Ahoj

Discussion in 'Česká sekce' started by stevosko, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Za 1 paradajku sa dajú kúpiť 2 tehly :rolleyes: to je biznis :cool:
    mám pocit, že si tu z nás niekto robí 1.apríl a nie som si úplne istá, že to robí BP :D
     
  2. stevosko

    stevosko User

    Ja som minul 170 mil ostali mi dáke 2 mil
    a potom zistil. že materiál ani nemám na čo minúť, ak nepobúram polovicu mesta a nepostavím nové domy, na čo mi zase chýbajú CK....
     
    Last edited: Aug 21, 2017
  3. mamysek

    mamysek User

    Jj, škoda, že jsem neměla víc penízků na materiál, pořád je co budovat a tak.....
     
  4. Isaboo

    Isaboo User

    Budovat se dá pořád, to je pravda .... ale není to už žádná "hitparáda". Salátek se se mnou moc nebaví - zlobí se na mě, že jsem tu vykecala ten jeho malér s matikou. Podle mého se začne chovat normálně, až udělá ten reparát (už aby to bylo, je tu hrozný dusno). Asi jsem to vykecat neměla - ale už je pozdě "bycha honit", tak držte palce ... (že já blbka ten svůj příspěvek nesmazala - než se vrátil z těch Tater .... :().
     
  5. stevosko

    stevosko User

    Aspon sa za neho modlíme a držíme mu palce a myslíme na neho, aby to zvládol. A škoda, že sa nestavili u mňa...
     
  6. Salátku, veď sa na Isaboo nehnevaj, nemyslela to zle :) Vďaka tomu, že to Isaboo vykecala, ti teraz všetci držíme palce a tak by si sa jej mal vlastne poďakovať. Určite to zvládneš, neboj sa :D

    Aj moja dcéra sa moc nekamarátila s matematikou a teraz je z nej už bakalárka na Ekonomickej univerzite ;)
     
    anilvap, Isaboo and stevosko like this.
  7. StarostkaJana - já se na Isaboo vlastně ani tak moc nezlobím. Štve mě, že to sem napsala (to jo) ale to proto - že já se o tom prostě už nechci vůbec s nikým bavit ... Doma nic jinýho neslyším a už mi z toho hrabe!!! Tak se radši nebavím :oops: Já jsem se na to totiž opravdu vykašlal, jsem vůl - pokazil jsem si celý prázdniny (a bohužel ne proto, že by mi matika nešla - já jsem se na to prostě a jasně vy.... neučil jsem se vůbec ...nebaví mě).
    Reparát dělám v úterý ... lidičky držte mi palce :(
     
  8. Salátku, ja a 32.392 obyvateľov môjho mestečka ti držíme palce tak, že to určite musí pomôcť :):)
     
    anilvap, milanko2, Blacko.O and 5 others like this.
  9. anilvap

    anilvap User

    Ahoj :)
    Stala se mi neuvěřitelná věc.....v kole štěstí jsem si POPRVÉ vytočila TAJEMNOU BUDOVU......a mám DŮM V NEBESÍCH :):):):):):):):):) po 3 letech jsem na kole štěstí měla štěstí
    :D
     
  10. stevosko

    stevosko User

    Ahojte, zase mi to spravilo, aktualizovalo firefox a v hre prestal fungovať kurzor. Kliknem na loche a otvorí mi niečo asi 5cm vedľa. V nejakom vlákne to tu už niekto písal, že mu to nejde, ale neviem kde, ako sa to vyriešilo, mám pocit, že to bolo na poľskom. Kedysi bol takýto problém u všetkých, že po nejakej aktualizácii firefoxu kurzor nešiel nikomu, potom sa asi po mesiaci dalo do poriadku. Mám počítač a notebook, na počítači sa mi neaktualizovalo nič a funguje to, na notebooku mi to aktualizovalo a nejde.... Neviem ako zakázať aktualizácie.
    A mám smutný deň - bol som so psicou na cisárskom reze, dúfam, že bude v poriadku. Mala mať jedno šteniatko, bolo moc veľké, a žiaľ....
     
  11. Blacko.O

    Blacko.O User

    Ano, tento problém tu už dávnejšie bol a nejako to opravili. Mne sa tiež dnes mozilla aktualizovala a kurzor mám o 10cm inde ako domček na ktorý klikám :mad:. Proste nehratelné. Hru som pustil cez Explorer, a budem dúfať že to zasa dá niekto do poriadku, lebo mozillu používam stále a nerád by som to menil. ...........Stevosko pozdravujem fenku, dúfam že bude ok a nech sa rýchlo zotaví.
     
  12. Ahojte, ak niekto z vás potrebuje drevený obklad, náš priateľ sellili hádže na trh milióny kusov po 179 CK, tak šup-šup nakupovať a stavať :):D

    stevosko, toho šteniatka je mi veľmi ľúto:( mamine držím palce, aby bola v poriadku.
     
    Last edited: Aug 26, 2017
  13. Blacko.O

    Blacko.O User

    Tiež som nakupoval od neho drevený obklad. Dnes dokonca predával sellili za 79 CK a teraz večer dokonca za 39 CK. Len treba skúšať lebo za tú cenu to je hneď fuč :)
     
    Isaboo and stevosko like this.
  14. Oamosis

    Oamosis User

    Tak už se tu také likvidovalo. Tohle fakt nemá smysl. Hra bez návodu je k ničemu. Už tomu zlikvidovali i ten vstup
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    stevosko likes this.
  16. Vážené starostky a vážení starostové, dovoluji si vám všem s radostí oznámit -
    - že jsem ten reparát zvládnul!
    Děkuji za podporu vám všem (hlavně Starostce Janě a 32.392 obyvatelům jejího města ;)) .... jójójójójó :cool:


    A co je nejkrásnější - udělal jsem to na dvojku :D:D:D. Já to snad ani nebudu moct říct ve třídě(matikářka je dost náročná a dvojku na vysvědčení dala jen málokomu - a to se ti chudáci lopotili celý rok :rolleyes:). Lidičky, mám šílenou radost ;), to se mi parádně vylepšil průměr :):):):):)
     
  17. stevosko

    stevosko User

    Veľmi sa s tebou teším, super ti to dopadlo, takže teraz ťa tu, dúfam, uvidíme častejšie. :):):)
     
    Last edited: Aug 30, 2017
  18. Díky moc, určitě se zase zapojím ;). Ani si nedovedeš představit, jak jsem šťastnej .... :):):)
     
  19. stevosko

    stevosko User

    Tak si teraz aspon poriadne vychutnaj koniec prázdnin a oddýchni. A dúfam, že aj matura ti dopadne takto dobre....
     
  20. Salátku, gratulujem ku krásnej dvojke, ja som nepochybovala, že to zvládneš :D:D:D