Még itt vagyunk és csevegünk.

Discussion in 'Magyar szekció' started by Lautus, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. faryan1

    faryan1 User

    Köszönöm a segítséget :)
     
    vica47 and Lautus like this.
  2. faryan1

    faryan1 User

    Beraktam a raktárba a rendőrséget meg a tűzoltóságot, viszont a raktárba csak a megtermelt termékeket találom, hogy tudom megtalálni a raktárba lévő épületeket ?
     
  3. Lautus

    Lautus User

    Itt találod: Eszközök- Mozgatás - Biztonsági szervek. (alsó menüsor bal széle)
     
    vica47 likes this.
  4. dina10

    dina10 User

    Sziasztok! A Kőfejtőt hogyan tudnám kivenni a játékból? Az energia-felhasználásától szeretnék megszabadulni. A sok éve játszók tudják, hogy a ha játékban kivédhetetlen anomália van, akkor levél a supportnak, utána a gond megoldva, de az energia szint, hangulat nagyot tud zuhanni az újraindításnál... mivel eleve hibás... mindegy, egy 30%-os fentiek bukta után azért igyekeznék elérni a 75% végét, de nem igazán hipp-hopp egyszerű:) Több tucatnyi Szénerőmű van elérhető szinten, de tényleges hibája a játéknak, hogy huszonezer lakosra, plusz az ellátásukra kevés fél tucat atomerőmű, meg 4 vizierőmű, meg rengeteg szélerőmű és rengeteg napelem, meg kis erőművek sokasága, na meg a szénerőművek:confused:... és persze az energia pótlás valami bevételt hozó helyett, mert hogy maximálisan tele a város... nyilván sosem fogják ezt korrigálni, mára már az aktuális event elindításáról is megfeledkeznek...
     
    Last edited: Feb 2, 2018
    Natkompf and vica47 like this.
  5. SummaROM

    SummaROM User

    dina10! Cseréld le a szénerőműveket "környezetbarát" atomerőművekre! 1 atom=5 szén. Ha az atomerőmű kifogyott a "készletből, akkor bb-ért vehetsz, és építhető. Nálam a több mint húszezer lakost szépen kiszolgálja a mintegy tucatnyi atomerőmű...
     
    Natkompf, vica47 and dina10 like this.
  6. magus0807

    magus0807 User

    Sajnos a kőfejtővel semmit nem tudsz csinálni, ha már egyszer aktiváltad. Én sem gondoltam volna, hogy így van, de a kérdésed után megpróbáltam "felrobbantani", de azt sem sikerült.
    Max. nem indítasz benne termelést, de a gondodon az sem segít.

    Én is itt állok, hogy nincs szabad terület a raktáramban ott sorakozó sok-sok háznak és boltnak, már a sokadik atomot veszem és cserélem le a gazdaságtalan erőműveket, hogy legyen elég energia a majd 30000 lakómnak és néha néha felszabaduljon 1-1- újabb házra való hely.

    Még egy észrevétel, ami lehet hogy hiba, de ne szóljatok, mert kijavítják és akkor annyi: a rock-os eventben kapott rock emlékművek letehetők a vízre is a zöld helyett, így a hangulat jelentősen növelhető házterület felhasználása nélkül is. Próbáld ki, ha még nem tetted volna. :)
     
    pityu174, Natkompf, vica47 and 2 others like this.
  7. deneske83

    deneske83 User

    miért nem tölt be a játék
     
  8. dina10

    dina10 User

    ... én rock emlékművek nagy részét a behavazott hegyvidékre pakolásztam :)
     
  9. magus0807

    magus0807 User

    Na látod, azt meg én nem próbáltam. :)
     
    Natkompf and vica47 like this.
  10. Lautus

    Lautus User

    - Ha a böngésződben törölted a Cookie-kat, webhelyadatokat, és a gyorsítótárat,
    - Törölted a Flasch Player sütiket is,
    - A böngésződ, és Flasch Playered a legújabb verzióra frissítetted,
    - Megpróbáltál belépni egy másik böngészőből,
    - Megpróbáltál belépni egy másik gépről,
    és ezek egyike sem hozott eredményt, akkor én sajnos mást nem tudok: Írd meg a problémát a supportnak.:(
    Ők ma már (sajnos) csak egy módon segítenek: alaphelyzetbe állítják a városod. Ezzel a "gond megoldva, de az energia szint, hangulat nagyot tud zuhanni." (dina10 -től vettem az idézetet.)

    Még egy reményed lehet, hogy másik játékostársunktól jobb ötleteket kapsz.
     
    pityu174, Natkompf and vica47 like this.
  11. pityu174

    pityu174 User

    Óriási ötlet a rock emlékmű vízen,:p de sajnos kijavították...o_Oo_Oo_O (hát raktár nálam:().
     
    Natkompf, vica47 and Lautus like this.
  12. magus0807

    magus0807 User

    Mikor javították ki? Én még a múltkori event után is kitettem őket. Már 80 úszik nálam a vizen. :)
     
  13. Lautus

    Lautus User

    Hát nem fogadtam volna arra, hogy bárki dolgozik még ezen a programon. Arra sem, hogy a magyar szekciót rajtunk kívül más is olvassa. Sajnos már nem tudok rock emlékművet a vízre rakni én sem. o_Oo_O
     
    Natkompf and vica47 like this.
  14. chagaal

    chagaal User

    Hát tényleg meghökkentő, hogy a játék eddig hibás részeit kijavították, a kivédhetetlen anomáliák megjelenésekor csak a support marad és hát az általuk kivitelezett újraindításnál ténylegesen bukta a "rendkívül magas 100%-os energia és kíváló hangulat szint", mínusz 30% borítékolható megjelenése... és hát huszonezer lakosnál az energiaszint ismételten maximumra vitele vagy sok ház sok szénerőműre cserélés, vagy KP-s atomerőmű vétel, és nem egy...
    Ami nem tecc az az, hogy a ha a hibák javítására van elérhető fejlesztő, akkor a játék régebbi "plusszokban gazdagságára" miért nem?
    Én még mindig azt mondom, hogy ez a játék jó, szeretném újra az első éveiben tapasztaltakat viszontlátni:)
    Most azt tapasztalom, hogy a játék hibáinak javítása KP-s szinten megoldható, szívesen költenék is rá 1-2 doboz cigi árát havonta, de ahhoz az is kellene, hogy ne ezen a kómába esett szinten nyögdécseljen a Rising Cities...
    ja és a legnyugatibb hegyvidéken az előbb próbaképpen töröltem és újra tudtam telepíteni 1 rock emlékművet, kényszerhelyzetben kerítést is lehet csinálni a meghökkentően sok raktárban heverőből.-))))
     
    Last edited: Feb 11, 2018
  15. eva1952

    eva1952 User

    Úgy emlékszem hogy annak idején az egész tervező stáb kilépet vagy kirúgták.Mivel szerzői jog védi a játékot, így nincs aki bele nyúljon. Szerintem ezért nincs változás és fejlesztés azóta.A kisebb javítást elvégezhetik, de többet nem. Ha nem így van mondjátok meg.
     
    Natkompf, vica47 and Lautus like this.
  16. pityu174

    pityu174 User

    Én a következőképpen tartom egyensúlyban a városomat:rolleyes: (ez nálam azért vált be, mert kis helyen kevés:cool: erőmű és nincs szükség felesleges hangulatjavítóra:cool:): nagyobb alapterületű épületek készre építése:p (pl komplex toronyház, lakótorony, garzon lakás,modern apartman stb). Kis alapterületű épületek minimalizálása:eek: (kivéve a kötelező 3). Így az atom erőművekkel és néhány szénerőművel simán túlélő a város:D (ha baj van a kis reaktorokkal, ami ingyen van, event, ki lehet egészíteni). A baj az, hogy nagyon meg kell válogatni a picinyke épületeket, melyiket bontsuk, melyik marad:oops:. Szóval a kedvencek maradnak:rolleyes: a feleslegesek csupán a kötelező.... :oops: De ez csak én vagyok.:cool:
     
    Natkompf, vica47 and Lautus like this.
  17. Lautus

    Lautus User

    Ma ismét tudok rock emlékművet a vízre rakni. :) Na, most legyünk okosak!:rolleyes:
     
    Natkompf, pityu174 and vica47 like this.
  18. magus0807

    magus0807 User


    Ezt mondom én is, 1-2 alkalomtól eltekintve csak leraktam valahogy folyamatosan azt a 80 db-ot. :)
     
  19. pityu174

    pityu174 User

    Félelmetesek vagytok:), komolyan:), hát nekem is sikerült vízre tennem a rock emlékműveket.:p A szigetlakók tüntetést kezdtek szervezni,:confused: erre eldugtam a hajóroncsok közzé, na erre petíciót nyújtottak be a műemlék védelmisek:confused:. A halászati terület a felügyeletem alá tartozik, szóval oda raktam és a halászok adóját csökkentettem...:D Nekem is gondolnom kell a következő polgármesteri választásra:rolleyes:...:p
     
  20. Natkompf

    Natkompf User

    A hegyvidéken a legtetejére vígan lehet tenni (havas táj)....:D
    Nálam ott gyűlik az összes 2-3 sorban (hosszanti);):D
    És persze lett egy raklap helyem a belvárosi részben, mert onnan telepítettem ki a többi hangulatjavítót is, hogy ott legyen hely:cool::D