Dotazy a problémy hry Rising Cities

Discussion in 'Česká sekce' started by danda-vnovis, Jul 28, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Máš pravdu - v úterý a v pátek už nějak nejsou. Každopádně jsou ale každý týden dvě akce (jen asi v jiné dny ...).
     
    StarostkaJana, Isaboo and stevosko like this.
  2. Ahoj, vyhrála jsem na kole štěstí nějakou japonskou pagodu, ale nemůžu ji nikde najít. Děkuju za pomoc. :)
     
    StarostkaJana and Isaboo like this.
  3. Tak už jsem ji našla v domech, byla mrška schovaná. Omlouvám se. :)
     
    ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  4. Ritterqa

    Ritterqa User

    Zeleninový salátek: Díky za odpověď, to v jaké dny ty akce jsou mi je celkem jedno, ale přihlásila jsem se do hry a na náměstí nesvítila žádná akce. Až po chvíli mi došlo, že bych se nejspíš měla odhlásit a znova přihlásit :D.

    EDIT: Mám další dotaz :), už jsem zapomněla jak odkliknout náměstí - zbývající čas speciální nabídky - když to odkliknout nejde. Už jsem se i odhlásila a znova přihlásila, přešla na jinou plochu a zpátky, vymazala cookies a mezipěmtť.
     
  5. Mariaana60

    Mariaana60 User

    ahojky potřebuju radu jak si přidam sousedy děkuji moc za odpověd
     
  6. hudy536

    hudy536 User

    Marianna nijak, tato funkce už dlouho nefunguje. (zde se přidávali přátelé, nikoliv sousedi).
     
    Isaboo likes this.
  7. stevosko

    stevosko User

    Zase mi blbne forum, stále ma to odtiaľto vyhadzuje a vypisuje
    Táto stránka nefunguje

    Web www.bigpoint.com neodoslal žiadne údaje.
     
    Last edited: Dec 4, 2017
    Isaboo likes this.
  8. Isaboo

    Isaboo User

    Nic si z toho nedělej - jsem na tom stejně :( ...
     
    ZeleninovýSalátek and stevosko like this.
  9. stevosko

    stevosko User

    ma už z toho porazí
     
    ZeleninovýSalátek and Isaboo like this.
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Ahojík všem, nejhorší je, že veškeré technické problémy souvisí s aktualizací prohlížečů a já jen doufám, že nebude hůř. Prohlížeče čím dál víc vytlačují flash player, přestože jeho podpora nebyla ukončena, už je tlačen do pozadí a s tím souvisejí i technické problémy, které ve hře jsou.
    Kdyby jste měli opravdu vážné technické problémy, neváhejte se obrátit na podporu, třeba vám pomůže reset účtu.
    Bohužel i já mám problémy s psaním na herní fórum a to se nepřihlašuju z herního účtu. Neustále při psaní zprávy to zamrzá a nejen tady, ale na všech BP fórech.
    Příjemný den danda
     
  11. Califoria

    Califoria User

    Dobry deň, neviem čo mám robiť s úlohou Odomkni predmestské rozšírenie kliknutím na starý strom. Kde je ten strom? Ď.
     
  12. Ahoj, ak si dobre spomínam, tak táto úloha je len tak zmätočne formulovaná a znamená iba to, že si musíš kúpiť pozemky na pravej strane až po tú značku so šípkou a vtedy si môžeš odomknúť predmestie a tým sa ti úloha splní.
     
  13. Califoria

    Califoria User

    StarostkaJana ďakujem :D

    Nemáte niekto kompletné FAQ v SK/CZ zo starého fóra? Bezpečnostné zložky a tak :)
     
    Last edited: Dec 29, 2017
  14. iljas1

    iljas1 User

    Prosím o radu jak postavit cihelnu,nejde mi na plochu nikam umístit.
     
  15. stevosko

    stevosko User

    tehelna má na hlavnej ploche 5 miest sú tam také blatové jazierka v pravej polovici plochy.
     
  16. iljas1

    iljas1 User

    Děkuji.
     
    stevosko likes this.
  17. stevosko

    stevosko User

    Zase sa neviem od pred Vianoc dostať do hry. Stále mi ju nenačíta, tá mapka mi prekrýva obrazovku. Keď sa už nič nové v hre nedeje, aspon tieto chyby by mohli poodstraňovať.
     
    Isaboo likes this.
  18. Isaboo

    Isaboo User

    To mi je tě líto - já mám všechno v pořádku ...
     
    stevosko likes this.
  19. hudy536

    hudy536 User

    Stevosko a v jakém prohlížeči hraješ? Mně jde V Google chromu všechno ok....
    Když už píšu, dám to sem, nevíte někdo, co je s Jairo? S velkou pompou tu zavedla žebříček TOP a od začátku října všechno usnulo...sice anglicky neumím, ale pochopila jsem, že se ptají už i zahraniční hráči...
     
    stevosko likes this.
  20. iljas1

    iljas1 User

    Prosím potřebuji poradit ohledně stavby cihelny,koupil jsem pozemek s jezírkem a když chci umístit cihelnu tak je to v červeném a na jezírku se ukazuje kapka vody,to se ta voda musí nějak vysušit? A jak? Díky za radu.