Proč jste mi to zase ukončili?

Discussion in 'Questions & Bug Reports' started by Oamosis, Jul 9, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Oamosis

    Oamosis User

    Ačkoliv mi tu nikdo nepodal žádné vysvětlení, tak mi to zase nějaký ťulpas uzavřel. Jak sde mám něco dozvědět, když mi to hnusná cenzura stále zamyká. Co je toi tu za fízláky??
    Já potřebuji pomoc ve hře. Dejte tam nápovědu a tady si to stčte za klobouk soudruzi
     
    ZeleninovýSalátek likes this.
  2. Oamosis,
    we have repeatedly asked you to use ENGLISH only in this forum further breaches may result in you being banned
    though this will be done reluctantly. :(
     
  3. Oamosis

    Oamosis User

    Pane English, pište prosím srozumitelně. Já vůbec nechápu proč nepoužíváte srozumitelný jazyk.
    Hra mě stále směruje sem. Pokud se tu píše jen turecky, tak to změňte ve hře a nedělejte si tu z lidí srandu. Už mi dávno není ani 20 ani 30
     
  4. NoslyaM

    NoslyaM User

    Please write in english or use the support on your own language.
     
  5. Ani jsem toho věku, i když jsem blíž 70 let,
    Uzavření vašich jazykových fór vyvíjelo velký tlak na všechny zúčastněné subjekty, včetně anglických hráčů a konkrétně tým mod, kteří se nyní musí zabývat nejméně desítky různých jazyků.
    Náš modový tým se nyní musí starat o všechny tyto jazyky a všichni vás vítáme na našem fóru, které jsou hromadou problémů, se kterými musíme všichni komunikovat, atd.
    Náš tým požádal, aby všechny jazykové fóra, které byly uzavřeny, měly své vlastní specifické vlákna, aby mohly s sebou navzájem komunikovat,
    Věříme, že tyto podprocesy mohou být v blízké budoucnosti představeny na našem fóru, nicméně potřebujeme mody, abychom se mohli těšit na tyto nové jazykové podprocesy, takže mezitím je užitečné, abychom všichni společně usilovali o dosažení tohoto cíle.
     
    Isaboo and stevosko like this.
Thread Status:
Not open for further replies.