Ahoj

Discussion in 'Česká sekce' started by stevosko, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. hudy536

    hudy536 User

    Zdravím všechny vytrvalce a ty, kteří mají rádi tuto hru. Všem přeji krásné Vánoce, hodně zdraví a štěstí!
    hudy
     
    danda-vnovis, Acetom, alan.68 and 6 others like this.
  2. stevosko

    stevosko User

    Aj u vás tak trocha nasnežilo?
    [​IMG]
     
  3. Marcus711

    Marcus711 User

    Krásné prožití svátků vánočních, pohodu a pár dárečků pod stromeček všem;-)
     
  4. borsan

    borsan User

    Všetkým prajem pekné sviatky,veľa darčekov a pohodu pod stromček:) :D
     
  5. Isaboo

    Isaboo User

    Přeji všem krásné vánoční svátky - bohatého Ježíška, hodně dobrot do bříška ... prostě všechno nejnejnej.... :):):)
     
  6. stevosko

    stevosko User

    Aj ja sa pripájam a prajem požehnané sviatky.
     
  7. alan.68

    alan.68 User

    [​IMG]Mnoho štěstí a zdraví do nového roku vám přeje Alan
     
  8. stevosko

    stevosko User

    Všetkým nám prajem požehnaný, šťastný nový rok, aby sme sa tu mohli ďalej stretávať, a hlavne, nech nám znova oživia hru novými akciami, domami, plochami.....
    [​IMG]
     

  9. Veselý Silvester a šťastný nový rok prajem všetkým, ktorí to tu ešte nevzdali, ale aj tým, ktorí to už vzdali.

    :D:p:):D:p:):D:p:):D:p:):D:p:):D:p:):D:p:):D:p:):D:p:):D:p:):D:p:):D:p:):D:p:):D:p:):D:p

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Last edited: Dec 31, 2017
  10. borsan

    borsan User

    Šťastný Nový rok 2018 všetkým:p
     
  11. Isaboo

    Isaboo User

    Přeji vám všem jen to nej - ať se vám splní každé (i to nejtajnější přání) ...

    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 2, 2018
  12. stevosko

    stevosko User

    A zase nasnežilo....
    [​IMG]
    ...ledva sme sa včera prebrodili do Zvolena...
     
  13. mamysek

    mamysek User

    Ahojky, opožděně také všem krásný a šťastný další rok!!!
     
  14. hudy536

    hudy536 User

    Nějak to tu usnulo, zdá se, že odpadlíků je čím dál více, škoda....hra je moc hezká a kdyby se jí věnovali....ach jo...
     
  15. stevosko

    stevosko User

    Už nás tu je len pár verných.... snáď sa stane nejaký zázrak a znova to tu ožije.
     
  16. Isaboo

    Isaboo User

    stevosko: Upřímně řečeno - já sem chodím už jen k vůli tobě a Janičce.
    Hru sice ještě stále hraju (mám jí ráda), moje nadšení však pomalu - ale jistě slábne. Je to opravdu škoda ... [​IMG]
     
    StarostkaJana, nika1980 and anilvap like this.
  17. stevosko

    stevosko User

    Ak mám povedať pravdu - dosiahol som 75 level, búrať a stavať nové sa mi nechce, že by sme mali dostať novú plochu - tomu neverím, takže vlastne ja sem tiež chodím len kvôli vám. Ale moc mi chýbajú Salátkove hlášky, asi sa mooc učí, tak nemá čas sem písať. Starstka Jana je nám v poslednej dobe tiež nejaká neverná, sa bojím, že tu ostanem sám...
     
  18. hudy536

    hudy536 User

    Sami tu nezůstanete, jsem tu a hraju taky pořád, koukám i na fórum, ale když nikdo nepíše...Jairo v říjnu s velkou slávou založila žebříček, jednou v říjnu ho aktualizovala a od té doby se tam neobjevila...nevím, co si o tom mám myslet...dívala jsem se letmo na jiné sekce a někteří naši hrají na anglických fórech...to já bych se musela přesunout na německé o:), ale to se mi nechce...
     
  19. Isaboo

    Isaboo User

    Salátek se opravdu učí (není na tom zrovna nejlíp, je to rebel ...), ale má i jiné "zájmy" (má na to věk ;)), ani se už tak často nevídáme - jako dřív (takový je život). Ještě tak, když mu uvařím něco dobrého (a od toho babičky jsou :)).
    A zrovna dnes - má maturitní ples (hele, se mi to i rýmuje), já tam ale nemůžu (jsem na tom zdravotně nic moc ... :(). Tak si počkám na fotky a tajně to obrečím ...
    Každopádně ... já sem přestanu chodit - až hra definitivně skončí (jinak se mě asi nezbavíte :p...