Nesrozumitelná hra

Discussion in 'Questions & Bug Reports' started by Sorac, Jul 8, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sorac

    Sorac User

    Potřebuji, aby mi někdo pomohl s hrou. Je naprosto nesrozumitelná. Nyní už vlastně hrát nemohu, jen odklikávám mince a hvězdy ( asi 1/4 roku). Potřebuji srozumitelnou českou radu
     
  2. Oamosis

    Oamosis User

    Já tomu taky moc nerozumím. Nikde nenapsali jak zprovoznit pekárnu. Nikdo tu neporadí. Jsou všude samí lenoši
     
  3. s.c.lynx

    s.c.lynx Game Administrator Team RisingCities

    We are here to help, but since none of the team speak or write Czech. We need to have your postings in English so we can help with any issues.
     
  4. Oamosis

    Oamosis User

    Tady je přeci help. Vždyť mě to sem nasměrovalo. Pokud máte ny mysli ty lenochy se suportu, tak toi nic neporadí. Jen si vymýšlejí počet slov, které musím napsat. Já nesem spisovatel a tady tomu nerozumím. Potřebhuji jen pomoci se hrou, mkde už nikam dál nemohu. Nikde žádná poradna není
     
  5. Sorac

    Sorac User

    Nikde nikdo se s námi bavit nebude. Tady píšou nesrozumitelné fráze a přitom nás to sem ze hry stále směřuje. Mají nás nasměrovat k normální nápovědě. To asi ale neovládají.
    Začínal jsem už 3x
     
  6. Sorac

    Sorac User

    Dělají si z nás jen šoufky cucáci
     
  7. Oamosis

    Oamosis User

    Líní a neschopní. Tady vůbec nefunguje nápověda. Zkoušel jsem to poštou, ale nic takového neexistuje
     
  8. s.c.lynx

    s.c.lynx Game Administrator Team RisingCities

    Since you are continuing to not post in English. We are closing this thread.
     
Thread Status:
Not open for further replies.