Dotazy a problémy hry Rising Cities

Discussion in 'Česká sekce' started by danda-vnovis, Jul 28, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Zdravím fiji66, někdy pomůže i změna prohlížeče nebo kompletní čistá instalace prohlížeče. Po určité době se nahromadí v prohlížeči spousta dat a pokud tam nemáš důležité záložky nebo si je někde uložíš, tak je pak můžeš znova přidat. Nedoporučuji tahat ze zálohy, protože si tam veškerý nepořádek natáhneš zpátky a nevyřešíš nic.
    Důležité je i pravidelné čištění dat flash playeru přes web rozhraní zde odkaz: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager09.html
    poslední záložka dvě postavičky - smazat data webů a po odstranění dat restartovat prohlížeč.
    Zkontroluj, že používáš aktuální javu a že máš aktulizovaný prohížeč.
    A kdyby i přesto hra nefungovala, kontaktuj herní podporu.

    prima den danda
     
    alan.68 and borsan like this.
  2. alexxej1

    alexxej1 User

    predala som drevo-hranoly a nenaskočili mi peniaze.ĎAKUJEM:(
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Zdravím alexxej1, kontaktuj herní podporu, my zde bohužel nemůžeme ověřit, zda skutečně došlo k prodeji, ale herní podpora ti určitě odpoví.
    Prima hru danda
     
  4. ahoj,nemuzu nic postavit,hraju na smart tv dalkovym ovladacem
     
  5. KliktaxCZE

    KliktaxCZE User

    Ahoj, hodilo by se trochu víc informací o této chybě, tím myslím, jestli to můžeš vůbec spustit, atd.

    Jedinou věc, kterou ti můžu já sám doporučit, je nahlásit tuto chybu :
    a) na oficiálním fóru hry v sekci Questions and Bug Reports
    b) vyplň kontaktní formulář, který najdeš v pravém horním okně hry ---> ikona otazníku.
    (V případě, že by jsi to mohl rozkliknout samozřejmě)
     
  6. liana1974

    liana1974 User

    Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jak funguje bezpečnostní ukazatel ve hře. Mohu ho používat jen v centru města, v sekci pláž, vesnice a hory mi to hlásí, že přístup k bezpečnostnímu ukazateli získám postavením hasičské stanice od 10. levelu. Už jsem v 37. levelu a nemůžu najít tu hasičskou stanici, kterou bych měla postavit. Hasičskou stanici mám jen v centru města. ve stavebním depu, v poslední záložce nemám žádné speciální budovy. Děkuji za radu. Liana
     
  7. stevosko

    stevosko User

    Záchranné zložky sú len v centre
     
  8. liana1974

    liana1974 User

    A jak se dá zpřístupnit bezpečnostní ukazatel v jiných sekcích? Děkuji
     
  9. stevosko

    stevosko User

    Mimo centra sa nedá, záchranné zložky fungujú len v centre.
     
  10. tynaha

    tynaha User

    nevíte prosím proč ve hře nevidím městské kolo štěstí ?
     
  11. Isaboo

    Isaboo User

    Protože tam kolo štěstí momentálně není ... bývá jen někdy :)

    EDIT: už tam je - tak snad ho vidíš ;)
     
    Last edited: Oct 12, 2017
  12. starostkaZ

    starostkaZ User

    Ahoj, Ja sa nemôžem dostať do kina a nejde mi premietanie filmu, stále mi to píše, že nieje žiadny film k nahliadnutiu. A ešte, prosím vás, aká je to týždňová úloha? Ďakujem
     
  13. Isaboo

    Isaboo User

    Filmy jsou pouze někdy (když nejsou sponzoři, tak nejsou ani filmy - což je právě nyní).
    Týdenní úloha se ti objeví po kliknutí na městské náměstí ...
     
    StarostkaJana and stevosko like this.
  14. stevosko

    stevosko User

    Zase sa aktualizoval firefox a hra nejde ako má.... Všetko sa seká, okná sa otvárajú a zatvárajú moc pomaly - proste zase des. Na opere je to OK len ja som naučený na firefox a inde som stratený.
     
    StarostkaJana and Isaboo like this.
  15. Blacko.O

    Blacko.O User

    Viem že sa to na CZ-SK fóre viackrát omielalo ale šak samozrejme že som to zabudol :D
    Ako je to stou Zlatou chalupou ? Tie počty obyvateľov sa pokazia pri prerábke z 2.stupňa na 3. stupeň, alebo až pri prerábke z 3. stupňa na 4. stupeň.
    Lebo momentálne ich mám na 2 stupni a neviem či vylepšiť alebo nie.
    Ďík za odpoveď ;);)....
     
  16. Blacko.0: počet obyvatel se pokazí už při přechodu z druhého na třetí stupeň ... :(
     
  17. stevosko

    stevosko User

    Mne to navýšilo o 2300 z druhého na tretí

    Nemohol by tu niekto niečo urobiť, alebo poradiť čo urobiť, aby sa hra dala hrať aj na novej verzii firefoxu? Už dvakrát som sa vrátil k starej, ale stále mi automaticky aktualizuje novú verziu a na nej hra hrozne blbne - nedá sa hrať. Hrám na doch počítačoch a na oboch je to takto.
     
    Last edited: Nov 19, 2017
  18. Blacko.O

    Blacko.O User

    Mne hra išla najprv v pohode, ale 2x sa mi stalo že mi zmrzol PC, všetko sekalo, no proste oničom. Tak som ju novú Mozillu odinštaloval, nainštaloval starú a zrušil aktualizáciu.
    Hádam za 2-3 týždne vyjde nejaká novšia aktualizácia a pôjde to lepšie aj na novej verzii Mozilli. ;)
     
    StarostkaJana and stevosko like this.
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Zdravím :)
    už se mi po vás stýskalo, aktualizace prohlížečů způsobila spousty neočekávaných problémů a mrzí mě to jako vás. Bohužel zda v BP někdo zajistí lepší hratelnost zatím nedokážeme říct. Pokusíme se pro vás vykomunikovat, ale iluze si nedělám.
    danda
     
  20. Ritterqa

    Ritterqa User

    Zdravím, po dlouhé době jsem se rozhodla, že se kouknu na město. To už nebývají pravidelné týdenní akce (úterý a pátek)?