hibák megbeszélése

Discussion in 'Magyar szekció' started by gazsika, Sep 2, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. gazsika

    gazsika User

    sziasztok!
    nekem most éppen nem működnek a játékban a linkek. Elindul a térkép, elindul a kiválasztott terület. Innentől kezdve ugrál ahogy akar, csak épp a linkek (oldalsók, házak, menű, stb.) nem működnek. Nálatok is ez van?
     
  2. Natkompf

    Natkompf User

    Nálam tökéletesen működik.
    Lehet egy újratöltés/lap frissítés segít a problémán;)
     
    Lautus likes this.
  3. gazsika

    gazsika User

    nem segít. :-( valami eszement hülyeség történhetett. :-( ezen a gépen másik játék sem működik. Másik gépemen minden ok.
     
    Natkompf likes this.
  4. bambusz16

    bambusz16 User

    sziasztok.
    én böngészőt cseréltem.
    tudom nem a reklám helye, de a mozillán játszottam eddig, ott kb. két hete nem megy a játék. elindítja, kiválasztom a városrészt, betölti a várost....és ennyi.
    a chrom-ból viszont tudok játszani.
     
    vica47, Lautus and Natkompf like this.
  5. Natkompf

    Natkompf User

    Esetleg egy flash player frissítést javasolnék akkor:)
    Lehet összeakadt valami a programban, vagy frissített valamit az oprendszer, és egy flash player frissítés segít ezen:)
     
    vica47 likes this.
  6. apuci29

    apuci29 User

    Opera forever vagy edge ezekbe nem lehet csalódni pörög a játék mint ....
     
    Natkompf likes this.
  7. Natkompf

    Natkompf User

    vica47, Lautus and apuci29 like this.
  8. gazsika

    gazsika User

    köszi, meg is oldódott :) már épp le akartam gyalulni a windowsomat.
     
    vica47, Lautus and Natkompf like this.
  9. Sziasztok! Tegnap óta nem tudok belépni a játékba!!! Csak a tölt és tölt, de még addig sem jutunk, hogy választhassak a játék területek közül.
    Eddig csak a területek betöltse akadozott, de többszöri frissítés után lehetett játszani. Másnál is probléma vagy egyedi?
    Hol lehet a supportnak jelezni a hibát? Köszi
     
  10. a supportot megtaláltam, most várom a válaszukat!
     
  11. Natkompf

    Natkompf User

    Szia!
    Milyen böngészőt használsz? Lehet egy flash player frissítés és/vagy sütik törlése (flash player és böngésző is) megoldhatja a problémát, bár csak tippelek, mert nálam nincs ilyen gond... Esetleg másnak ötlet?:)
     
    vica47 likes this.
  12. apuci29

    apuci29 User

    Nálam a város mindig akkor ba@akszik mikor flash frissítés van utánna minden terrület pillanatok alatt betölt, bár kezd az egész piacozás az agyamra menni mivel teljesen ellehetetlenítették a piacot a machinációval
     
    vica47 likes this.
  13. kati82

    kati82 User

    Szia! Nálam a sütödék nem működnek. Rákattintok és elsötétül a képernyő és lefagy minden ! Mit tegyek? Köszi !
     
  14. Natkompf

    Natkompf User

    Szia!
    Sütik törlése (böngésző és flash player (https://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager07.html ))
    Vagy indítsd el másik böngészőben.:)

    De ha így sem akarja az igazságot írj a supportnak. A supportot a városban a jobb felül található sárga kérdőjelre kattintva érheted el. A regisztrációkor megadott e-mail címedre fogsz választ kapni, ellenőrizd a spam mappát is.
     
    Lautus and vica47 like this.
  15. Flavio-k

    Flavio-k User

    Sziasztok!
    Tobb mint 2 eve jatszom a jateket de hasonlo problemaval meg nem talalkoztam: egyszeruen nem tudok belepni a "parti" teruletre. A tobbi siman mukodik. Amikor a parti teruletre szeretnek belepni azonnal a "varosba " dob. Frissitettem mar a Flash playert, probaltam 3 kulonbozo bongeszobol inditani a "parti" teruletet de sajnos hiaba.
    Ha tudtok segiteni,elore is megkoszonom!
     
  16. Lautus

    Lautus User

    Ilyen problémával nem találkoztam én sem. A megoldást sem ismerem.:(
    Úgy tudom, hogy a support-tal továbbra is lehet magyar nyelven kommunikálni. Írd meg nekik. Egy próbát megér.
     
    Last edited: Dec 12, 2017
    vica47 likes this.
  17. ger2005

    ger2005 User

    Hali!
    Már megint nem lehet belépni a játékba... Legalábbis nálam. Esetleg másnál is van még probléma?
     
  18. Lautus

    Lautus User

    Nálam működik.
     
  19. ger2005

    ger2005 User

    Valamiféle tanácsot szívesen fogadnék...
     
  20. Lautus

    Lautus User

    Az előző válaszommal abban akartam segíteni Neked, hogy tudd: nem mindenkit érintő problémáról van szó. Így az tud igazán segíteni, akinél szintén jelentkezik a probléma.

    Leírom én miket próbálnék végig, hogy megtaláljam a problémát.

    - Ha a böngésződben törölted a Cookie-kat, webhelyadatokat, és a gyorsítótárat,
    - Törölted a Flasch Player sütiket is,
    - A böngésződ, és Flasch Playered a legújabb verzióra frissítetted,
    - Megpróbáltál belépni egy másik böngészőből,
    - Megpróbáltál belépni egy másik gépről,
    és ezek egyike sem hozott eredményt, akkor én sajnos mást nem tudok: Írd meg a problémát a supportnak.:(
    Ők ma már (sajnos) csak egy módon segítenek: alaphelyzetbe állítják a városod. Ezzel a "gond megoldva, de az energia szint, hangulat nagyot tud zuhanni." (dina10 -től vettem az idézetet.)

    Még egy reményed lehet, hogy másik játékostársunktól jobb ötleteket kapsz.

    Én pedig valamiféle visszajelzést szívesen fogadnék... (Pl: Nem segített egyik ötlet sem, vagy Így és így sikerült megoldanom.)
     
    chagaal likes this.