Még itt vagyunk és csevegünk.

Discussion in 'Magyar szekció' started by Lautus, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Sziasztok!
    Most ismerkedek a játékkal és van némi homályos pont amit nem értek.
    Van valami játék leírás vagy segítség valahol?
    Konkrétan most épp azt nem tudom, hogy tudok plusz polgár petákot szerezni, a feladatban kellene 40.
     
    Last edited: Feb 14, 2018
    Natkompf and vica47 like this.
  2. Lautus

    Lautus User

    Igen, van játékleírás, de ma már csak angolul. Amikor én kezdtem, akkor még magyar nyelvű leírás is volt.
    Polgár Petákot (PP) jellemzően lakóházakból, lakbér- illetve szükségletbevételként lehet megszerezni. Ehhez elsősorban idő és türelem kell.
    Szerezhetsz PP-t úgy is, hogy eladod a terményeidet, építőanyagaidat a Tőzsdén.
    Ezenkívül lehet vásárolni PP-t Busás Bankóért (BB) a Városi Bankban.
    A BB-t pedig event-eken lehet kapni, vagy a Városháza ad esetenként, vagy a Téli fenyő (ezt nagyon régen bónuszként kaptuk) is ad néha néha. Ha a Moziban filmet nézel az is ad BB-t.) Bár már ezer éve nem volt filmvetítés, és nem is hiszem hogy a közeljövőben lesz.)
    BB-t persze vásárolhatsz Forintért is a Városi Bankban. (Ebben nem tudok tanácsot adni, mert én ilyent eddig még nem csináltam.)
     
    Natkompf, eva1952, Pepe. and 2 others like this.
  3. Safika

    Safika User

    Hogyan tudom megépíteni a hidat?
    Hol találom az öreg fát ahonnan eljuthatnék a kertvárosba?
    Köszi
     
    Natkompf likes this.
  4. pityu174

    pityu174 User

    Szia, a hídépítéshez kb. úgy 10 éve a képernyő bal oldalán szereplő feladatsort kellett teljesíteni, melyet külön fel is tüntetett a játék:). Pl. termelj x gerendát, xy téglát stb...:) Ha ez teljesült automatikusan kész volt a híd. Talán a többi játékos pontosabb infót is tud adni hamarosan:). Én csupán ennyire emlékszem.:D De nagyon örülnék, ha megosztanád, hogy sikerült olvasnod a régi "öreg fáról":p Az a fővárosban van, a képernyő jobb oldali kapuja.:)
     
    vica47 and Natkompf like this.
  5. Lautus

    Lautus User

    Igaza van pityu174nek, nagyon régen volt. Én is hasonlóan emlékszem ahogy válaszában leírta.
    Természetesen birtokolni kell a területet is a híd lábánál, hogy átkelhess. Úgy mint az öreg fánál lévő területet is meg kell venned.
    A képen bejelöltem az "öreg fát". (nehogy igazi fát keress:oops::))

    [​IMG]
     
    pityu174, vica47 and Natkompf like this.
  6. Lautus

    Lautus User

    [​IMG]
    Mégis volt ott valamikor egy öreg fa.:D
     
    pityu174, vica47 and Natkompf like this.
  7. magus0807

    magus0807 User

    Hát srácok, kövezzetek meg nyugodtan, de hogy én ezekre már egyáltalán nem is emlékeztem. :)
    Jó régen volt már.

    Most is jó ideje már csak a Piramis nótájának néhány sora kísért: nincs egy hely, nincs egy hely, nincs egy hely, nincs egy hely ahova (épületeket letehetnék) ..... :)
     
    nika1980, chagaal, pityu174 and 3 others like this.
  8. magus0807

    magus0807 User

    Ott a kép bal alján mi az a torony neked? Én olyannal nem is találkoztam eddig. :)
     
    Lautus and Natkompf like this.
  9. Natkompf

    Natkompf User

    Az nem a "Szolár felhőkarcoló", amit mázlikeréken lehet nyerni?:)
    Nekem sincs még olyanom sajna, de arra hajaz :)
     
    vica47 and Lautus like this.
  10. Lautus

    Lautus User

    Igen az a "Szolár felhőkarcoló" 4. szinten.
    (Csak azért nem árulom el hogy két db van belőle, hogy ne fájjon a szívetek.):p
    BOCS
     
    Natkompf, chagaal and vica47 like this.
  11. Flavio-k

    Flavio-k User

    Sziasztok!
    Az a problémám, hogy nem tudok ugrálni a városrészek között. Azonnal lefagy az oldal. Meg lehet oldani ezt a problémát valahogy? Tudna nekem valaki segíteni?
    Előre is köszönöm!
     
    Natkompf likes this.
  12. magus0807

    magus0807 User

    Köszi.
    Ennyi idő alatt nekem még nyamvadt 1 sem jött össze. :)
     
    Natkompf, vica47 and Lautus like this.
  13. apuci29

    apuci29 User

    nekem csak 3-as van belőle :) de mindjárt szét nézek a városomba
     
    Natkompf, vica47 and Lautus like this.
  14. chagaal

    chagaal User

    ... nálam 8e PP 2,5 óránként, 3 van belőle, de igazából már nem számít 300 millás PP minimumnál és nem kevés millás raktárkészlettel rendelkezve, ezen a szinten az egyetlen folytatás-lehetőség egy újabb terület lenne, de hát annak mára (tegnapra és holnapra is) annyi... eva1952 írt ide olyat, hogy a fejlesztőgárda kirúgva vagy elment, tök mindegy, jogvédett, nem tudnak fejleszteni... javítani igen, ne kérjétek a hibák kijavítását a supporttól, mert hatalmas bukta, 4-5 atomerőműben mérhető, az eddigi maximális "Rendkívül magas energiaszint" újra elérhetősége, amint tudjuk, hibás volt, kijavították, mostanra tényleg annyi amennyi az energiaszint 30%-ot tud esni (újraindítás után) és az atomerőmű BB-ért vásárlás nem fix hanem növekedni tud nem keveset a BB vételi ár... nálam most 1816 BB egy atomerőmű, nálam 11 van azokból, sok sok szélerőművel, kis reaktorral, naperőművel... ennyivel nem 27 ezer lakost (megtermelőkkel együtt) lehetne ellátni, hamem 100 milliót:p:p:p:p szóval ha már javítani tudnak, akkor javíthatnának ezen is, elképesztően sok helyet foglal az "energiatermelés"... persze mára ez lett a bevételük BB szinten, szóval ez így fog maradni... mint tudjuk, vannak kivédhetetlen anomáliák, amik "előzmény"+" flash" törléssel nem megoldhatóak (házak nem reagálnak fejlesztés szinten), a support segítőkész, tényleg udvarias is, de az újraindítás után landolnak a játék eddigi hibáinak kijavításai is:) csak tudjatok róla, ennyi... de ez a játék nálam kezdetektől naponta jelen, más játékot nem keresek, nem szeretnék támadni-védekezni kiszámíthatatlanul, építkezni szeretnék a saját elképzelésem szerint, nagyon nem tecc, hogy a Rising Cities ennyire tartósan minimál szinten létezik már évek óta...
     
    Last edited: Feb 23, 2018
    Natkompf, eva1952, dina10 and 3 others like this.
  15. pityu174

    pityu174 User

    Sziasztok, lenne 1 kérdésem;). Az elmúlt félévben egyáltalán szerzett valaki szolár felhőkarcolót, égbeszökő apartman házat, vagy futurisztikus toronyházat?.....:eek: Nem panaszkodásképpen, 2-3 db van belőlük, de még mindig nincs futurisztikus toronyházam!!!:oops: Olyat hogy a csudába lehet szerezni?:(:eek::eek:
     
    Natkompf and vica47 like this.
  16. Lautus

    Lautus User

    Hát ezekhez az épületekhez oltári nagy szerencse kell!
    [​IMG]

    És ha mégis sikerül egy második futurisztikus toronyház nincs hova tenni.;)
    [​IMG]
    Ez az utóbbi félévben jött.
     
  17. magus0807

    magus0807 User

    Hát nem tudom, én sem ma kezdtem a játékot, de nekem egyikből sem adott egyet sem eddig. Ilyen 1 csillagos szutykokat dobál állandóan, meg kis tölgyet, stb....
    Jó látni, hogy ilyenem is lehetne......
     
    pityu174, Natkompf and vica47 like this.
  18. magus0807

    magus0807 User

    Na ezen a képen csak 4-4 épületre nem ismerek rá. :)
     
    Natkompf, Lautus and vica47 like this.
  19. eva1952

    eva1952 User

    Meg súgom nektek, hogy én arra számítottam, hogy egyszer ajándékul bedobják őket BB ért. De ez csak álom marad.Vannak érdekes épület a különböző csomagokban is,de azért sem veszem meg. Nem áldozok rá a sok felesleges pluszokért ami vele jár. A szerencse keréken nekem is 80% egy csillagos kütyüket ad, tele a raktáram velük.
     
    chagaal, Natkompf, Lautus and 2 others like this.
  20. nika1980

    nika1980 User

    Ahogy latom ittis jo sok a vidam ember csak ugy folyik a cseveges...hajraaa....hallooo szomszedok egy kis eletet kernek ide vagy mar mindenki atment zobmi modra?
     
    pityu174, Lautus and vica47 like this.