Még itt vagyunk és csevegünk.

Discussion in 'Magyar szekció' started by Lautus, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Pepe.

    Pepe. User

    Még vagyunk egy páran, csodára várva. Hátha .......
     
    vica47 and Natkompf like this.
  2. gazsika

    gazsika User

    sziasztok! a régi magyar fórumon volt egy összeállítás az épületek jellemzőiről. Tudja-e valaki, hogy honnan szedhető elő? Netán, akik csinálták közzé tudják-e ismét tenni?
     
    Natkompf likes this.
  3. Lautus

    Lautus User

    Erre gondolsz?

    https://board-en.risingcities.com/threads/commercial-buildings.826/

    Azt is megteheted, hogy ezt a linket átmásolod a Google fordítóba (Ctrl-c Ctrl-v), s akkor magyarul is olvashatod.
     
    Natkompf likes this.
  4. Natkompf

    Natkompf User

    Lautus likes this.
  5. Lautus

    Lautus User

    Szerintetek melyik az igaz? Bolhapiac, vagy Rockfesztivál kezdődik ma?
    Mind a két képernyőfelvételt ma készítettem.

    [​IMG]

    [​IMG]
    Vagy egyik sem?
     
    vica47 and Natkompf like this.
  6. gazsika

    gazsika User

     
  7. beren58

    beren58 User

    Ahogy elnézem, egyik sem :(
     
    vica47 and Natkompf like this.
  8. gazsika

    gazsika User

    szerintem kinek ez, kinek az.
     
    vica47, Natkompf and Lautus like this.
  9. gazsika

    gazsika User

    köszi, nem erre gondoltam. Volt a lakóépületekről egy soron volt minden infó, amit arról az épületről tudni lehet. Anno elkezdtem excellbe kiírni, de ugye közben elvették azt az oldalt. :-( Az angolban pedig szinte semmi sincsen benne. Úgy kell különböző helyekről összevadászni. Azért jó excellben, mert ha el akarom dönteni, hogy pl. egy állandó tapasztalat pontot adó fejlesztést hova tegyem, akkor megnézem melyik épület adja a legtöbbet. Oda érdemes adni %-os felszorzást. stb. Valaki ki nevetett ott, anno, hogy ez nem főkönyv. De mégiscsak jó lenne némi ésszel is építkezni, nem? Elég sok minden benne van már a táblámban. Szívesen felteszem és jó lenne, ha közösen építenénk. Ki-ki egy-egy épületét írná hozzá. Kérdés van-e rá igény, hogy közzétegyem.
     
    vica47, cicmic11 and Natkompf like this.
  10. Sziasztok! Nem kellene most egy eventnek kezdődnie? Nálam csak a rockfesztivált jelzi, ami majd hétvégén kezdődik.....
     
    Natkompf likes this.
  11. Lautus

    Lautus User

    Te nyertél, sajnos.:(
     
    vica47 and Natkompf like this.
  12. magus0807

    magus0807 User

    Úgy látszik már arra sincsen ember "bolygó szinten" sem, hogy elindítsanak egy aktuális eventet a szokásos napon. :(
     
    Lois, vica47, Natkompf and 1 other person like this.
  13. eva1952

    eva1952 User

    Hát nem erre a csodára várunk.
     
    vica47, Natkompf and Lautus like this.
  14. Pepe.

    Pepe. User

    Nekem azt írja hogy 2 nap múlva CSÜTÖRTÖKÖN lesz a rockfesztivál.
     
    vica47 and Natkompf like this.
  15. dina10

    dina10 User

    ... már a rég amortizálódott menetrendszerű eventek indítására sincs senki? na akkor az év végi plusszok eleve ki sem lesznek ásva...
     
    vica47, Natkompf and Lautus like this.
  16. chagaal

    chagaal User

    Azért bosszantó egy hangyányit, mert azért tudott innen leesni "titokzatos ház" és sok év alatt azért landolt sok jó is, mára az sem?
     
    vica47, Natkompf and Lautus like this.
  17. dina10

    dina10 User

    Réegebben legalább rá lehetett kérdezni a modiknál. Mára már olyan lehetőség sincs. Na akkor most mi is van? Eventek is leépítés alatt?
     
    vica47, Lautus and Natkompf like this.
  18. gazsika

    gazsika User

    sziasztok, hol tudom megnézni milyen adatokat adtam meg regisztráláskor? szeretnék hiba jelzést küldeni, de nem akarnám mindenféle plusz adatom kiadni, csak azt, amivel regisztráltam
     
    vica47 and Natkompf like this.
  19. Natkompf

    Natkompf User

    De legalább felpezsdült a fórum!!:D:D:D


    Szia!
    Jobb aluli gomb (Játékopciók), majd legfelsőbb gomb (Bővített opciók), és itt a "Fiókadatok"-ra kattintasz. A bal oldalon találod a 2. sorban az e-mail adatokat.
     
    vica47 and Lautus like this.
  20. magus0807

    magus0807 User

    Na magához tért a "gyerek" a kábulatból úgy látszik! :)
     
    vica47, cicmic11, Natkompf and 2 others like this.