Proč stále zavíráte moje dotazy?

Discussion in 'Questions & Bug Reports' started by Oamosis, Jul 9, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Oamosis

    Oamosis User

    Stále mi likvidujete dotazy. Já potřebuji informace ke hře. Nápověda nikde není a ti naši z Pomoci jsouz líní a neschopní povaleči. Plácají hlouposti jen aby nemuseli nic dělat.
    Ptám se tedy znovu. Kde je nápověda a nebo nějaký návod ke hře? Každá hra to má. Proč to není tady. Mě stačí, když to napíšete mě do pošty
     
  2. stevosko

    stevosko User

    Ahoj. Ceské ako aj iné fóra zrušili, ostalo len toto anglické a tu, žial, musíš písať len po anglicky, iná možnosť nie je. alebo to môžeš skúsiť na FB.
    Hi. Czech and other forums have been canceled, only this English has been left, and you have to write English only, there is no other option. Or you can try it on FB.
     
  3. Sorac

    Sorac User

    Kde se mám ale dozvědět nějaké informace o hře. Suport je banda línejch cucáků, co si z nás dělá jen legraci.
    FBI mě nechce. Tam vůbec neexistuju. Anglický neumím a nikdy umět nebudu Měla by ve hře být alespoň nápověda jako v jiných hrách.
     
  4. Oamosis

    Oamosis User

    Takže jako nehrát? Tak proč tuhle hru stále propagují v Čechách. Timto porušují české zákony brexiťáci
     
  5. Thanks Stevesko :D
    thread closed
     
Thread Status:
Not open for further replies.