Még itt vagyunk és csevegünk.

Discussion in 'Magyar szekció' started by Lautus, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Natkompf

    Natkompf User

    Szia!
    Építési központ, majd azon fent a jobb oldali fül:)
     
  2. gazsika

    gazsika User

    kínai, orosz, arab nagy létszámú közösség. nekik megmaradt az anyanyelvi fórumuk - gondolom, ezért nincsenek itt.
     
  3. Gagóca

    Gagóca User

    :cool: Ez a játék is pontosan olyan volt az első egy-két évben és sok-sok anyázást kaptak mire "kijavították" :p

    És a kesergés a régi szép idők miatt van, amikor ünnepi eventek voltak speciális nyereményekkel, amikor folyamatosan fejlesztették a játékot, új területekkel, dekorációkkal és épületekkel. A pezsgő-pörgős fórumról nem is beszélve, sokan szinte csak fórumozni jártak ide. :(
     
  4. Natkompf

    Natkompf User

    Ne is mondd! Régi szép idők, mikor még nem volt lakótípus és petákért indítottad a termelést:) Hősi kezdetek:cool:
     
    vica47 likes this.
  5. Lautus

    Lautus User

    Nekem a vészhelyzetről vannak rossz emlékeim.
    Emlékeztek? Ha nem tudtuk megoldani az aktuális vészhelyzetet, elkezdte lebontani a megtámadott épületet. Ha nem volt elég téglánk a felújításhoz a következő be is fejezte a lebontást. Akkoriban még ki sem lehetett kapcsolni.
     
    vica47 likes this.
  6. Natkompf

    Natkompf User

    Lebontotta? Nem csak "blokkolta", hogy nem lehetett lakbért beszedni?:)
    Emlékszem vicces volt, 50 tégla bünti.... na de egy kertes házra? 4. szinthez se kellett ennyi tégla:D:D:D
    És akkor még fixen 2 percenként jött a riasztáso_O:cool::D
    Meg a régi szép időkben újra lehetett kezdeni az eventet:D Valahogy bontani lehetett a feszteret:cool::D
    Meg az első szülinapi event!!!!! Pezsgő halmok!:D Régi szép idők:D:D
     
    DirectorMeow, vica47 and Lautus like this.
  7. eva1952

    eva1952 User

    Mi van beindult a nosztalgiázás ? Akkor még élvezetes volt a játék. forrtak az indulatok, de baromira élvezetes volt. VOLT VOLT VOLT.
     
    DirectorMeow, vica47, Lautus and 2 others like this.
  8. chagaal

    chagaal User

    ... nézd el nekem, mert valszeg évekkel előbb elkezdtem ezt a játékot, legyen annyi elég, hogy a kezdetekhez képest a játék a töredék kihívást nyújt a kezdetekhez képest, ezért mertem azt írni, hogy nullára amortizálódott... és annak semmi köze a fórumhoz... illetve mégis, a fórum a játék lepusztulásával szintén nulla közelire amortizálódott, és ez azért látványosan igaz...
     
    vica47 likes this.
  9. chagaal

    chagaal User

    ... talán ismétlem magam, de mára meggyőződésem, hogy a support nyúlt bele a tőzsdébe, nyilván a kezdőknek akarnak segíteni az elérhető áron beszerezhető szükségesnek, náluk még nincs termelői kapacitás, ergo a tőzsdei árakra csak rácsodálkozni tudtak és utána kerestek egy másik játékot:) ezzel még akár egyet is értenék... de tényleg újra indítani kellene a mára elfelejtett nem kevés plusz eventet, borzadály szinten egyhangú lett ez a lebutított változat...
     
    vica47 likes this.
  10. chagaal

    chagaal User

    ... és ha már nincs modi, aki "rendre" utasítson, akár feszegetni lehetne azt, hogy ki a felelős a játék leamortizálásáért?
    és miért tette azt amit? lehetne "bevétel csökkenés", vagy a "csapat" máshová irányítása, mindegy... én kíváncsi lennek rá, hogy miért?
    ez a mostani "hullaház" szint stratégia azért gáz, fel sem merül bennük, hogy a kezdetek 100%-hoz akár gondolatban is visszatérjenek...
     
    vica47 likes this.
  11. Gagóca

    Gagóca User

    Ez egyértelmű, nem is titkolják: van, amikor a "megvásároltad ezt a terméket egy nagykereskedőtől" üzi jön egy tényleges játékosnév helyett. Van olyan, hogy egy-egy termékre egyetlen kínálat sincs és az elég frusztráló tud lenni. Gondolom ekkor tolják be a nagykereskedőt. Most viszont baromira leestek az árak, amit nem értek: alig van kínálat, mégis béka popója alatt az árak (kivéve az építőanyagokét, bár azok is sokkal olcsóbbak) :confused:
     
  12. gazsika

    gazsika User

    Ok, így már értem.
     
  13. gazsika

    gazsika User

    én meg itten ipari tanuló vagyok, na szépen vok 3 diplomával. :)
    nekem ebben a fórumban az nem tetszik, hogy nem lehet egymásnak privát üzenetet küldeni
     
  14. Natkompf

    Natkompf User

    Nosztalgia.... Mikor még a fórumon annyian írtak egy újításra, hogy kb 2 óra volt a végére érni, mert csak jöttek az újabb hozzászólások:D
    Most meg pötyöghetem a számokat idétlen játékokhoz:D:D:D
     
    vica47 and Pepe. like this.
  15. pityu174

    pityu174 User

    Fiúk:D egy kis energia ital:D, utána munkára fel!!!:cool:
    [​IMG]
     
    vica47 and dina10 like this.
  16. pityu174

    pityu174 User

    Gondoljatok azon játékosokra akik azt kérdezték, mit lehet a 70. szint után csinálni? Azokra, akik a 30-50. szint után akarják abba hagyni a játékot,:( mert talán.. a ti hozzászólásaitokat figyelik,:( mert túl kicsik voltak, amikor volt az a bizonyos tőzsde hoppá..., amikor még az 50. szint után lehetett fűrész telepet kapni stb.... :(:(:( Szóval ideje kiborulni, azután tovább folytatni a munkát, mert valamiért mégis dolgozunk:)... Ugye?...:);)
     
    vica47 likes this.
  17. Lautus

    Lautus User

    Na, akkor dolgozzunk egy kicsit!
    Igyekszem reagálni felvetéseidre.:) A 70. szint után például, - ha nincs jobb ötleted - meg lehet csinálni a 71. a 72. a 73. a 74. és végül a 75. szintet. ;)
    A 65. szint teljesítésekor - mint régen - most is kaptok egy fűrésztelepet. A 70. szint elérésekor egy atomerőművel, a 75. szint teljesítésekor pedig egy farmmal lesztek (leszünk) gazdagabbak. Nem félek, csináltok neki helyet valahogyan.:D
     
  18. Natkompf

    Natkompf User

    Megbocsáss, de aki az én hozzászólásaimat figyeli, majd ezek alapján abbahagyja a játékot, az meg is érdemli:D:D:D:cool::p
     
    vica47 and Lautus like this.
  19. Kankalin

    Kankalin User

    Most már csak a téglák árát kellene meghekkelni. Valaki??? ;):po_O:oops::rolleyes::p:D
     
    vica47, pityu174, Natkompf and 3 others like this.
  20. dina10

    dina10 User

    ... meg volt Valentin nap, Szülinapos event, Halloween, Téli játékok, stb.