Még itt vagyunk és csevegünk.

Discussion in 'Magyar szekció' started by Lautus, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Pepe.

    Pepe. User

    Úgy látom, hogy nagyon feldobott hangulatban vagy. A vidám szomszédok jó hangulatot keltenek. Ez kell mindenkinek. Különben is mindjárt itt a HÚSVÉT. Sajnos külön event biztos nem lesz. Mindenkinek vidám szép estét kívánok Ja, a mozi még mindig nincs nálam.
     
    vica47, apuci29, Lautus and 1 other person like this.
  2. chagaal

    chagaal User

    ... a még magyarul írni tudók ebben a magyar szekcóban jelen vannak, csak éppen max a kezdőknek próbálnak segíteni, tapasztalatot cseréni nem igazán tudnak, mert azt már évekkel ezelőtt megtették és hát azóta sem változott semmi....
     
    pityu174 and vica47 like this.
  3. nika1980

    nika1980 User

    Ja bizony mingyart itt a husvet hat en meg remelkedek hogy beugrik valami esemeny:).
     
    vica47 likes this.
  4. Lautus

    Lautus User

    Boldog nőnapot kívánok a Rising Cities magyar polgármesternőinek!
    [​IMG]
     
    pityu174, vica47, dina10 and 4 others like this.
  5. Thank you .. Lautus:):):)
     
    vica47 and Lautus like this.
  6. nika1980

    nika1980 User

  7. pityu174

    pityu174 User

    Halika, egy kis youtube tavaszi, frissítő videó megfelel? :);)

    [​IMG]
    4:44
     
    vica47, Lautus and Pepe. like this.
  8. gazsika

    gazsika User

    sziasztok, van 3 3. szintű sütödém. Szeretnék még egyet. Lesz erre lehetőség? Most 41. szinten vagyok.
     
  9. chagaal

    chagaal User

    Nálam 9 van, évekkel ezelőtt a plusz eventekből tudtak leesni (ha jól emlékszem:)). de mintha valamelyik szintlépésnél is esett volna le. Bocs, hogy nem emlékszem, már évek óta a 75. szinten vagyok.
     
    vica47 and nika1980 like this.
  10. nika1980

    nika1980 User

    Nekem 7 van.....es en a 43. szinten vagyok.....bizony hol vanak azok a regi szep idok amikormeg valamit jot is lehetet szerezni az eventekbol...most mar csak minden korbe es korbe forog ugyanaz....
     
    vica47 and dina10 like this.
  11. gazsika

    gazsika User

    köszi
     
  12. gazsika

    gazsika User

    köszi, nem túl biztató. :-(
     
  13. nika1980

    nika1980 User

    hat sajnos nem az....bizony
     
  14. magus0807

    magus0807 User

    Hurrrrrráááááááááááááááááááááá!

    Meg lett az első szolár felhőkarcolóm ennyi év után. :)
     
    Apa20092012, Lautus, Pepe. and 3 others like this.
  15. nika1980

    nika1980 User

    gratulalok
     
  16. eva1952

    eva1952 User

    Most találtam meg azt hogy mikor kaptunk sütödéket. A húsvéti eventeknél és a Foci vb nél. De ha jól emlékszem eleinte több sütöde volt mint három. És volt egy szint lépésnél de azt nem tudom hogy melyiknél, már régen volt. Kár hogy elvették a magyar fórumot ott meglehetett volna nézni.
     
    vica47 likes this.
  17. magus0807

    magus0807 User

    Én úgy emlékszem, hogy alapból volt 3, aztán egy későbbi szint lépésnél adtak még 1-et és valamilyen eventek alkalmával (csak extra, ami már rég nincs) lehetett 1-1-eket szerezni.
    Nekem pl. 8-nál sikerült megállnom, de az ellátáshoz ez is nagyon kevés.
     
    vica47 likes this.
  18. pityu174

    pityu174 User

    talán a húsvéti eventet rögtön, egymás után végig lehetett vinni 2x-er (alkalmanként), így ha be tudtuk időben fejezni, duplán bezsebelhettük a sütödét (az első alkalommal költségek nélkül), legalább is nekem így rémlik.
     
    vica47 likes this.
  19. vica47

    vica47 User

    Igen, így volt! Valami technikai zűr miatt újból kellett indítani az eventet, akinél viszont nem jelentkezett a probléma és befejezte, az újból tudta kezdeni. Igy mázlija volt és egy plusz sütödéje lett!!! :D:D:D
     
  20. chagaal

    chagaal User

    ja.. most meg holnap reggel -1 óra:) ezt az anno felezők lenyúlására kitalált jelenleg elérhető motoros eventet (ma már nincsenek felezők) a kezdőknek akkor sem igazán volt érdemes elkezdeni, ma meg kizárt, hogy érdemes lenne, igaz a 125 BB csábító játékszinten:) de tény, hogy a raktár tele ezzel a hulladékkal, maximális szinten is elhanyagolható az elérhető bevétel ezzel a motoros kéróval...
     
    vica47 likes this.