Még itt vagyunk és csevegünk.

Discussion in 'Magyar szekció' started by Lautus, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. oasoas1

    oasoas1 User

    Üdv mindenkinek!
    Nem igazán tudom, hogy mi történt, mert az elmult fél évben napi sok-sok órát dolgoztam. Most kényszer szüneten vagyok 3 hónapja. Vissza tértem a játékokhoz. A repülős játékomat kilőték, itt a fórum veszett oda. Ráadásúl, - igaz, csak néha néha tettem bele pénzt - de most csak dollárba tudnék fizetni. Azt írták a suportról, hogy küldjem el a személyi aadataimat..... Akkor most mi is van? Halódik, vagy fejlődik a játék. Olvastam egy pár bejegyzést. De nem lettem okosabb. Vagy csak mi Magyarok lettünk kegyvesztettek?
     
    vica47 likes this.
  2. Natkompf

    Natkompf User

    Szia!
    Nem "csak" a magyar fórumot törölték, de elég sok másikat is, lásd a különböző szekciókat.
    Fejlődni nem tudom mi fejlődik, de én személy szerint nem sokat éreztem belőle eddig.....o_O:confused::(
     
    vica47 likes this.
  3. gakaba

    gakaba User

    Köszönöm szépen, és az adott anyagok, pl csempe gyártási költségeit is esetleg beollóznád? köszönöm szépen!
     
    Natkompf likes this.
  4. Natkompf

    Natkompf User

    vica47 likes this.
  5. pityu174

    pityu174 User

    Tőzsde: gránit 3
     
    Natkompf likes this.
  6. OliSiS

    OliSiS User

    Ha a Skyrama-ra gondolsz mint repülős játék, akkor nyugi, nincs az kilőve.
     
  7. OliSiS

    OliSiS User

    Amúgy a tégla ára hova tűnt? Emlékszem tavaly még abból farmoltam a pénzt... Most meg alig ér valamit.
     
  8. Natkompf

    Natkompf User

    Történt pár apró változás a játékban, a nyár óta..... Nem is tudom, hogy jó vagy rossz? Vagy egyik se? Ki tudja:D
     
    vica47 and SimplyNever like this.
  9. OliSiS

    OliSiS User

    A fő az hogy csináltak valamit a játékkal... :D Az meg részletkérdés, hogy így még több játékost vesztenek el. :D
     
    vica47 and Natkompf like this.
  10. Natkompf

    Natkompf User

    Nem erre szokták mondani, hogy "Ne menjünk bele a részletekbe!"?;):D
     
    vica47 likes this.
  11. Lois

    Lois User

    Sziasztok, Polgik! :) Nagyon jó, hogy még mindig itt vagytok! Régen jártam erre és azt hittem, eltévedtem, az angol nyelvű fórumot látva. o_O Aztán idetaláltam. :)
     
    vica47, Natkompf, SimplyNever and 2 others like this.
  12. OmTara

    OmTara User

    vica47 and Natkompf like this.
  13. Lautus

    Lautus User

    Lájkoltam a kívánságod!

    Küldök egy képet, hogy megmutassam mindhárom "Rágcsálni való házikó"-mat.
    [​IMG]
    Ha lesz karácsonyi event a negyediket is kirakom. Bár, nem sok esélyt látok rá. :(
     
    Lois, dina10, vica47 and 1 other person like this.
  14. OmTara

    OmTara User

    Pont ezért gondoltam, hogy összeollózhatnának a régi karácsonyi épületekből karácsonyra egy kis titkos épületes akármit. Nem hiszem, hogy sok meló lenne és még a BB-k is fogynának. xD Szépek a házaid. ;)
     
    vica47, Natkompf and Lautus like this.
  15. bambusz16

    bambusz16 User

    sziasztok!
    segítséget szeretnék kérni. bónusz kódok hogy lehet kapni?
     
    Natkompf likes this.
  16. Natkompf

    Natkompf User

    Szia!
    Hú hát olyat már nagyon régen nem adtak! Elvileg régen pl. karácsonykor, meg újévkor adtak, de ma már ez csak ködbe oszló emlékkép sajnos:(:(:(
    De ha lesz, majd szólunk itt!;)
     
  17. bambusz16

    bambusz16 User

    köszönöm :)
     
    Natkompf likes this.
  18. Jabi84

    Jabi84 User

    Sziasztok !! Van még itt valaki, a forumon ?
     
    SimplyNever, eva1952 and Natkompf like this.
  19. Natkompf

    Natkompf User

    Persze :)
    Vagyunk még :)
     
    Lois, dina10, SimplyNever and 2 others like this.
  20. Lautus

    Lautus User

    Alkalmanként én is benézek.:)