Ahoj

Discussion in 'Česká sekce' started by stevosko, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. hudy536

    hudy536 User

    Mně se tedy kino po spuštění naštěstí neseká, ale po těch dvou filmech, kdy jsem se namlsala, je zase utrum...tak se aspoň pochlubím, jestli můžu (komety v 71.levelu):

    [​IMG]

    A Isaboo neboj, osmáci to přežijí, kdybys viděla, co dělá naše kočka vždycky, když se vrátíme z dovolené...nejdřív je uražená, že jsme si dovolili a pak se nestačí lísat :D:D
     
  2. maxipesfyk

    maxipesfyk User

    hudy536,když jsem četl tu větu co dělá naše kočka ... Tak jsem tam uplně viděl-co dělá s osmáky :) Pardon za příspěvek uplně mimo a i když to tam nebylo,tak jsem se dneska aspoň malinko usmál.
     
  3. Isaboo

    Isaboo User

    Je to hrozný, dneska jsem se přistihla, že si s těma "chlupáčema" i povídám. A kdyby jenom to, já jim i zpívala :rolleyes: - ale při tom alespoň nepískali (se asi báli chudáčkové, abych nepokračovala moc dlouho :D:D:D - tak byli radši hodný ;)).
    Jo a když tak čtu o té kočce ...
    Když byla dcera malá, tak dostala jako dárek dvě bílé myšky - a co myslíte, že udělala - chtěla je dát sníst naší kočce (což se jí nepodařilo, ta hloupá kočka je totiž nechtěla :rolleyes: - no jo, viděla bílé myšky a vyděsila se, že je to s ní zlý .....)
     
  4. stevosko

    stevosko User

    Iaboo - Salátek nezablúdi aj do Nízkych Tatier, žeby sa stavili u nás pod Ďumbierom - dnes som dostal dobré koláčiky a sám ich nepojem
     
  5. dapa3

    dapa3 User

    Nazdarek ... po troch mesiacoch je to tu stale bez niecoho noveho ? No nic teda, pridem pozriet zase v novembri. Je to ale skoda, ako relax to bolo fajn. Majte sa, drzte sa a hrajte :) :)
     
    Blacko.O, StarostkaJana and Isaboo like this.
  6. Isaboo

    Isaboo User

    stevosko - Salátek tam slaví narozky (snad mi nespadne do Štrbského plesa ;)) a zatím mi jen napsal, jestli mi mají koupit brynzu ... (to si piš, že mají :rolleyes:). Poslali mi pár fotek ... paráda (Tatry jsou prostě úžasný, jezdila jsem tam jako malá holka a mám je moc ráda ...).
     
  7. anilvap

    anilvap User

    Ahoj :)
    Koukala jsem na nový TOP 100.....:):)


    Musím pogratulovat ZeleninovýmuSalátku, který sice vypadal tak, že po zrušení našeho fóra hru ukončí......ale co se nestalo..... z březnových 21016 obyvatel svého města vybudoval velkoměsto s 32396 obyvateli. GRATULUJI :):):)

    To já vypadala tak, že se snažím naše fórum zachránit, ale stavba mého města se zcela zastavila. Velkou ztrátu budu těžko dohánět ;):p
     
  8. Isaboo

    Isaboo User

    anilvap: ahojky sluníčko ... já jsem si taky myslela, že se na to ta naše zelenina vykašle. Ale on zrušil záchranný složky, všechny ty hydranty atd. vyházel, nějak to celý předělal a postavil další domky (už ho zřejmě asi nedoženu :(). Aspoň něco se mu daří, když tak "poto" tu matiku (bude dělat reparát .. tak drž palečky ...).

    EDIT: začal mi hrozně zlobit internet (asi ty bouřky, či co ... - teda, doufám, že se mi nebouří PC, to bych se picla ... :eek:).
     
    Last edited: Aug 12, 2017
  9. anilvap

    anilvap User

    ISABOO - DRAHÁ PŘÍTELKYNĚ ;)
    Salátkovi budu držet všechno, co by mu pomohlo zvítězit nad matematikou !!! :):):)

    U mého města je tak velký problém, který nevím, jak dále řešit......město jsem si vystavěla podle svého vkusu, aby každý dům měl svůj prostor a zeleň, všude dostatek komerčních budov, mám všechny domy, které obchod nabízí. Nekoukám, jak která budova vynáší a kolik má obyvatel....stavěla jsem prostě krásné a pestré město !! A problém je v tom, že jsem již téměř všechny obytné domy postavila na 4. stupeň.....tak a co dál.
    To co asi udělal Salátek.....celé město předělat, zhustit a vystavět nové domy......vůbec se mi do toho nechce :(:confused:
     
    Blacko.O, Isaboo, Diana.D and 2 others like this.
  10. Isaboo

    Isaboo User

    anilvap: sluníčko, absolutně ti rozumím. To, co udělal Salátek - do toho se mi taky nechce. On to udělal ze vzteku, když nám vypnuli fórum (dokonce prý zrušil nejen záchranné složky, ale i téměř všechny komerční budovy - jen, aby měl kde stavět). Je to hrůza - taky už pomalu nevím, co dělat ... :rolleyes:

    Jinak moc děkuji za podporu pro Salátka k té matice. On se na to totiž normálně vykašlal, protože ho to nebaví ... Občas prý u písemek odevzdal jen prázdný podepsaný papír :eek: - trubka jeden. No a profesorka si na něm potom pochopitelně smlsla (takže, i když mu vycházel průměr 4,17 - měl chlapec smůlu). Na gymplu se známky nedávají podle průměru .. je to prostě hlava dutá, zelená praštěná, "silně" inteligentní (on se to přece nebude učit, takové krávoviny on prý přece v životě nebude potřebovat). Asi si dovedeš představit, jak u nás bylo veselo .... Snad se zadaří - příští rok by měl maturovat :rolleyes:
     
    Last edited: Aug 12, 2017
  11. Sorac

    Sorac User

    Já jsem se tu konkrétně ptal a co jsem se dozvěděl. Všechno zbourat, tím se mi vrátí suroviny a můžu začít lépe znovu. Po zbourání se nevrátilo nic a navíc něco ani zbourat nelze.
    Nakupovat nic nemohu. Za jeden trám dát vše co mám a ještě by to nestačilo. A stejně nic nepostavím. Takže celé to je divné, když tu není ani ten základní návod ( někde tomu říkají tutorial)
     
    Blacko.O and =x.x=milano600=x.x= like this.
  12. Wau! CZ,SK kútik... Neviem odkedy to tu funguje, ale každopádne som rád :).
    Ahoj, všetci "kolegovci" ;):D
     
    Blacko.O, Marcus711, Diana.D and 5 others like this.
  13. Zdravím všetkých, konečne mám aj ja "víkend" :D

    Práve som kúpila tehly 1 000 000 (milión) kusov po 9 CK !!! Divné veci sa dejú už nejaký čas na trhu :D:p
     
    Blacko.O, alan.68, milanko2 and 6 others like this.
  14. anilvap

    anilvap User

    Ahoj Jani :)

    Děkuji za typ.....už jsem si také koupila zásobu cihel za 9 CK, které snad nikdy nespotřebuji !
    :cool::p:D
     
  15. stevosko

    stevosko User

    Ja som minul asi 150000000 na materiál, zásob mám kopec, ale niet miesta....
     
  16. anilvap

    anilvap User

    Ahoj :)

    Krásné ráno všem......mám dnes volno.....
    :);):cool::p:D:rolleyes:o_O
     
  17. mamysek

    mamysek User

    Ahojky, no toto? Člověk se vrátí z dovolené, kouká, kouká a nestačí se divit!!! Čistě československlé vlákno bez překladů? Nádhera. Zdravím všechny, dokonce se objevili i ti, které už dlouho nebylo slyšet (čísto_O?)
    No a Salátkovi pochopitelně držím palce, dcera mu vzkazuje, že ho naprosto chápe - příští rok také maturujeme;):D:D:D.
    Jo a cihly byly také zajímavý bonus, hned všechno utrácím a stavím. Teď zase nestíhají pily.
     
  18. Diana.D

    Diana.D User

    Ahojte, radnica mi dala 40MD jupíííí :)
     
  19. Haha, ja som dnes tiež kúpil 100K tehiel.No, na nejaký ten čas mi to bude aj stačiť ;).
    Som momentálne na maródke a ešte taký mesiac, až dva aj budem. Mal som menšiu nehodu minulý víkend na motorke, dnes ešte idem na magnetickú rezonanciu kolena a to tam mám byť o 20:30hod. :eek:.
    Takže, už budem mať fúru času na nejaké tie zmeny v mestečku.:)
     
    Last edited: Aug 16, 2017
  20. stevosko

    stevosko User

    mamysek, Blacko.O, milanko2 and 3 others like this.