Még itt vagyunk és csevegünk.

Discussion in 'Magyar szekció' started by Lautus, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Natkompf

    Natkompf User

    Szia!
    Próbáld meg egy másik böngészőben megnyitni ezeket az egységeket.
    Ha nem megy, itt kell új topicban szólni: (sajna angolul, ha nem tudsz, akkor majd írok a nevedben, csak jelezd!:))
    https://board-en.risingcities.com/forums/questions-bug-reports.812/
    Illetve a support talán még működik magyar nyelven. Ők a regisztrációkor megadott e-mail címedre fognak válaszolni, ellenőrizd a spam mappát is.
     
    DirectorMeow, vica47, akifif and 2 others like this.
  2. Lautus

    Lautus User

    Indítsd el a játékot egy másik böngészőben. Ott kattintgass rá a sütödékre, és a farmokra.
    Ez után remélhetőleg a kedvenc böngésződben is menni fog.
    Nem árt a kedvenc böngésződben egy kis takarítás:
    1. Sütik és gyorsítótár törlése.
    2. Flash Player sütik törlése
     
    vica47 and akifif like this.
  3. Bakotam

    Bakotam User

    Köszönöm szépen!
    A Support válaszolt az e-mail címemre, ha holnapig nem történik semmi, akkor élnék a felajánlásoddal, hogy írj a nevemben ahogy felajánlottad.
     
    vica47, apuci29 and Natkompf like this.
  4. Gagóca

    Gagóca User

    Töröld ki a flashplayer cache-ját, nekem az szokott segíteni ilyenkor.
    https://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager07.html
     
  5. Olyan problémám lenne, ha kiteszem a játékot teljes képernyőre akkor az egerem nem oda kattint ahol van. Régebben már volt ilyen gond, csak nem emlékszem a megoldásra, ha valaki tudna esetleg segíteni azt megköszönném! :) (mozilla)
     
  6. Lautus

    Lautus User

    Erre a hibára én is emlékszem, a megoldásra sajnos nem. Addig is, - jobb ötlet híján - azt javaslom, használd a crome-t.

    Nem egyedi a problémád, az angol fórumon is hasonló hibát jelezett egy játékos. Javasolnak itt valami megoldást, de nem értem mit és hogyan kell az "ALT" billentyűvel átállítani.
    Az angol tudásom csapnivaló. Aki ügyesebb segítsen.

    https://board-en.risingcities.com/threads/sensor-error.45169/#post-935365
     
    Last edited: Aug 23, 2017
    vica47, SimplyNever and Natkompf like this.
  7. hymy1

    hymy1 User

    Sziasztok!
    Abban kérném segítségetek (ha lehetséges...), hogy milyen módon tudok foglalkozásra képezni embereket?
    Biztos én vagyok a lipót, de remélem köztetek azért akad egy-két "nagytudású" és segíteni (is) akaró játékostárs...
     
  8. Lautus

    Lautus User

    Ha arra vagy kíváncsi, hogy a lakóépületben munkás, befektető, vagy értelmiségi legyen, akkor őket a lakóépületek felépítésekor, valamint a 2. 3. 4. építési szint elérésekor igényednek megfelelően költözteted be. Vagy pedig egy lakócsere kulcs felhasználásával közben is változtathatsz. Az alábbi linken angol segítséget kapsz:
    Gyártási és képzési pontok

    Ha arra vagy kíváncsi, hogyan lesz rendőröd, tűzoltód vagy kórházi dolgozód, akkor őket az Akadémián kell kiképezned. Amit előtte fel kell építened. Ahogyan a rendőrséget, tűzoltóságot, kórházat is. Az alábbi két linken angol segítséget kapsz.
    Akadémia
    Vészhelyzeti rendszer

    Nem vagyunk "nagytudásúak", csak nekünk a kezdetekkor ezek a táblázatok, leírások, stb magyarul is megvoltak. Régi szép idők!

    Azért fel a fejjel, egy "google fordító" csodákra képes!
    Pl: Akadémia magyarul google fordítóval.
    Na jó egy kicsit fura a "magyarja", de megteszi. (A többit Te is megtudod csinálni.)
     
    vica47 and Natkompf like this.
  9. Natkompf

    Natkompf User

    Lautus kolléga jól leírta az általános lépéseket;)
    Ha arra vagy kíváncsi, hogy a kezdő tűzoltóból, rendőrből, stb hogy lesz képzett szaki, akkor az sajnos teljesen a szerencsén műlik, bár pár tipp van hozzá:
    - A kezdőket nem érdemes 5. szint után megtartani, mert addig viszonylag hamar lépnek szintet, így bármily fájó érdemes megválni tőlük.
    - Ha olyan riasztásod van, amilyen embert szeretnél, pl tűzoltó technikus (teszem azt van már 1, de kéne +1), akkor érdemes akkor oda küldeni az újoncot, mikor szintet lép, mert így nagyobb eséllyel "szakosodik" arra, ami kellene, bár így sem 100%-osan garantált.
    - Érdemes mind a 3 állomást 3. szintre építeni, mert így 6 embered lehet és több ember, nagyobb esélyek:)
    Azon morfondíroztam valamelyik nap, hogy ezeket lefordítom és nyitok új topilot nekik, csak nem volt még rá időm...:(
    Bár lehet egyszerűbb lenne a supportnak írni, hátha visszarakják ide:D MAjd ha lesz időm, meg energiám hozzá, akkor nekiesek, mint részeg az ajtónak:D:D:D
     
    DirectorMeow, vica47 and Lautus like this.
  10. Lautus

    Lautus User

    Tetszik az ötlet!:)
     
    vica47 and Natkompf like this.
  11. Köszi, sajna én sem tudom mit akar az "alt"-al :/
    Go crome akkor :D
     
  12. Lautus

    Lautus User

    Szia!
    Közben megtaláltam a régi hasonló gond megoldását!
    Én akkor megcsináltam, segített. (Én is a rókás böngészőt használtam, és használom.)

    https://community.goodgamestudios.c...menyi-hibainak-megoldasa-firefox-boengeszoben

    Megnéztem, nálam azóta is "false" a beállítás, s hiba nélkül dolgozik.
    A link egy másik játékra mutat, remélem a modik nem törlik ki mielött megnézed.:p
     
  13. Jövök egy sörrel! :D
    Sikerült, nagyon szépen köszönöm a segítséget :)
     
    vica47, Lautus and Natkompf like this.
  14. Natkompf

    Natkompf User

    Nem tudom, mennyire tudsz angolul, de ezt tőmondatokban leírhatnád az angol fórumba is:) Tuti kapnál pár lájkot:D
    (Mármint a linken található szöveget, nem a linket betolni nekik;))
    https://board-en.risingcities.com/threads/cant-play-as-im-unable-to-click-on-anything.45174/
     
    vica47 likes this.
  15. Lautus

    Lautus User

    Én is olvastam, s tudom, hogy ezzel a gonddal szenvednek.
    Neki is ez a problémája:
    https://board-en.risingcities.com/threads/sensor-error.45169/#post-935365
    Sajnos ehhez nem elég az angolom. Nem tenne jót, ha valamit félre fordítanék. Ha Te vállalod, boldogan átengedem a lájkokat.:);)
     
    DirectorMeow and vica47 like this.
  16. Natkompf

    Natkompf User

    Megírtam, és megemlítettelek, hogy te vagy az értelmi szerzője ennek:D;)
     
    vica47 likes this.
  17. Natkompf

    Natkompf User

    vica47 and Lautus like this.
  18. pityu174

    pityu174 User

    Mivel nem használható:cool: a gmail-on a beszélgetés a játékon keresztül egy régi:rolleyes:, kedves jó baráttal:rolleyes: és maga a játék...:eek: sem használható alapvető és létfontosságú:eek: tényezőkön ismét.....:cool: ideje szabadságra mennem...:(
    [​IMG]
     
    vica47 likes this.
  19. Natkompf

    Natkompf User

    És de nehezen esett le........
    Ez már nekem fájt......o_Oo_Oo_O
     
    vica47 and Lautus like this.
  20. Natkompf

    Natkompf User

    De most komolyan!!!! Nincs az az Isten, hogy a te füled ennyire lobogjon!:D:D:D:D
     
    pityu174 and vica47 like this.