Czy ta gra umarła?

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Gatz, Jan 2, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. T.STARK

    T.STARK User

    Tego to nie są już pewni nawet założyciele gry, już dawno przestali wydawać budynki ze świeczkami:(
     
  2. Rosomack

    Rosomack User

    Mało ci problemów ze Złotą Chatką? :eek::D
    Gra działa, forum też. :)
     
  3. T.STARK

    T.STARK User

    Na razie sobie radzę z obliczeniami;)
    A działa, działa, tylko nie wiadomo co gorzej:D
     
  4. Rosomack

    Rosomack User

    Czepiasz się. :D
    Jakbym słyszał teoretyczne damy rzucające w przestrzeń nad tobą, że "wasz związek się nie rozwija". :D
     
  5. T.STARK

    T.STARK User

    Nie przyznam, że się nie rozwija, to raczej zwykłe siermiężne przywiązanie:rolleyes:
     
  6. Rosomack

    Rosomack User

    Uch, ileż negatywnej energii w tym przymiotniku. A co niby jest złego w przywiązaniu? :D
     
  7. T.STARK

    T.STARK User

    Nie mówię, że coś w tym złego, tylko jakoś tak mało zaskakująco:oops::D
     
  8. Rosomack

    Rosomack User

    Przywiązanie jest mało zaskakujące? :eek::D
    Czekający na pana pies Dżok nie jest zaskakujący? Dlatego Centusie postawili mu pomnik? :D
     
  9. Ja na farmie zawsze liczę, ile potrzeba eventówki do pnącza. Najpierw dzielę wymaganą ilość przez ilość pól * 3 a potem sprawdziam na zasadzie:
    I 705-579+2316=2 442
    II 2 442 - 579 + 2 316 = 4 179
    itd. itd.
    :D:D:D
     
  10. Rosomack

    Rosomack User

    Aha. o_O:D
     
    krasnoludek10 likes this.
  11. T.STARK

    T.STARK User

    Zależy z której strony patrzeć - mówiłem o tej bardziej biernej stronie - o ile postawa pieska jest dość zaskakująca, to jego pana już mniej:D A tych przypadków z pieskami jest więcej, taki sam jest przed edynburskim cmentarzem w Szkocji.
     
    krasnoludek10 likes this.
  12. Tylko teraz zacząłem oddawać dużo wcześniej i kurde nie wiem, ile zbiorów już zrobiłem a ile jeszcze nie a policzyć jak Ci zostaje eventówka tak łatwo nie jest.


    Tja, siora pracuje na pół etatu. Trzy dni z rzędu miała wolne i nic nie zrobiła w domu a jutro pracuje od 18 do 22, czyli tylko 4 godziny. I gdzie tu sprawiedliwość.. Jak pracować to na całego! Ja najpierw zacznę i skończę studia i nadal będę liczył na to, że na tej uczelni ktoś mi pracę zaproponuje:p:D
     
  13. Rosomack

    Rosomack User

    Pan psa Dżoka umarł. Gdy podaję link, to go chociaż przejrzyj. :D
    A przywiązanie jest zaskakujące. :D

    Arkusz kalkulacyjny i prawie że samo się liczy. :D
    Hm, a przepracowałeś w życiu choć pół godziny? Bo wypowiadasz się, jakbyś miał co najmniej pół wieku stażu. ;):D
     
    krasnoludek10 likes this.
  14. A przepracowałem! Sprzątając w domu chociażby:D
     
  15. Rosomack

    Rosomack User

    Pozwól, że zachowam tu zdanie odrębne. :D
     
    krasnoludek10 likes this.
  16. Poza tym bbardzo chciałbym przepracować, ale matka uparła się, że nie muszę szukać pracy...
     
  17. T.STARK

    T.STARK User

    Nie musiałem, bo kojarzę, przyznam jedynie, że nie kojarzyłem jak zwą pieska, ty za to nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi, gdzie stwierdziłem, że jego pan już nie zaskoczy niczym, bo właśnie umarł:rolleyes: A my jak te pieski przy tej grze:D
    Pewnie zależy jej, żebyś skupił się na nauce, doceń to, bo nie wszystkich mam na to stać.
     
    Rosomack and krasnoludek10 like this.
  18. Jak pieski Pawłowa się mówi a nie Dżoka :p

    Aktualnie tak. Ale twierdzi jednocześnie, że bez studiów nie dostaniesz pracy, co jest bujdą kompletną..
     
  19. T.STARK

    T.STARK User

    Ogólnie ten temat służy do bardziej konkretnych rozmów, niż takie błahe rozważania:rolleyes:
     
    krasnoludek10 likes this.
  20. Rosomack

    Rosomack User

    Przymusu nijakiego ni ma. :D
     
    krasnoludek10 likes this.