Jak grać - gdzie jest poradnik po polsku ???

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Dezeta5, Jun 5, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. T.STARK

    T.STARK User

    Możliwe, że produkt wystawiany na rynku po najniższej cenie błyskawicznie znika, bo ktoś go kupuje. Rynek dostępny jest dla wszystkich i nie ma możliwości handlowania pomiędzy ustalonymi graczami. Oferta powinna być widoczna - spróbujcie sprawdzić wystawiając produkt po najwyższej cenie.
     
  2. DoWhile

    DoWhile User

    właśnie to było po najwyższej cenie , u mnie nie widać wystawionego przez Nią produktu , próbowałem odświeżania rynku , relogu na konto i nawet wykupiłem wszystkie produkty które były w takiej samej ofercie czyli drewna 10 szt za łącznie 1500 bo 150 za sztukę i na rynku juz nie widziałem wiecej ofert drewna za 1500 10szt. a u Niej pokazywało że nie sprzedała i tak samo odświeżanie i relog nie pomaga
     
  3. T.STARK

    T.STARK User

    Sorki, myślałem, że chodzi o belki, ale to nieistotne. Spróbowałem na płytkach - wystawiłem 1 niepowtarzalną ofertę, ukazała się i sam ją kupiłem (pokazało nicka) - więc oferta ukazuje się, bez żadnego relogu, a tylko po odświeżeniu rynku. Spróbuj jakiejś nietypowej ilości wystawionego produktu (np. 103) do identyfikacji oferty (kiedyś nicki pokazywano, ale usunięto je pewnie dla uniknięcia manipulacji).
     
  4. DoWhile

    DoWhile User

    okey dziękuje ;)