Ahoj

Discussion in 'Česká sekce' started by stevosko, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. hudy536

    hudy536 User

    Já jsem většinou taky optimista...ale tady fakt nevím :)
     
  2. stevosko

    stevosko User

    JA som to už tiež vzdal, posledne tri mesiace mi stale v hre niečo nefunguje a už ma to nebaví
     
    ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Stevosko a můžeš upřesnit, co přesně ti nefunguje? Možná by se to dalo pořešit. Aspoň to můžu zkusit nebo poradit, jak problém řešit.
    Danda
     
    ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Ahojík, ví se, že se po aktualizaci nezobrazují obrázky avatarů a problém se řeší, tak ať taky víte a jste v obraze :) Team vývojářů se snaží vyřešit problém co nejdříve, ale je možné, že to bude trvat.
    danda ...

    PS: je tu smutno, když nikdo nepíšete, snad jste strávili příjemné prázdniny :)
     
    Isaboo likes this.
  5. hudy536

    hudy536 User

    Když oni asi všichni už opouští loď O(..a není se čemu divit, pořád dokola to samé přestane bavit každého..
     
    Isaboo likes this.
  6. Isaboo

    Isaboo User

    Smutno tu je .. a bohužel už to jednoho (to jako mě :() i přestává bavit (i když byla tahle hra moje "srdcovka").
    Mrzí mě to …. :(
     
    Marcus711 likes this.
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Fakt mě mrzí, že nemůžu udělat víc, ale když budeme mít problém, napište tady a opravíme :)
    To je něco, v čem vám pomoci můžu,. :)

    Díky a prima den danda