Witam

Discussion in 'Sekcja Polska' started by myszka212, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Nie Tobie jednej :*(
     
    myszka212 and Lideczka676 like this.
  2. Lunari

    Lunari User

    też tak mam :eek:
     
    krasnoludek10 likes this.
  3. beata6726

    beata6726 User

    Hej mam pytanie jak mam wybrać specjalizację budynku ?
     
    krasnoludek10 likes this.
  4. specjalizację budynku wybierasz wprowadzając do niego określonych mieszkańców w więc kapitalistów, robotników lub studentów.
    Zmiany mieszkańców w już zasiedlonym budynku dokonujesz poprzez niebieski kluczyk w oknie budynku, kluczyki do zdobycia w różnych zadaniach i w ratuszu.
     
    krasnoludek10 likes this.
  5. Karolasty

    Karolasty User

    Witam :) może mam głupkowate pytanie, ale nie wiem gdzie jest "Miejskie Koło Fortuny" :/ Wytłumaczy ktoś?
     
    krasnoludek10 likes this.
  6. -milena92-

    -milena92- User

    W tej chwili Kolo Fortuny jest nieobecne, zgodnie z kalendarzem powinno pojawić się w naszych miastach 24 sierpnia (City Wheel (Loot-O-Matic). Ikonkę do niego prowadzącą znajdziesz je w prawym górnym rogu TUTAJ
     
    krasnoludek10 likes this.
  7. Kubek234

    Kubek234 User

    Postanowiłem wpaść i się przywitać. Tak więc Dzień Dobry Wszystkim! :)
     
  8. Lunari

    Lunari User

  9. myszka212

    myszka212 User

    Cześć, witam Was:)
    Fajnie, że zaglądnęliście tutaj...:)
     
    Kubek234 and krasnoludek10 like this.
  10. roymjd

    roymjd User

    Może ktoś wie...
    mam wyzwanie: zbierz czynsz przy maksymalnym nastroju w mieście.
    Mam poprawę nastroju 29302, pogorszenie nastroju 26903
    i mimo nowych zakupów i polepszenia nastroju ciągle mi pokazuje, że w moim mieście panuje doskonały nastrój...:(
    Wie ktoś, jak osiągnąć ten wymagany maksymalny?
     
    krasnoludek10 likes this.
  11. T.STARK

    T.STARK User

    Z podanych przez Ciebie danych wynika, że nastrój w Twoim mieście wynosi 108,92%. Do uzyskania doskonałego nastroju wystarczy mieć powyżej 75% - spójrz na informację na pasku nastroju. Maksymalny nastrój wymagany w wyzwaniu to ten powyżej 75% (doskonały), więc spełniasz warunek do jego zaliczenia - musi Ci zaliczyć - w wyzwaniu określone jest też ile razy taki czynsz musisz zebrać.
     
    roymjd likes this.
  12. goldenmen

    goldenmen User

    cany na targu chore bułki po 2ck

    bogacze mogą sobie zapasy zrobic . ja zainwestowałem cała kase w cegły skupiłem w sumie koło 900k cegieł i jak cena drastycznie podskoczy to je sprzedam
     
    Lideczka676 likes this.
  13. roymjd

    roymjd User

    Dzięki za odpowiedź.
    Niestety, mimo takiego dobrego nastroju ;) nie zebrało mi ani jednego czynszu (sprawdzałam przez 2 dni, zanim tu napisałam), więc zniecierpliwiona zapłaciłam gotówką, żeby przejść dalej.
    Czy tak samo oblicza się energię, bo czeka mnie zbieranie przy maksymalnej energii. Na razie mam - produkcja 19690, zużycie 19810.
     
  14. T.STARK

    T.STARK User

    Energię oblicza się tak samo. Metoda powyższa działa na pewno, oprócz jednego przypadku: wieży urodzinowej na 4-te urodziny - tam faktycznie nie naliczało czynszów z powodu błędu programistów i jedyną możliwą drogą było właśnie zaliczenie za pomocą metro zielonych.
    TIP: W ramach optymalizacji miasta odradzam stosowanie nadmiaru energii i nastroju nadto powyżej 75% (w odnośniku określane 100% wydajności:confused:) na paskach potrzeb poprzez wyburzenie niepotrzebnych elektrowni i dekoracji, które zajmują cenne miejsce i kontrolowanie ich poziomu na bieżąco;)
     
    roymjd likes this.
  15. Moim skromnym zdaniem:rolleyes: nie ma się co śpieszyć z wykonywaniem zadań z bocznego panelu, szybko się kończą, a później nie ma nic tylko cały czas te same zadania tygodniowe. Szkoda marnować na nie gotówki zwłaszcza tej realnej na zakup MD. ;)
     
    roymjd likes this.
  16. T.STARK

    T.STARK User

    Myślałem, że chodzi o wyzwania na poziomach mistrzowskich w budynkach a nie zadania z bocznego panelu - tych już nawet nie pamiętam - osobiście nie miałem z nimi problemu, choć zasada, jeśli chodzi o maksymalny poziom energii czy nastroju jest ta sama.
     
    roymjd and Lideczka676 like this.
  17. roymjd

    roymjd User

    Kłopot sprawiła mi właśnie ta nieszczęsna wieża urodzinowa. A im bardziej ona stawiała opór ;), tym rósł mój upór, aby zdobyć kolejną gwiazdkę.
    Dziękuję za wszystkie wyjaśnienia, na pewno skorzystam z dobrych rad :)

    Nie marnowałabym gotówki na zadania z panelu bocznego, taka rozrzutna nie jestem ;) Koniecznie chciałam rozbudować wieżę urodzinową, a do tego musiałam zdobyć wszystkie gwiazdki za poszczególne zadania.
    Pozdrawiam :)
     
    Last edited: Sep 9, 2017
    myszka212 and Lideczka676 like this.
  18. T.STARK

    T.STARK User

    Czyli strzeliłem w dychę, a z wieżą postąpiłaś dobrze, bo tylko w taki sposób można zaliczyć wyzwanie.
    Jeszcze jedna rada - skopiuj swój ostatni post i wklej do poprzedniego łącząc je i skasuj ostatni, jeśli nie chcesz mieć do czynienia z moderatorem - swój post pod postem uważany jest za spam.
     
    roymjd and myszka212 like this.
  19. myszka212

    myszka212 User

    A ja już odruchowo chciałam to zrobić hihi:D
     
  20. roymjd

    roymjd User

    Dzięki, ponownie, tym razem za ostrzeżenie. Nie miałam pojęcia, że bawię się w spamera :confused:
     
    T.STARK likes this.