Ahoj

Discussion in 'Česká sekce' started by stevosko, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Zdravím, já vás tu taky budu oblažovat, dokud hra neskončí. Vzkaz sem Jairo vyřídila, nicméně nejsem její matka, abych jí vodila za ručičku. Kdo chce hledá, řešení, kdo nechce hledá výmluvy.
    Teď je toho času pomálu, ale jak bude zase klidněji, tak tu budu častěji. Info vám vždy v češtině zajistím, o to se bát nemusíte.

    Prima hru danda
     
  2. hudy536

    hudy536 User

    Díky moc, jsi hodná.
     
  3. anilvap

    anilvap User

    Ahoj :)
    Já jsem také tady s Vámi....jen nejsem vidět ;):)[​IMG]
     
    Last edited: Mar 3, 2018
  4. nika1980

    nika1980 User

    Prajem kazdemu pekny den...:)
     
  5. Ahojte ľudkovia, aj ja som tu s vami :D:)

    Za posledný mesiac som sa vyskytovala skôr na fóre ZOOMumby než tu. "Skromne" :rolleyes: priznávam vyše 5000 "lajkov" za ten čas - to len na vysvetlenie, že tam to trošku viac žije a nejak ma to chytilo. Stretávam tam pravidelne Isaboo a Salátka pri obrázkovej hre. A zapája sa aj viac moderátorov a k Boo pridávajú také pekné obrázky :p:cool: Ale nie je tam žiadna samostatná sekcia pre nás :(

    Chodím sem nakuknúť každý deň, ale je mi vždy tak smutno pri srdci, že už radšej nič nepíšem. Moc mi tu chýba Pavlínka...

    Pavlínka, som rada, že si sem napísala, tak píšem aj ja :D Zdravím ťa, aj všetkých, čo sem chodia iba nakuknúť....;);)

    Osobitný pozdrav pre teba, stevosko, prepáč, že som ťa opustila, ale už som naspäť :):D:p
     
    danda-vnovis, anilvap, Isaboo and 2 others like this.
  6. stevosko

    stevosko User

    Hurá, už si mi chýbala, aj ja som to tu už začal flákať a do mestečka ani nechodím...
     
    anilvap, Isaboo, borsan and 1 other person like this.
  7. Teším sa, že sa tešíš :D

    Pridáš sa do obrázkového slovného futbalu? Alebo vymysli ešte niečo iné ty... Už to tu nejako zaspalo :rolleyes:
     
    anilvap, nika1980, Isaboo and 2 others like this.
  8. nika1980

    nika1980 User

    Ludkovia pomozte mi co sa mohlo stat stratili sa mi rukavicky/produkcne body/......mala som ich pomerne narovnako s knizkamy/edukcne body/...teraz mam 81.000 rukavice tak to je hrozne no hlavne ze 1.878.000 kniziek...to neni malinky rozdiel si myslim....
     
    anilvap, Isaboo and StarostkaJana like this.
  9. Ahoj nika, mne sa občas stávalo, že sa to číslo posunulo a nezobrazilo sa celé, ak si ich tam mala tak veľa, určite ti nezmizli, po reštarte hry by ti to číslo malo zase ukazovať správne.
     
    anilvap, Isaboo and stevosko like this.
  10. nika1980

    nika1980 User

    Nie nie mne sa naozaj vytratili :mad: mynule som si pustila na plne gule vsetky svoje vyrobne a klesla som az na nulu....bolo to hrozdne 4 dni som len vyberala najom kym sa mi akotak nazberali rukavice...ale som sa aj pousmiala bol to taky pocit ked som zacinala... sporila som s rukavicamy a teraz zase....ja neviem kde sa mohla vyskytnut chybao_O no ten rozdiel je fakt deprimujuci...
     
    anilvap and StarostkaJana like this.
  11. Paradijs

    Paradijs User

    Ahoy, Ja sem Michelle. Ja promluwie a trochu Cesky. Ty promluwie Anglicska?
     
    anilvap and StarostkaJana like this.
  12. nika1980

    nika1980 User

    Ahoj Michelle ja som zo Slovenska ale zijem v Anglicku...ale mozes na mna aj Cesky alebo Polsky a tiez Hungary...
     
    anilvap, StarostkaJana and stevosko like this.
  13. Paradijs

    Paradijs User

    Ahoj! Ja sen wesela. Jak se city, jak velky? Moie Paradijs se 330 sloveky. Jak velkt ty?
     
  14. nika1980

    nika1980 User

  15. Moje dnešné kolo ne...šťastia: naľavo atómová elektráreň, napravo solárny mrakodrap a v strede žemľa :eek::mad:
     
  16. stevosko

    stevosko User

    aspon máš čo raňajkovať
     
  17. Lepšie by sa raňajkovalo v solárnom mrakodrape :D
     
  18. stevosko

    stevosko User

    To hej, ale atómová elektráreň by mi nechutila ani tam ...
     
  19. Zvláštne je, že na ZooMumbe (tiež od BP) dnes spustili po dlhej dobe mimoriadnu akciu, tiež tam nebola ani vianočná, tak ako tu...
    Tak tajne dúfam, že čo keby aj v Rising Cities spustili po dlhej dobe aspoň nejakú staršiu akciu... Veľká Noc sa blíži... :);)