prowadzić - forum praktycznie nie istnieje, widać, że parę osób musi jeszcze grać...
     
    Lunari and Lideczka676 like this.
  9. SamDev

    SamDev User

    Witam Wszystkich
     
    myszka212 and Lideczka676 like this.
  10. myszka212

    myszka212 User

    A widzisz, tak mi jakoś zostało;):D. Toć to nie gwiazdorzenie tylko dobra rada, żeby uniknąć spotkania z herbatą
    My również witamy:)
     
    amdep and Lideczka676 like this.
  11. T.STARK

    T.STARK User

    I snickersa trzeba czasem czymś zapić;):D
     
  12. amdep

    amdep User

    Aneczko Myszeczko...
    Zajrzałam po długiej bardzo przerwie na Forum Farmeramy, w moim "domku" zastałam Twój wpis i zaraz poszłam do Twojego "domku". ;) Ale tam pusto...
    Gospodyni nie zaglądała od stycznia 2017.

    No więc odkurzyłam dane logowania do RC, żeby zajrzeć tutaj...
    Oj, jak przykro...

    BP ma wyraźnie jakieś kłopoty - zajrzałam dziś na Forum Farmy, bo wczoraj kilka godzin nie można było wejść do gry, nie tylko na polski serwer, próbowałam również niemiecki i angielski - nie było ich w sieci, śladu po nich nie było.

    Dziś już wszystko w porządku, ale to zły znak.

    No a to, co tutaj... "Sekcja Polska".
    Nasze wątki osobiste, nasze zdjęcia, teksty, pogaduszki, śliczne podpisy, niektóre "domki" tak wypracowane, wymuskane... Ech...
     
    myszka212 likes this.
  13. myszka212

    myszka212 User

    Anna Maria:):):)
    No...kochana...wielką mi niespodziankę sprawiłaś:):):)/chyba brakuje emotek wyrażających mą radość/.
    Mój domek pusty, bo zmieniłam miejsce zamieszkania...zapraszam do domku w Ekipie. Tak, tak...na pewno mnie znajdziesz, bo nic się nie zmieniłam:D
    Bardzo przeżyłam likwidację naszego forum, tak jak piszesz - tyle wątków, tyle niezapomnianych graczy. Na szczęście co cenniejsze zdążyłam skopiować i czasami sobie czytam, wspominam...
    Czekam na Ciebie na Farmie:)
     
  14. Cześć z powrotem:)

    Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani:rolleyes: Bo jo Cię kochom:D
     
    Last edited: Dec 31, 2017
    myszka212 likes this.
  15. -milena92-

    -milena92- User

    Wpadłam tylko z życzeniami, oby nadchodzące dni były lepsze niż poprzednie - Szczęśliwego Nowego Roku:)

    [​IMG]
    Aniu, myszka zwłaszcza myszce212 życzy wszystkiego NAJ!!!
     
    myszka212 and Lideczka676 like this.
  16. Szczęśliwego Nowego Roku 2018 i abyśmy się niepotrzebnie bali nowego!
     
    myszka212 and Lideczka676 like this.
  17. myszka212

    myszka212 User

    Patrząc na datę postu, w iście szampańskim humorze przygotowywałeś się do Sylwestra:D
    Choć to już 3 dni po...ale szczęśliwego i zdrowego Krysiu:)
    P.S. Ja już od przed świąt zbieram się do zadzwonienia do Ciebie i ciągle coś mi przeszkadza:(

    A ja się nie boję nowego:D
     
    krasnoludek10 likes this.
  18. 000suchan

    000suchan User

    Witam szukam sąsiadów :) zapraszam :)
     
    myszka212 and krasnoludek10 like this.
  19. Jakie puustkii... Nawet nie ma, kto mi garniturku uszyć. Dobranoc:)
     
  20. Sheyk20

    Sheyk20 User

    Czołem ludziska. Gram w RC już dłuższy czas, ale jakoś na forum nie zaglądałem. Teraz jak widzę, że źle się tu dzieje, jest garstka ludzi, to muszę wesprzeć społeczność swoją osobą :D To i od razu zapytam - o co biega ze znajomymi/sąsiadami, jak się zaprasza, jakieś korzyści (wymiany)?
     
    Lideczka676 likes this.