Ahoj

Discussion in 'Česká sekce' started by stevosko, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Isaboo

    Isaboo User

    StarostkaJana - já se ti moc omlouvám, za ty zmatky co jsem nadělala mezi obrázky s čísly. Místo, abych to své špatné číslo s obrázkem opravila, tak jsem ten příspěvek prostě smazala. Jsem husa ... Příště bych měla jít asi radši spát a neblbnout na PC. Nezlob se prosím, já se polepším ;)
     
    stevosko and StarostkaJana like this.
  2. Isaboo - veď je to len hra, netreba sa ospravedlňovať, v noci sa také veci stávajú.
    Tiež občas niečo popletiem, keď zaspávam pri počítači :) Som rada, že je tu taká "nočná sova" ako ja.
     
    stevosko and Isaboo like this.
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Všechny vás srdečně zdravím, je možné, že jste se dneska mohli setkat s problémem v platební oblasti nebo v kině, ale vše již by mělo být opraveno a v pořádku.
    Všem príma hru
    Danda
     
  4. Tomdra

    Tomdra User

    Ahoj, jsem tady opět po delší odmlce a chtěl jsem se zeptat co je nového ve hře? Teda pokud něco nového vůbec je!
     
  5. Ahoj - rád tě vidím :D:D:D. Bohužel musím konstatovat, že nového není vůbec nic .... ale , ty jsi to asi předpokládal ;)
     
  6. Tomdra

    Tomdra User

    To je škoda. Fakt mi ta hra dost chybí.
     
  7. Dianie v tejto hre je nevyspytateľné:

    Kedysi som v motorkárskej akcii v 1. kroku platila 100 MD namiesto dodania 500 tehál (také boli vzácne!),
    teraz som urobila 1.krok motorkárov len kvôli získaniu 50 MD a dala som za to 500 tehál (ktorých mám takmer 9 miliónov!)

    Aspoň občas sa niečo deje na trhu, keď už sa nič nedeje v hre :rolleyes:
     
  8. borsan

    borsan User

    Dnes mi za zlaté medajle vyskočilo panské sídlo:rolleyes:
     
    alan.68, Blacko.O, anilvap and 3 others like this.
  9. alan.68

    alan.68 User

    Zdravím,
    Vas přátele, dnes je ale kosa :)
     
  10. anilvap

    anilvap User

    Ahoj :)
    Proč není kažkých 14 dní tabulka TOP 100 ? :(
    Proč je tabulka TOP 100 a není tabulka TOP 100 Č+S ? :(
     
  11. Som zvedavý, či bude nejaká Halloweenská akcia ?!
     
    StarostkaJana, Isaboo and stevosko like this.
  12. Blacko.O

    Blacko.O User

    x.x milano, špecíálne akcie nebývajú snáď už vyše roka, takže moc neočakávaj ani halloweenskú a na 99,99% ani vianočnú :confused:
     
  13. Marcus711

    Marcus711 User

    Jiné hry mají speciální akce několikrát do roka, aby si udrželi hráče ,ale zde se jde jinou cestou a to je škoda.
     
  14. Milan171

    Milan171 User

    Ahojte všetcia, momentálne som tu len na skok. Ako som zbadal, nič sa nezmenilo, tak rušam inde.
     
  15. hudy536

    hudy536 User

    Nějak to tu usnulo...škoda...já mám toho teď nějak moc, nicméně se mi podařilo postoupit do 74.levelu, ale nijak nejásám, když si uvědomím, že 75. je konečná...fakt by byl takový problém to prodloužit aspoň do stovky? Nechci být rýpal, ale nepopulární opatření udělat jdou, co takhle nějaké populární? o:)) :rolleyes:
     
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Board Administrator Team RisingCities

    Ahojek, já se domnívám, že za zeptání nic nedáme,. tož se zeptám a i na vánoční akci. Ale nic neslibuju :x
    príma den

    Danda
     
  17. Mariaana60

    Mariaana60 User

    ahojky zdravim jsem začatečnice a hledam souseda ktery poradi
     
  18. stevosko

    stevosko User

    ahoj Mariaana, ak budeš potrebovať poradiť, napíš sem. Vždy sa nájde niekto, kto ti pomôže
     
  19. maxipesfyk

    maxipesfyk User

    ahoj,máte v nabídce nějaký akce na náměstí ?
     
    StarostkaJana likes this.
  20. hudy536

    hudy536 User

    Já ne, vypadá to, že už ruší i ty pravidelné akce o((
     
    StarostkaJana likes this.